Indesit Buzdolapları

Buzdolapları, evlerdeki beyaz eşyaların olmazsa olmazları arasında yer alır. Adeta mutfakların demirbaşıdır. Özellikle sıcak yaz günlerinin en iyi dostudur. Serinleme ihtiyacı, buzdolabında yer alan soğuk içeceklerle ancak giderilebilir. Dolaplar tüm besinleri soğutma özelliği sayesinde koruyarak, gıdaların çürümesini ve bozulmasını engeller. Buzdolabının raflarına yerleştirdiğiniz yiyecekleri güvenle ve keyifle tüketmeniz mümkündür.

Indesit Buzdolabı

Buzdolabı satın alırken, her yönüyle uygunluğu göz önünde bulundurulmalıdır. Her şeyden önce, uzunluğu ve genişliği ile mutfaktaki buzdolabı yerinin ölçüleri ile aynı olmalıdır. Buzdolabının tercih ederken kolay kullanım ile birlikte, mutfakta hareket serbestliği sağlaması da önemli etkenlerden biridir. Indesit buzdolapları çeşitli boy ve ebatları ile bu sorunu ortadan kaldırarak sizlerin seçimine yardımcı olur.

Buzdolabı sık sık değiştirilen bir ürün olmadığı için, satın alımı da uzun vadeli olacağı düşünülerek gerçekleşir. Bu durumda da kullanım özellikleri çok büyük önem taşır. Indesit buzdolapları farklı dondurucu özelliği, soğutma sistemi, enerji tasarrufu sağlaması, farklı bölmeleri ve kolay kullanımı ile öne çıkan ürünler arasında yer alır.

Indesit Buzdolabı Modelleri

Indesit buzdolapları ile gıdalarınızı huzurla, güven duyarak tüketmeniz mümkündür. Sebzelerinizi, meyvelerinizi pratik şekilde saklamak için çift kapılı modelleri tercih edebilirsiniz. Çift kapılı modeller arasında en büyük fark ise, derin dondurucunun alt kapakta ya da üst kapakta yer almasıdır. Böylece sık sık tükettiğiniz gıdaları, üst kapaktaki raflara yerleştirebilirsiniz. Boy hizanızda olması ile de ihtiyacınız olduğu anda açıp pratik kullanım sağlarsınız. Derin dondurucu kısmı her zaman kullanılmadığı için, alt katta olması buzdolabınızı daha kullanışlı hale getirebilir. Derin dondurucunun üstte yer almasına alışık olduğunuzu ve kullanımınızın daha rahat olduğunu düşünüyorsanız, derin dondurucusu üst kapakta yer alan Indesit buzdolabı çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Her türlü isteğinize cevap veren Indesit buzdolapları ihtiyacınıza yönelik modelleri ile sizlerin hizmetine sunulur. Taze sebze ve meyveyi bolca tüketiyorsanız, daha geniş hacimli no-frost buzdolapları sizin için uygun olabilir. Besin kaynağınız dondurucu gıdalardan oluşuyorsa da daha geniş hacimli, donduruculu modelleri tercih edebilirsiniz.

İşlevi büyük, kapladığı hacmi küçük büro tipi buzdolabı tercihiniz ile, iş yerinizde günlük gıda ihtiyaçlarınızı güvenle koruyarak, kullanım rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Indesit Buzdolabı Fiyatları

Uzun ömürlü kullanacağınız Indesit buzdolapları, kullanım rahatlığı ve ekonomik fiyatları ile dikkat çeker. Ürünler dayanıklı ve kullanışlı olmaları ile de seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Birçok özelliğinin yanı sıra modeller rengi ve tasarımı ile de mutfak dekorunuzu tamamlar.

Gıdalarınızı bozulmadan saklayarak tüketmenizi sağlayan Indesit buzdolabı, fiyatları açısından farklılık gösterir. Modellerin ebatları, teknolojik özellikleri ve sahip oldukları enerji sınıfı, fiyatlar arasındaki farkı sağlayan temel unsurlardır.

Indesit Buzdolabı Nasıldır?

Modeller estetik görünüşü ile mutfak dekorunu tamamlar. Ürünler bekarlar, yalnız yaşayanlar, öğrenciler de dahil olmak üzere çekirdek aile veya geniş ailelere göre isteğe uygun dar ya da geniş hacimli olabilir. Buzdolaplarının sessiz çalışması, ekonomik fiyatlarla kaliteli ürün sunması ve enerji tasarrufu sağlaması da, Indesit markasını öne çıkaran detaylar arasındadır. Ürünlerin kullanım kolaylığını yanı sıra kolay temizlenmesi de büyük önem taşır. Buzdolapları geniş raf aralığı ve hareketli kolay çıkabilen rafları ile de temizlik sırasında işinizi kolaylaştırır.

Dış hacmi küçük, iç hacmi geniş olan Indesit buzdolabı çeşitleri katı ve sıvı tüm gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde saklar. Yiyeceklerinizin, içeceklerinizin bakteri üreme riskini ortadan kaldırarak, çürüme, bozulma riskini yok eder. Böylece yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi, son kullanma tarihine kadar güvenle saklayabilir ve tüketebilirsiniz.

Indesit Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Indesit
  2. Liebherr
  3. Samsung
  4. Siemens
  5. Altus
  6. Hotpoint Ariston
  7. Beko
  8. Vestel
  9. Bosch
  10. LG
  11. Arçelik
  12. Profilo
  13. Electrolux
  14. Grundig
  15. Regal
  16. Hitachi
  17. Sharp
  18. Hoover
  19. Franke
  20. Finlux
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Tipi
 6. Enerji Sınıfı
 7. Ürün Toplam Hacmi(Lt)
 8. Genişlik
 9. Yükseklik
 10. Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt)
 11. Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt)
 12. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 13. Satıcı
 14. Ürün Rengi
 15. Dondurucu Özelliği
 • Marka Indesit
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN