Kullanışlı ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Hotpoint çamaşır makineleri, çamaşır yıkamayı hiç olmadığı kadar kolay, pratik ve ekonomik hale getiriyor. Geniş kapasiteleri sayesinde birikmiş çamaşırları ve battaniye, yorgan, kilim gibi büyük eşyaları bile kolayca yıkayan Hotpoint çamaşır makineleri özel yıkama teknolojileriyle geliştirilmiş donanımları sayesinde çamaşırları lekelerinden arındırıyor. Farklı yıkama programları ile çamaşırların kir düzeyine, miktarına ve yapısına en uygun yıkama-sıkma profili belirlenebiliyor.

Hotpoint Çamaşır Makinesi Modelleri

Hotpoint çamaşır makinesi modelleri; renk, program sayısı, yıkama hacmi, tasarım, enerji sınıfı ve maksimum sıkma hızına göre çeşitlilik gösteriyor. Hotpoint çamaşır makineleri beyaz, siyah ve inox renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Makineler, LCD veya dijital kontrol panelleri üzerinden tek dokunuşla kolayca programlanıyor. Program aşamaları panelden takip edilebiliyor, yürütülen program istenen zamanda durdurulup yeniden başlatılabiliyor. Hafıza fonksiyonu sayesinde oluşturulan yıkama profili kaydedilebiliyor. Yıkama sıcaklığı ve sıkma hızı çamaşırların türüne, cinsine, miktarına göre belirlenebiliyor. Pamuklu çamaşırlar pamuklu programda, yünlü çamaşırlar Woolmark Platinium Care programında güvenle yıkanıyor. Bebek giysileri, iç çamaşırları, havlu, nevresim gibi üst düzey hijyen gerektiren çamaşırlar yüksek sıcaklıkta lekelerden ve mikroplardan arındırılıyor. Hassas çamaşırlar ekstra narin programda hafif tambur hareketleriyle yıkanıp düşük devirde sıkılıyor. Siyah program ise koyu renkli çamaşırların renginin solmasını engelliyor. Yorgan, yastık gibi çok su çeken ağır çamaşırlar özel yorgan programında ilave su ile temizleniyor. Bu sayede çamaşırlarda deterjan tortularının kalması engelleniyor. Az miktarda farklı türden çamaşırlar karma programda 30 dakika gibi kısa bir sürede yıkanabiliyor. Temiz çamaşırlardaki istenmeyen kokular, makinenin buharlı tazeleme programı kullanılarak uzaklaştırılabiliyor. Buhar sistemi çamaşırlardaki kırışıklıkların açılmasına yardımcı oluyor, ütülemeyi kolaylaştırıyor.

Hotpoint çamaşır makinesi modelleri 5-11 kg arasında değişen yıkama kapasiteleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyor. Tambur hacimleri 71 litreye kadar çıkabilen çamaşır makineleri, High Definition yıkama teknolojisi ile çamaşırları derinlemesine temizliyor. Direct Injection teknolojisi ile geliştirilmiş yıkama sistemi, deterjandan maksimum düzeyde yararlanarak çamaşırların her tarafına eşit oranda köpük püskürtüyor. Böylece düşük sıcaklıklarda bile hijyen sağlanıyor. Hassas tambur yapısı ve kumaş cinsine göre özelleştirilmiş program seçenekleri sayesinde çamaşırlarda solma, yıpranma, tüylenme, çekme ya da sarkma gibi deformasyonlar meydana gelmiyor. Ekonomik yıkama fonksiyonu ile az miktarda çamaşır en tasarruflu şekilde yıkanıyor. Böylece yıkama yapmak için makinenin dolmasını beklemeye gerek kalmıyor.

Hotpoint Çamaşır Makinesi Fiyatları

Hotpoint çamaşır makinesi fiyatları, makinenin kapasitesine, modeline, enerji sınıfına, devir hızına, program çeşitliliğine ve fonksiyonel özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Tüm Hotpoint çamaşır makineleri minimum elektrik, su ve deterjan tüketimiyle en kısa sürede maksimum temizlik sunmak üzere geliştiriliyor. Yıkama, durulama, sıkma ve kurutma aşamalarında üst düzey tasarruf sağlanıyor. Çevre dostu, yüksek tasarruflu Hotpoint çamaşır makineleri güvenli yapıları ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Makinelerin tamamında bulunan çocuk kilidi modu, çocukların makine düğmeleriyle oynayarak program üzerinde değişiklik yapmasını veya makineyi çalıştırıp durdurmasını engelliyor. Çamaşır makinelerinin taşma emniyeti sistemi sızıntı durumunu otomatik olarak algılayıp yürütülen programı anında durduruyor. Bu sayede su baskınları önlenirken, gereksiz güç ve su tüketimi de engelleniyor.

Hotpoint çamaşır makinesi fiyatları ve dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Genişletilmiş yükleme ağzı sayesinde daha rahat bir kullanım sunan makineler, paslanmaya ve kirece dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü performansta çalışmaya devam ediyor. Hafifletilmiş dış yapılarına karşın yalıtımlı tasarıma sahip çamaşır makineleri, yüksek devirde çalışırken bile çok az ses çıkarıyor.

Hotpoint Çamaşır Makinesi Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hotpoint Ariston
  2. Samsung
  3. Vestel
  4. Beko
  5. Arçelik
  6. Indesit
  7. LG
  8. Altus
  9. Siemens
  10. Hoover
  11. Electrolux
  12. Regal
  13. Profilo
  14. Bosch
  15. Finlux
  16. AEG
  17. Grundig
  18. Hotpoint
  19. Ariston
  20. Vestfrost
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka Hotpoint
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN