Oto amfiler arabanızın müzik sistemiyle uyumlu şekilde çalışan ve araç sürüş keyfinizi daha üst seviyelere çıkarabilecek araç içi önemli destekleyici parçalardan biridir. Araç içinde geçirdiğiniz zamanı kaliteli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız oto amfiler bu konuda size yardımcı olacaktır.

Hertz markası 1979 yılından bu yana ses ürünlerini İtalyan teknolojisi ile dünya pazarında tüm tüketicilerine sunmaktadır. Hoparlör pazarında dünya lideri olan firma, günümüz kullanıcılarına da üst düzey kalitede hizmet vermektedir ve sürücü tasarım teknolojilerine yaptığı yaratıcı tasarımlarla önemli yenilikler getirmektedir. Oto ses markaları arasında dünyada önemli bir konuma sahip olan firma, kuruluşundan bu yana yükseltici, hoparlör ve subwoofer dahil olmak üzere yüksek teknolojili mobil ses ürünlerinin, birçok farklı türde temsilcisi olmuştur.

Hertz Oto Amfi

Hertz oto amfileri, kullanıcılarına ödüllü ses teknolojileri hizmeti sağlamaktadır. Firma çok yönlü ses kavramını ve akustik dengesini, ürettiği amfilerde en iyi şekilde tüketicilerine sunarak hizmet kalitesini ön plana çıkarmaktadır. Hertz oto amfi, tiz ve bas dengesini ayarlayan gelişmiş ses teknolojisine sahiptir. Bu ürünlerde basın boost özelliğini kontrol etmek mümkündür ve aynı zamanda remote kontrol imkanı da mevcuttur. Bu marka amfilerde sadece komponent mid hoparlörler ile en iyi akustik kalitesi ile tiz ve bas dengesini en iyi kalitede duymak mümkündür. Isınmadan kaynaklı ses kalitesinde düşme, kesilme gibi durumları Hertz marka amfilerde yaşayacağınızdan endişe etmezsiniz. Bunun sebebi güçlü kondansatör ve güç koruma ünitelerinin en iyi performansa uygun olarak üretilmesidir.

Hertz oto amfiler, alüminyum alaşımlı sağlam gövdeleri ile soğutma konusunda rakip tanımazlar; tüm teyp markaları ile uyumludurlar. Hepsinden çıplak sesi alabilir ve sesi kendi süzgeçlerinden geçirerek en iyi hale getirerek hoparlörlere iletirler.

Cihaz üzerinde uyarı ikaz lambaları vardır, bu özellik teybiniz ile bağlanılan hoparlörler arasında akan sesin dengesini en iyi şekilde yansıtmak için hatalı yapılan bağlantı için uyarı vererek, hoparlörlerin ses frekanslarının doğru şekilde düzeltilmesine olanak sağlar. Bu da alacağınız ses kalitesinin kesintisiz ve bozulmadan devamlılığını mümkün kılar. Amfilere bağlanan tiz hoparlörler zamanla ısınmadan kaynaklı veya yüksek frekans sesten dolayı bozulmalar ile karşı karşıya kalır, Hertz ürettiği modellerle bu sorunun önüne geçmiştir. 2 ohm ve 4 ohm olarak çıkış gücü seçenekleri sunmakta ve bu özellik onu üstün kılmaktadır. Kullanıcılarına en yüksek düzeyde ses performansını; en iyi akustik ve ses dengesini kurarak vermektedir.

Hertz Oto Amfi Fiyatları

Hertz, doğabilecek tüm kurulum hatalarına önlem olarak ürettiği tüm modellerde şemalı kurulum ve ses ayar grafiklerini kullanıcılara sunmaktadır. Kurulum şeması çok önemli bir detaydır. Bir müzik sistemini, otomobilinize kendi zevkinize uygun şekilde monte etmenize ve kendi kulak zevkinize uygun ayarlama yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca ses ve bas amfi modellerinin her ikisini de içeriğinde barındırarak kullanıcılar için farklı seçenekler sunmuştur.

En iyi kalite ödüllerine sahip olan Hertz, ürettiği ürünleri dünya pazarında kullanıcıya en uygun fiyatlarla en üst düzey kaliteyi sunmaktadır. Her kullanıcının bütçesine uygun amfi üretmekte, ses kalitesinden hiç ödün vermeden kullanıcılarına birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır.

Ürün çeşitliliği açısından birçok alternatifi bulunan Hertz oto amfileri kullanıcı dostu olmakla beraber, bütçenizi zora sokmadan size en iyi kaliteyi sunar. Fiyat fayda dengesini en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz Hertz oto amfilerini kullanım ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize en uygun amfiyi seçerek araç keyfinizi maksimuma çıkarabilirsiniz.

Hertz Amfi Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hertz
  2. Audison
  3. SOUNDMAGUS
  4. Alpine
  5. Jameson
  6. Pioneer
  7. Roadstar
  8. DLS
  9. Rockford Fosgate
  10. Magicvoice
  11. Sony
  12. Harward
  13. Ads
  14. Soundmax
  15. Audiomax
  16. Focal
  17. Fiio
  18. Gold Audio
  19. Goldmaster
  20. Hei
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 • Marka Hertz
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26050
BAŞA DÖN