Çocuların hayal dünyası oyunlarla ve oynadıkları oyuncaklar ile daha da fazla gelişir. Geçmişten günümüze dek oyuncaklar çocukların oyun arkadaşı konumuna gelmiştir. Bu durumu göz önünde bulunduran ve gerek aile bağlarının güçlenmesinde gerek çocukların kişisel ve zeka gelişimlerinde önemli rol oynamak adına Mattel oyuncak üretimlerine başlamıştır.

Hot Wheels Oyun Seti Modelleri

Hot Wheels Mattel şirketinin oldukça fazla ilgi gören bir markasıdır. Hot Wheels oyun setleri çocukların hayal dünyasındaki oyun alanının, oyuncaklarda beden bulmuş halidir. Hot Wheels hızlı hareket eden, atik arabalar başta olmak üzere birçok oyun setine sahiptir. Tercihe göre arabalara tek olarak sahip olabilir ya da set halinde de satın alabilirsiniz. Hot Wheels Star Wars Galaksiler Arası Savaş oyun setleri, Ejderha Macerası, Çılgın Dinazor T- Rex, Track Builder Bloklu Mega Yıkım yarış seti, Loop Launcher, Gösteri Dünyası yarış seti, Hızlı eğlence oyun setleri, 3 Kademeli atlayış yarış seti, kurtarma ekibi oyun seti gibi oyuncak seçeneklerini çocuklara sunmaktadır. Daha çok erkek çocukların ilgisini çekebilecek türden oyuncakları barından Hot Wheels oyun setleri 5 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Oyun setlerinde çocukların beceri ve yeteneklerini geliştirmeleri amaçlanmıştır.

Star Wars oyun setleri ile çocuklara ikonik savaş sahnelerini canlandırma imkanı sunulmuştur. Her Star Wars oyuncak seti paketinde bir adet uzay gemisi bulunmaktadır. Çılgın dinozor oyun setinde ise Türkçe olarak 15 farklı dinozor sesi çıkarabilen dinozor yer almaktadır. Oyunun amacı, arabaları yemeyi çok seven dinozora yakalanmadan arkadaşını kurtarmaktır. Oyun setinin içerisinde bir adet Hot Wheels araba bulunmaktadır. Ejderha macerası oyun setinde şehre saldıran kocaman bir ejderha bulunmaktadır. Çıkarttığı sesle şehir sakinlerini rahatsız etmektedir. Amaç şehri bu kötü ejderhadan kurtarmaktır. Set içerisinde 1 adet Hot Wheels arabası bulunmaktadır. Bu oyun setini tüm Hot Wheels oyun setleri ile bağlantı kurmaya imkan tanımaktadır.

Track Builder bloklu mega yıkım yarış seti ile çocuklara hayal güçlerini zorlayacakları neredeyse her imkanı sunulmaktadır. Mega yıkım yarış seti sahip olduğu özellikten dolayı 4 farklı şekilde kurulabilme özelliğine sahiptir. Bu set çocuklara farklı yarış setlerinin özelliklerinin hepsini tek bir set içerisinde sunmaktadır. Set, 40'dan fazla oyun parçası, 1 adet araba ve bloklardan oluşmaktadır. Diğer Hot Wheels setleri ile birleştirilebilir şekilde tasarlanmıştır. 3 kademeli atlayış yarış seti de tıpkı diğer setler gibi eğlenceli ve macera dolu bir settir. Çocukların tercihlerine göre ister tek başlarına isterlerse de arkadaşlarıyla oynayabilecekleri bu oyun setinin amacı rekor kırmaktır. Tüm diğer Hot Wheels oyun seti modelleri ile bağlanabilir bir yapıda tasarlanıp, üretilmiştir. Setin içerisinde yer alan fırlatıcı ile yüksek atlayış gerçekleştirilerek oyuna daha da çok heyecan katmak mümkün olmaktadır. Setin içerisinde 1 adet Hot Wheels araba bulunmaktadır. 4 yaş ve üzeri çocukların oynaması için uygundur.

Hot Wheels Oyun Seti Fiyatları

Mattel Oyuncakçılık, oyuncak ve aile oyunlarının tasarımı, üretimi ve pazarlamasını en ideal şekilde hayata geçirmektedir. Uzun senelerdir oyuncak tasarımı, üretimi ve pazarlamasını gerçekleştiren Mattel şu anda dünyanın en büyük oyuncak üreticileri arasındadır. Mattel büyük bir aile olarak yoluna devam etmektedir. Mattel üretmiş olduğu oyuncaklarla günümüzde oldukça ön plandadır. Barbie, Polly Pocket, Hot Wheels, Matchbox, Scrabble, UNO, Fisher-Price, Little People gibi markaları ve eğlence sektöründe de yer alan çok fazla ürünü bulunmaktadır.

Hot Wheels oyun seti fiyatları tercih edeceğiniz setlere göre farklılık göstermektedir. Hot Wheels oyun seti modelleri orta segmente hitap eden fiyatlarıyla ideal oyuncak modelleri sunmaktadır. 

Hot Wheels Oyun Seti Fiyatları

29 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Ürün Puanı
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Karakter / Tema
 5. Markalar A-Z
  1. Hot Wheels
  2. Imaginarium
  3. Vardem
  4. Sunman
  5. Dolu
  6. Can-Em Oyuncak
  7. Hasbro
  8. Mattel
  9. Giochi Preziosi
  10. CC Oyuncak
  11. Mega Blocks
  12. Nani Toys
  13. Disney
  14. Neco Toys
  15. Krooom
  16. Hobi Eğitim Dünyası
  17. Sluban
  18. Shopkins
  19. Star Wars
  20. Underground Toys
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Hot Wheels
DSACategoryId/2147483639/23031884/313764/23022181
BAŞA DÖN