Hotpoint Ariston Buzdolapları

Yiyecekleri sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek için kullanılan buzdolapları bir evin en temel ihtiyaçları arasındadır. Gelişen teknoloji ile birlikte değişen buzdolabı modelleri farklı özelliklere sahiptir ve farklı aile tiplerine hitap eder. Büyüklüğü, enerji harcama seviyesi gibi özellikleri göz önünde bulundurularak seçilmesi gereken buzdolaplarını Hotpoint Ariston markasından inceleyebilirsiniz.

Hotpoint Ariston Buzdolabı

Doğaya saygılı beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri üreten Hotpoint Ariston, farklı ihtiyaçlara hitap eden buzdolapları üretir. Markanın buzdolabı çeşitleri arasında enerji tasarruflu buzdolabı modelleri öne çıkar. A+ veya A++ enerji sınıfı ürünlerde özellikle büyük ailelere uygun, geniş hacimli buzdolabı modellerine ulaşabilirsiniz.

Hotpoint Ariston buzdolapları arasında dijital göstergelere ve dokunmatik ekrana sahip ürünler de bulunur. Modern tasarımları ile yiyecekleri taze tutma süresi farklılık gösteren modellerin tasarımları da değişir. Beyaz renkte ürünlerin yanında metalik gri ve siyah gibi farklı renklerde ürünler markanın buzdolabı çeşitleri arasında yer alır.

Hotpoint Ariston Buzdolabı Modelleri

Teknolojik tasarımları ile öne çıkan Hotpoint Ariston buzdolapları içerisinde hem klasik tasarımlara sahip ürünler hem de modern tasarımı ile dikkat çeken ürünlere ulaşabilirsiniz. Çift kapaklı, büyük buzdolapları arasında buzluğu üst kısımda bulunan ürünler de bulunur. Otomatik buz çözme özelliği, üflemeli soğutma sistemi, yön değiştirebilir kapısı gibi özelliklere sahip modellere ulaşabilirsiniz. Enerji harcama seviyeleri farklı ürünler arasında no frost soğutma sistemi bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Buzluk hacimleri, raf bölümleri ve derinliği birbirinden farklı olan ürünler arasında ailenize hitap eden ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Hotpoint Ariston buzdolapları modelleri, hem dış yüzeyi modern tasarıma sahip hem de iç kısmında kullanışlı bölmeleri de bulunan ürünleri de kapsar. Çift çekmeceli sebze bölümü, bölmeli ve raflı buzluk kısmı, şişe rafı, tereyağı veya peynir kutusu gibi özellikleri bulunan ürünler kolay bir kullanım sunar. Az kullanılan buzluk kısmının alt tarafta yer aldığı modellere de erişebilirsiniz. Estetik hatları ile beyaz ve gri renkleri bulunan buzdolaplarından mutfak dekorunuza uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

Hotpoint Ariston Buzdolabı Fiyatları

Modellere göre fiyatları da değişen Hotpoint Ariston buzdolapları, farklı bütçelere hitap eder. Üflemeli soğutma sistemine sahip çift kapaklı buzdolapları arasında farklı hacimlere ve ebatlara sahip ürünler yer alır. Daha cazip fiyatlara sahip olan üflemeli modeller arasında ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünleri inceleyebilir, buzdolapları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

No frost soğutma sistemine sahip modeller ise farklı seçenekler ile sizlere sunulur. Yapısal özellikleri, soğutucu özellikleri ve performansları değişen no frost buzdolaplarının özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Ses seviyeleri ve elektrik kesintisinde yiyecekleri muhafaza etme süreleri farklı olan ürünlerin fiyatlarını ve teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Hotpoint markasına ait buzdolapları arasında ofis tipi mini buzdolaplarının da bulabilir, uygun fırsatlarla sizlere sunulan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Hotpoint Ariston Buzdolabı Nasıldır?

Özellikle enerji tasarruflu beyaz eşyaları ile öne çıkan Hotpoint Ariston, buzdolaplarında da tasarruflu modellere sahiptir. Teknik özellikleri modellere göre değişen buzdolaplarında hem geniş ailelere hitap eden hem de küçük hacmi ile çekirdek aileler için uygun olan ürünler bulunur. Raf düzeneği ve buzluk bölümleri de çeşitli olan buzdolapları da farklı ihtiyaçlara hitap eder. Performansları da gelişen teknoloji ile birlikte değişen Hotpoint buzdolabı modelleri özellikle sessiz çalıştıkları için tercih edilir.

Tasarımları da modellere göre değişiklik gösteren Hotpoint buzdolaplarında hem klasik beyaz hem de estetik tasarımlar ile dikkat çeken ürünler başarılı bir performansa sergiler. Mini buzdolaplarında ise ergonomik tasarımlı modeller düşük enerji tüketimi ve şık tasarımı ile ofislerde ideal bir kullanım sunar.

Hotpoint Ariston Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

27 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hotpoint Ariston
  2. Arçelik
  3. Liebherr
  4. Vestel
  5. Samsung
  6. Altus
  7. Siemens
  8. Bosch
  9. LG
  10. Profilo
  11. Regal
  12. Electrolux
  13. Grundig
  14. Hitachi
  15. Beko
  16. Indesit
  17. Sharp
  18. Franke
  19. Sunny
  20. Uğur
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Dondurucu Özelliği
 7. Üretici
 8. Yükseklik A-Z
 9. Ürün Tipi
 10. Kontrol Paneli
 11. Ürün Rengi
 12. Genişlik
 13. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 14. Enerji Sınıfı
 15. Derinlik
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Hotpoint Ariston
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN