Her damak tadına uygun aynı zamanda sağlıklı hazır yemekler hepsiburada.com adresinde sizi bekliyor. Onlarca çeşit ve marka zenginliği ile her lezzeti içinde barındırıyor. İnsan sağlığına ve hijyen kurallarına uygun ortam ve koşullarda hazırlanıyor. Ürünler hijyenik ambalajlama süreçlerinden geçiyor.

Etli yemek seçenekleri arasında sebze veya bakliyatla hazırlanmış seçenekler yer alıyor. Vejetaryen beslenme için uygun olan sebzelerden oluşan hazır yemekler için eşsiz lezzetler üretiliyor. İnsan sağlığı için en değerli besinleri içeren balık birçok çeşidiyle sağlıklı yöntemle kullanılarak pişiriliyor. Zeytinyağlı hazır yemekler birbirinden farklı markaların güvencesiyle üretiliyor. Yemeklerin vazgeçilmezi tatlılar ise lezzetiyle tekrar tekrar tercih ediliyor. Ekonomik ve en önemlisi zengin menü oluşturan firmalar; sağlıklı, doğru üretim ve doğru sunum tekniklerine sadık kalıyor. Eşsiz lezzetleri ve yeterli miktardaki marka ve ürün çeşitliliğiyle seçici ve sağlıklı beslenmenin ideal yolu. Hazır yemekler denilince akla gelecek ilk seçenek olmak kolay değil.

Paketleme ve tavsiye edilen son kullanma tarihi ambalaj üzerinde yer alıyor. Gluten veya çeşitli besinlere karşı hassasiyet söz konusu ise içindekiler kısmından güvenilir bilgilere ulaşmak mümkün. Ürün açılmadığı taktirde +25 derecedeki oda sıcaklığında ve güneş görmeyen bir ortamda son kullanma tarihine kadar saklanabiliyor. Mikrodalga fırında, tencerede ya da sıcak suda ısıtılarak tüketilebiliyor. Düşük gramajlarda ambalajlanan ürünler tamamen tüketilemediği taktirde +4 derece olan sıcaklıkta 2 iki gün saklanabiliyor. Ürünlere hepsiburada.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Hazır Yemekler

57 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. EasyFood
  2. Baktat
  3. OSKAV-OSMANLI
  4. RİKOM
  5. Ayhan Ercan Superfoods
  6. İmamoğlu
  7. Deniz Ev
  8. Hero Baby
  9. Temel Kavurma
  10. Canlılar Pastırma
  11. EasyFit
  12. GÖNLÜGÜR
  13. Susitaş
  14. Tamek
  15. Tat
  16. Umayana
  17. Veg&Bones
  18. Veggy
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483619/28001469/60006170
BAŞA DÖN