Yıllarını denizlerde geçiren Kaptan Helly Jell Hansen tarafından kurulan Helly Hansen, 1877 yılından beri spor giyim sektöründe bulunuyor. Spor kıyafetlerde tercih edilen bir marka olan Norveç kökenli Helly Hansen, sportif bireylerin ilgisini çekiyor. Helly Hansen, sunduğu teknoloji destekli üretilmiş tasarımlarla günümüzde de oldukça rağbet görüyor. H2 Flow Teknolojisi ile 2012 yılında Norveç Tasarım Konseyi’nden “Mükemmel Tasarım Ödülü” kazanan H2 Flow Ceketleri, taşıdığı koruyucu bariyer ve hava sirkülasyonu temin eden sistemiyle giyenlerin vücut sıcaklığını düzenliyor. Birçok ürünü, su buharını giysiden dışarı taşıyan; yağmur damlacıklarını kumaş içine geçirmeden içerideki su buharının dışarı çıkmasını sağlayan teknolojileri ile ilgi odağı oluyor. Konforlu Helly Hansen ayakkabıları ise hem profesyonel sporcuların hem de şehir hayatında tempolu yaşayanların tercihi oluyor.

Helly Hansen Ürünleri

Helly Hansen ürünleri, ayakkabılardan t-shirt'lere çeşitlilik sergiliyor. Sportif ürünler; kadınlar ve erkekler için konforlu, hareket kabiliyeti yüksek giyim imkanı sağlayan ileri teknolojiler sunuyor. Polo yaka ve uzun t-shirt'ler şıklıkları kadar çabuk kurumaları ve vücudu serin tutmalarıyla ilgi çekiyor. Eva tabanlı hafif koşu ayakkabılarıysa bir yandan su geçirmeyip ayakları kuru tutuyor; diğer yandan da rahat koşmayı sağlıyor. Şık botlar, hem konfor sağlıyor hem de ayakları zorlu koşullarda bile etkili şekilde koruyor. Farklı tasarımlar sunan erkek şortları, yaz aylarında şıklığın yanı sıra rahat giyim imkanı da sunuyor.

Açık denizde seyir halinde giyilmek için tasarlanan montlar; kapalı dikiş sistemi içeriyor, su geçirmiyor ve nefes alabiliyor. Kadın ceketleri de tamamen kapalı dikiş sistemi bulunduruyor; su ve rüzgar geçirmeyip ıslandığında da çabuk kuruyor. Ayarlanabilir kol manşetleri ile ceketin kol ölçüsünün ayarlanması sağlanıyor. Yüksek yakalı montlar, zorlu hava koşullarında konfor ve koruma sunuyor. Birbirinden şık ve farklı renklerdeki kadın ve erkek yelekleri, fonksiyonellikleri ile tercih ediliyor. Rüzgarı geçirmemeleri sayesinde serin günler için ideal tercihleri oluşturuyor. Tamamen kapalı düşünülmüş dikiş sistemi, yeleklere de ayrı bir şıklık sağlıyor. Bu yelekler; su ve rüzgar geçirmez, nefes alabilir kumaşlarıyla sportif kadınların gönlünde taht kuruyor. Denize açılanlara uygun ayakkabılar da sunan Helly Hansen; bot, yelken ve ahşap zemin için uygun güverte ayakkabılarıyla da göz dolduruyor. Esnek, konforlu ve dayanıklı ürünler, kauçuk dış tabanlarıyla zemini iyi tutuyor. EVA orta taban özelliğiyle oldukça hafif olan ayakkabıların üst kısmı destekli yapı sunuyor ve nefes alabiliyor.

Helly Hansen Alışveriş

Helly Hansen’dan alışveriş yaparak, hem sportif bir yaşam sürüp hem de şık giyinmeyi başarabilirsiniz. Konforlu ürünlerle doğru kombinasyonlar elde edip şıklık sağlayabilirsiniz. Helly Hansen alışveriş seçenekleriyle farklı aktiviteler için farklı fonksiyonlar sunan giysiler ve ayakkabılara ulaşabilirsiniz. Dağa çıkarken sunulan kadın ve erkek içliklerinden size uygun modelleri seçerek sıcak kalmayı kolayca başarabilirsiniz. Denize açılırken hızlı kuruyan konforlu yelken pantolonlarından alabilirsiniz. Böylece ıslanmanız durumunda bile sizi rahatsız etmeyen yapısıyla kaygılanmadan hızlı şekilde kuruyabilirsiniz. Deniz dışında, sahillerde ve havuz etrafında da kolaylık sağlayacak şekilde çabuk kuruyan kıyafetler, yaz aylarında hayatı daha eğlenceli kılıyor.

Helly Hansen; kalite, performans, fiyat üçlüsü değerlendirme kriterleri açısından da en üstlerde yer alıyor. Dayanıklı ürünler, en zorlu koşullarda bile sizleri yarı yolda bırakmıyor; sundukları konfor sayesinde yapılan aktiviteleri de kolaylaştırıyor. Helly Hansen; yürüyüşte, koşuda, dağda, denizde ve diğer aktivitelerde küçük detaylarıyla büyük farklar yaratıyor. Dağda ya da denizde bir outdoor aktivitesi planlıyorsanız gardırobunuzu gözden geçirmek isteyebilir; Helly Hansen ürünleriyle zenginleştirmeyi düşünebilirsiniz.

Helly Hansen

341 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN