Ülkemizde ve dünyanın pek çok ülkesinde öne çıkan bebek bezi markalarından biri olan Huggies; Kimberly Clark tarafından ilk olarak 1968 yılında test edildi ve ardından 1978 yılında da kamuoyuna tanıtılarak satışa sunuldu.

Her ebeveynin bebek bezi seçimine ne kadar önem verdiğini bilerek üretilen Huggies bebek bezi, çeşitleri ile ailelerin işlerini kolaylaştırıyor. Özellikle Huggies Yenidoğan ile bebeğinizi ilk kucağınıza aldığınız andan itibaren içiniz rahat olacak ve yeni doğan bebeğinizin güvenle, sızıntısız uyumasını sağlayacaksınız.

Ayrıca Kızım için Huggies ve Oğlum için Huggies seçenekleriyle bebeğinizin gelişimine en uygun bebek bezini seçebilir ve cinsiyetine uygun olan bez ile daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Ya da unisex bebek bezlerinden birini tercih edebilir ve bunlarla da bebeğinize gerekli konforu sağlamış olursunuz.

Bunun yanında mayo bebek bezi seçeneği ile yaz aylarınızı da düşünen Huggies sayesinde bebeğiniz bezi ile rahatlıkla denize ve havuza girebilecek. Ayrıca erkek ve kız bebekler için ayrı ayrı üretilen Drynites emici gece kilodu ile de bebeğinize geceleri uzun, deliksiz ve sızıntısız uykular sunacaksınız.

Bunun ile birlikte Huggies ıslak mendil ve Huggies ıslak havlu ile de bebeğinizin bakımını tamamlayabilir, yumuşak dokusu ve eşsiz kokusu ile memnuniyetinizi kazanmak için çabalayan Huggies'den vazgeçemeyeceksiniz. Siz de ihtiyacınıza göre ürünleri marka sayfasından filtreleyebilir; size en uygun olanı ise hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz

Huggies

87 ürün var
  1. Beden
  2. Paket İçi Bez Adedi
  3. Fiyat Aralığı
  4. Ürün Puanı
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Kiloya Göre
  7. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN