Tost, pek çoğu insan için oldukça pratik, lezzetli ve doyurucu bir öğün oluşturur. Yemek yeme alışkanlığınız nasıl olursa olsun tost hazırlamak ve tüketmek kahvaltı, öğle yemeği ya da akşam yemeği fark etmeksizin tercih ettiğiniz bir alışkanlıktır. Homend tost makineleri sizlere, tercihlerinizi keyfe dönüştürecek nitelikte bir öğün hazırlama seçeneği sunar. Hızlı ve lezzetli bir öğüne ihtiyaç duyduğunuzda tostu seçmeniz bir tesadüf değildir.

Homend Tost Makinesi

Homend tost makinesi, sevdiğiniz öğünü keyifle hazırlamanız için size kolaylık sunar. Homend tost makinesi çeşitleri içinde size en uygun olanı ürünü tercih etmeniz için tost makinesinin özelliklerine yakından bakmakta büyük fayda var.

Tost makinesinin işinize yarayacak en önemli özelliklerinden biri aynı anda pişirebileceğiniz tost miktarıdır. Yalnız ya da çift olarak yaşıyorsanız size cazip gelecek olan iki ya da dört ekmeği aynı anda pişirebilmektir. Kalabalık bir aileye sahipseniz, tost pişerken birileri size eşlik etmek isteyebilir, bu durumda tercihinizi altı ekmek kapasitesine sahip olan ürünlerden yana kullanmanız önerilir. Büyük kapasiteli tost makineleri tüm tostların aynı anda sıcak servis edilebilmesine ve masadaki kimsenin beklememesine de yardımcı olmakta.

Tost pişirme kapasitesi dışında karar vermenizi kolaylaştıracak diğer özelliklerden birisi de plakalardır. Kullanım alışkanlıklarınıza ya da kullanım ömrüne göre tercihinizi istediğiniz yönde yapabilirsiniz. Seramik taban, teflon kaplama, döküm plaka ya da ağır döküm plaka seçenekleri mevcuttur. Homend tost makineleri arasında özel hamur ile yapılan waffle için ekstra plaka seçeneği de sunulur. Waffle plakalarına sahip özel tost makineleri iki tost kapasitelidir.

Homend tost makinesi çeşitleri arasında plakaların 180 derece düz bir şekilde açılabilen özelliğe sahip olanları da vardır. Bu tost makinesi çeşitleri, ızgara yapmayı sevenler için etkili bir ürün sunabilmek adına kapaklar iki yana açıldığında ızgara görevi görür. Izgara yapılacak yiyeceklerin doğru bir şekilde pişmesi için bu tost makineleri ağır döküm ya da döküm plakalara sahiptir.

Homend tost makineleri, satın alma esnasında enerji kullanım oranlarıyla size sunulur ve tercih etme sebepleriniz arasında enerji kullanım miktarı da bulunuyorsa size seçme kolaylığı sunar.

Tost kapasitesi dışında Homend tost makinelerini satın alırken ürünün kapladığı alan ve boyutlarını da incelemeniz tavsiye edilir. Homend tost makinelerinden bazı modeller plakalar kapatıldıktan sonra dik bir şekilde muhafaza edilmeye uygundur. Mutfağınızda yer kısıtlılığı var ise Homend tost makineleri arasında tercih yaparken kapatıldıktan sonra dik bir şekilde saklanabilen modellere bakmanız önerilir.

Homend Tost Makinesi Fiyatları

Yeni özelliklerle tost makinesi ve ızgara ürünlerini geliştiren Homend, tost makinesi fiyatlarını belirli dönemlerde indirime tabii tutar. Homend tost makinesi fiyatları, indirim ya da kampanya seçenekleri ile online olarak satın alınır ve güvenle teslimatı gerçekleştirilir.

Homend tost makinesi fiyatları, bazı özellikler nedeni ile değişkenlik gösterir. Seramik plaka, döküm plaka, teflon kaplama, ağır döküm plaka çeşitleri, bu fiyatları etkilemektedir. Ekstra özelliklere sahip olan tost makineleri, örneğin waffle plakasına sahip olanlar, aynı tost kapasitesine sahip olan ürünlere kıyasla farklı olabilir. Homend tost makinesi fiyatları, sizlere sunulan özellikler, makinenin harcadığı enerji, ürünün dış kaplama malzemesi, plakların çeşitleri, tost kapasitesi ve modelin üretim tarihine doğrultusunda şekillenir.

Homend tost makineleri, şık, kendine özgü ve renkli tasarımlara sahiptir. Mutfağınızı renklendirmek için diğer tost makinesi çeşitlerine de göz atmanız önerilir. Yüksek performansa sahip, yedek parça tedarik etme konusunda güven veren Homend tost makineleri, temizlenmesi kolay materyaller kullanılarak üretilmiştir. Yıllar boyu gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz tost makineleri üreten Homend kahvaltıların vazgeçilmez üyesi olacak.

Homend Tost Makinesi Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Korkmaz
  2. Arzum
  3. Blue House
  4. Goldmaster
  5. Fakir
  6. Arçelik
  7. King
  8. Tefal
  9. Conti
  10. Karaca
  11. Arnica
  12. Homend
  13. Cvs
  14. Vestel
  15. Silver
  16. Sinbo
  17. Stilevs
  18. Beko
  19. Era
  20. Schafer
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Homend
DSACategoryId/2147483637/22001/22014
BAŞA DÖN