2. El Cep Telefonu Fiyatları

2. El Cep Telefonu Fiyatları

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile cep telefonu seçenekleri de hızlıca arttı. Seçeneklerin artması ile insanların da alım gücü hızlı bir yükseliş gösterdi. Bunun sonucunda beklenenin aksine telefon fiyatları bitmek bilmeyen yükselişler gösterdi. Bu durum sonucunda sıfır telefon almak da güç istiyor. Bu kategorimizde yer alan 2. el cep telefonu çeşitleri sayesinde hem kaliteyi almak için bütçenizi zorlamayacak, hem de yüksek özelliklere sahip cihaza sahip olacaksınız. İkinci el telefonlara güven probleminden dolayı birçok kişi yaklaşmamaktadır, bizler de bunu göz önüne alarak sizlerin aklınızdaki soru işaretlerini kaldırarak en iyi ikinci el telefonları sunmak için çabalıyoruz.

Bu kategorimizde içerisinde yer alan ikinci el cep telefonları, yenilenmiş olmaları sebebiyle size problem yaşatmayacaktır. Acaba sağlam mı çıkacak tedirginliği yaşamadan Hepsiburada.com farkıyla hayalinizdeki telefona uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Yenilenmiş Telefon Nedir?

Yenilenmiş telefonlar tamamıyla firma tarafından sağlanmaktadır. Cihazının garantisi bulunan çoğu kişi problem anında telefonunu garantiye göndermektedir. Garanti firması da onarım durumuna göre telefonun sahibine zaman zaman yeni cihaz sağlayabilir. Firmalar bu cihazları sonraki süreçte değerlendirebilmek adına bakım çalışmaları yapmaktadır. İçerisinde yer alan arızalı malzeme yerine yeni bir malzeme takılıyor, bu işlemin sonucunda da telefonun tam anlamıyla işlevsel hizmet sunmaya devam ediyor. Sizin alacağınız 2. El telefonlar da garanti firmaları tarafından kontrol edilmiş, bakımı yapılmış, tamamen çalışır haldedir. Sıfır bir cihaz ile arasındaki fark daha önceden kullanılmış olmasıdır. Yenilenmiş bir cihaz aldığınızda acaba sağlam çıkacak mı tedirginliği yaşamazsınız. Kafanız rahat bir şekilde yeni telefonunuzu uzun yıllar boyu severek kullanırsınız.

2. El Cep Telefonu Garantisi

Normal şartlarda 2. el cep telefonu aldığınız zaman ayrı bir garanti hizmeti bulunmamaktadır. Bu cihazlarda ise firma tarafından sunulan 2 yıllık garanti süresi bulunuyor. Yeni hiç kullanılamamış bir cihaz alsanız da 2 yıl garantisi olacağını varsayarsak, bu cihazı alarak bütçeniz açısından doğru bir tercih yapmış olursunuz.Garanti sürecinde de sıfır bir cihaz almış kişi ile sizin aranızda hiçbir fark olmuyor. Bir problem meydana geldiği zaman sıfır cihazınızı gönderiyormuş gibi gönül rahatlığıyla garanti firmasına iletebilirsiniz. Eğer kullanıcı hatası dışında bir problem bulunuyorsa firma cihazı kısa sürede onararak size ulaştıracaktır.

Neden 2. El Cep Telefonu (Yenilenmiş Telefon) Almalısınız?

Bu cihazları Hepsiburada.com gibi güvenli bir site üzerinden alıyorsunuz. Normal şahıstan aldığınızda oluşacak problemler meydana gelmez. Tedirginlik yaşamadan kargonuzu bekleyebilirsiniz.

Fiyatları sıfır telefonlara göre oldukça uygundur. Fiyat performans karşılaştırılması yapıldığı zaman üstün performans, düşük fiyatlarla size ulaşmaktadır.

İkinci el telefonlarda garantisi bitmemiş bulmanız oldukça zordur. Bu sebepten dolayı herhangi bir arıza sonucunda tamirciye de ek paralar ödersiniz. Bizden alacağınız cihazlarda yer alan garanti sayesinde problem anında hiç sıkıntı yaşamadan onarımı beklersiniz. Hem para harcamaz, hem de acaba düzelecek mi korkusundan kurtulursunuz.

Normal şartlarda ikinci el telefon almaya kalktığınızda düzgün sınırlı seçeneğiniz vardır. Bizde ise oldukça geniş ürün seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde de dilediğiniz telefonu birkaç adımla bulabilirsiniz.

İkinci el cep telefonlarının tümünün içeriğinde detaylı bilgiler size sunulacaktır. Bu bilgiler sayesinde de, alacağınız cihaz hakkında daha net bilgiye sahip olabileceksiniz. Sıfır bir cihaz almaya bütçeniz yetmiyor, yada bütçenize uygun daha yüksek özelliklerde bir cihaza sahip olmak istiyorsanız bu kategori tamamen sizin için yaratılmış demektir. Kategori içerisinde bulunan cihazlardan beğendiğinizi saniyeler içerisinde sepete atabilir, çok hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişinizin ardından çok kısa bir sürede de bütçenizin üzerinde bir telefonu uygun fiyatla kullanmaya başlamış olursunuz.

Bunun Yerine Bütçemi Zorlayıp Sıfır Almalı mıyım?

Her telefon kullanıcısı gibi bu soruyu sizde mutlaka kendinize sormuşsunuzdur. Bu sorunun cevabına hayır demek her ne kadar herkese zor gelsede, bizce doğru cevap olacaktır. Sıfır bir cihazdan oldukça uygun fiyatlar, garanti süreci, güvenilir satıcı bir aradayken sadece size sipariş vermesi kalıyor. Siparişiniz size ulaştıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğinizi düşünüp bize hak vereceksiniz.

İkinci El - Yenilenmiş Cep Telefonu

25 ürün var
 1. Markalar
  1. Apple
  2. Samsung
  3. LG
  4. Asus
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Ekran Boyutu A-Z
 5. Kamera Çözünürlüğü
 6. RAM Kapasitesi
 7. İşlemci Kapasitesi A-Z
 8. İşletim Türü
 9. Dahili Hafıza
 10. Ön (Selfie) Kamera
 11. Arttırılabilir Hafıza
 12. Çift Hatlı
 13. Wi-Fi
 14. Mobil Bağlantı Hızı
 15. Renk A-Z
 16. Kapasite
 17. Satıcı
DSACategoryId/2147483642/371965/60006410
BAŞA DÖN