Hotpoint bulaşık makineleri, zarif tasarımlarıyla mutfaklara şıklık katarken geniş iç hacimleri sayesinde birikmiş bulaşıkların tek seferde yıkanmasına olanak sağlıyor. Verimli yapılarıyla büyük ölçüde su ve elektrik tasarrufu yapan Hotpoint bulaşık makineleri dayanıklılıkları sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü performanslarını koruyor. Kullanışlı yıkama programları sayesinde bulaşıkların kirlilik düzeyine, hijyen gereksinimine ve hassasiyetine en uygun yıkama profili belirlenebiliyor.

Hotpoint Bulaşık Makinesi Modelleri

Hotpoint bulaşık makinesi modelleri gövde rengi, tasarım, kapasite, enerji verimliliği ve program sayısına göre farklılık gösteriyor. Bulaşık makineleri siyah, beyaz ve inox gövde renklerinde üretiliyor; değişen yıkama hacmi ve raf dizaynı seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Kapasite durumuna göre bulaşık makinesinde 13, 14 veya 15 kişilik yemek takımları tek seferde yıkanabiliyor. Tüm bulaşık makinelerinde iç sepetler hareketli sistem üzerinde kolayca hareket ettirilebiliyor, raflar yerinden çıkarılıp yeniden düzenlenebiliyor. Bu sayede raflar, bulaşıkların boyutuna ve şekline göre en uygun yıkama pozisyona göre organize edilebiliyor. Katlanabilir rafların yüksekliği ihtiyaca göre ayarlanabiliyor. Çatal bıçak sepetlerinde küçük malzemeler güvenle yıkanıyor, sepetin küçük gözenek yapısı sayesinde bulaşıklar, yıkama sırasında tambura düşmüyor. Sepet yerinden çıkarılarak tencere, tava, tepsi gibi büyük bulaşıklar için daha fazla yer açılabiliyor.

Hotpoint bulaşık makinesi modelleri suda bekletme özellikleri sayesinde ön yıkama yapılmadan makineye yerleştirilen bulaşıkların kirlerini akıtarak kurumalarını engelliyor. Az miktarda bulaşık, makinenin dolması beklenmeden ekonomik programda yıkanabiliyor. Kısa sürede, düşük elektrik ve su tüketimiyle çalışan bu program; günlük bulaşıkların en ekonomik şekilde temizlenmesine imkan tanıyor. Programlar tek tuşla kolayca ayarlanırken yıkama panelinden programın hangi aşamada olduğu da takip edilebiliyor. Tuz göstergesi sayesinde yıkama için gereken tuz seviyesi kapağı açmaya gerek kalamdan, panel üzerinden kontrol edilebiliyor. Hassas mutfak gereçleri ve desenli porselenler narin programda güvenle yıkanıyor. Böylece desenler solmuyor, cam gereçlerde çizilmeye bağlı korozyon meydana gelmiyor. Biberon, mama tabağı, doğrama tahtası gibi üst düzey hijyen gerektiren bulaşıklar yüksek sıcaklıklarda derinlemesine temizlenirken bakterilerden de arındırılıyor. İkili yıkama fonksiyonu olan modellerde alt ve üst sepetler farklı programlara göre yıkanabiliyor. Bu sayede aynı anda az kirli bulaşıklar tasarruflu bir şekilde yıkanırken, yoğun kirli bulaşıklardaki lekeler de yüksek sıcaklıkta yok ediliyor.

Hotpoint Bulaşık Makinesi Fiyatları

Hotpoint bulaşık makinesi fiyatları, modellerin yıkama kapasitesine, tasarımına ve enerji sınıfına göre değişiklik gösteriyor. Maksimum enerji ve su tasarrufu amaçlanarak geliştirilen Hotpoint bulaşık makineleri hem çevreyi hem de aile bütçesini korumaya katkıda bulunuyor. Bulaşıklar standart programda yıkanıp durulanırken en büyük hacimli modellerde bile maksimum 11 litre su harcanıyor. Hotpoint bulaşık makineleri, geliştirilmiş deterjan püskürtme sistemleri sayesinde kurumuş kirleri ve zorlu lekeleri bile kolayca çıkarıyor. Püskürtme sistemi, deterjanı en verimli şekilde kullanırken durulama sırasında su tasarrufu yapmayı da sağlıyor. Ekonomik programlar tercih edildiğinde çok daha yüksek elektrik ve su tasarruf sağlanıyor. Hangi program kullanılırsa kullanılsın bulaşıklar en kısa sürede yıkanıp kurutularak yeniden kullanıma hazır hale getiriliyor.

Hotpoint bulaşık makineleri güvenli yapılarıyla da dikkat çekiyor. Bulaşık makinelerindeki taşma emniyeti sistemi fiziksel hasarlara bağlı su sızıntılarını anında tespit ederek yürütülen programı durduruyor. Bu sayede baskınlar ve gereksiz su sarfiyatı engelleniyor. Bulaşık makinelerinin Flexipower teknolojisiyle geliştirilmiş motoru, kirece ve paslanmaya karşı uzun süre dayanıklılık gösteriyor. Bulaşık makineleri yıllarca verimliliğini kaybetmeden kullanılabiliyor. Hotpoint bulaşık makineleri yalıtımlı tasarımları sayesinde yıkama, durulama ve kurutma sırasında minimum düzeyde ses çıkarıyor. Gürültüsüz ve huzurlu bir ortam sağlanmasına yardımcı oluyor.

Hotpoint Bulaşık Makinesi Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Siemens
  3. Samsung
  4. Beko
  5. Profilo
  6. Altus
  7. Electrolux
  8. Hotpoint Ariston
  9. Bosch
  10. Hoover
  11. Regal
  12. Vestel
  13. Grundig
  14. Finlux
  15. Hotpoint
  16. LG
  17. AEG
  18. Cucinox
  19. Indesit
  20. Silverline
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Renk
 5. Enerji Sınıfı
 6. Program Sayısı
 7. Satıcı
 • Marka Hotpoint
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
BAŞA DÖN