Indesit Çamaşır Makineleri

Evinizin en temel beyaz eşya ihtiyaçlarından biri olan çamaşır makineleri, günden güne daha fazla özellik kazanarak hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Indesit çamaşır makineleri, temizlenmesini istediğiniz her çeşit kumaş için ideal programı sunmakla kalmıyor, yüksek kapasitesi ve enerji tasarrufuyla da dikkat çekiyor. Kullanımı basit, sizi karmaşık programlama seçenekleriyle yormayacak bu makineler, zamana ve pratikliğe önem veren her kullanıcının tercih edebileceği bir seçenek oluyor.

Indesit Çamaşır Makinesi

Indesit çamaşır makineleri ile kullandığınız eşyaları yıpranmasından korkmadan, istediğiniz sıklıkta yıkayabilirsiniz. Her çeşit kumaşa göre seçim yapabileceğiniz akıllı programlar sayesinde çok sık yıkanan bebek kıyafetleri, spor kıyafetler ve en hassas kumaşlar dahi yıpranmadan yıkanabilir. Özellikle az kirlenen spor kıyafetler ve üzerine yağ, duman gibi kötü kokuların sindiği kıyafetler için modellerde bir yenilik düşünülmüş.

Birçok modelde bulunan koku giderme seçeneği, farklı tambur hareketleri, ekstra durulama ve suyun belirli bir sıcaklıkta sabit kalması sayesinde kıyafetler yıpranmadan kötü kokulardan kolayca arınır.

Indesit çamaşır makinesi çeşitleri, spor kıyafetler ve spor ayakkabılar için tasarlanan özel bir program daha sunuyor. Bu program ile spor kıyafetleriniz ve ayakkabılarınız uygun ısıda yıkanarak etkin bir şekilde temizlenir ve korunur.

Indesit çamaşır makinesi üreticilerinin önem verdiği bir diğer konu ise tasarruftur. Eco Time özellikli makineler sayesinde makinenizin tamamen dolmasını beklemeden, 3 kg ağırlığına kadar az kirli, pamuklu ve sentetik kumaşlı kıyafetlerinizi daha az zaman, su ve enerji harcayarak temizleyebilirsiniz.

Çamaşırlarınızın sizin belirlediğiniz saatte yıkanması, sizin planlarınıza uyum sağlaması da Indesit çamaşır makineleri ile mümkündür. Makinenin içine deterjan, yumuşatıcı gibi gerekli malzemeleri ekledikten sonra, yıkamanın başlamasını istediğiniz saate ayarlayabilirsiniz. Özellikle yoğun tempoda yaşayan kullanıcılar için, bu program vazgeçilmez olacaktır.

Indesit Çamaşır Makinesi Fiyatları

Çamaşır makinesi seçiminizde tasarruf ön planda olmalıdır. Yüksek su ve enerji tasarrufu sağlayan çamaşır makineleri uzun vadede maddi bakımdan avantaj sağlayacaktır. A++ ve A+++ seçenekleriyle önemli ölçüde tasarruf sağlayan bütçe dostu çamaşır makineleri ile maksimum verime ulaşabilirsiniz. Çok sayıda program seçeneği olan çamaşır makineleri ile ihtiyacınıza uygun seçimi yapabilir, kıyafetlerinizin çeşidine ve kirlilik durumuna göre yıkama programı belirleyebilirsiniz.

Ürün fiyatları program sayısı, devir hızı, enerji tasarrufu, kurutma verimi ve ağırlık kapasitesine göre farklılık gösterir. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun birbirinden farklı çeşitler sunan Indesit çamaşır makinesi çeşitleri arasından sizin için en doğru seçimi yapmak için ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Indesit Çamaşır Makinesi Yorumları

İhtiyacınıza uygun ürünü seçtikten sonra, karar vermeniz konusundaki en büyük etken, ürün kullanıcılarının deneyimleri olur. Kullanıcılar tarafından beğenilen ve tavsiye edilen ürünler sizin de seçiminizi kolaylaştıracak ve markaya olan güveninizi arttıracaktır.

Indesit çamaşır makinesi kullanıcılarının yorumlarında sıklıkla bahsettikleri özelliklerden biri; ürünün sessiz çalışıyor olmasıdır. Çamaşır makinesi modellerinin tamamı sizin ve ailenizin beklentileri düşünülerek tasarlanmıştır. Günün her saatinde kullanılabilecek şekilde üretilen bu modeller maksimum ses yalıtımı ile donatılmıştır.

Kullanıcıların beğenisini toplayan bir diğer özellik ise elektronik ekran, zaman göstergesi ve program seçenekleridir. Zaman göstergesi sayesinde yıkama işleminin bitmesi için kalan süre ekranda görüntülenebilir. Böylece diğer ev işlerinizi bu zamana göre planlayabilirsiniz. Zengin program seçenekleri ile fark yaratan çamaşır makineleri, kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Ürün seçimi yaparken en çok dikkat edilen konulardan biri de fiyat ve performans uyumudur. Her kullanıcı seçtiği ürünü,n maddi değeriyle doğru orantılı bir performans göstermesini bekler. Indesit çamaşır makinesi kullanıcıları ise, birçok yorumda tercih ettikleri ürünün fiyatına göre üstün performans gösterdiğini ve kalite bakımından oldukça tatmin edici olduğunu tekrar tekrar vurgular.

Detaylı bilgi için, Indesit çamaşır makineleri hakkında yapılan yorumları inceleyebilir, yüzlerce kullanıcının ürünler hakkındaki fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Indesit Çamaşır Makinesi Fiyatları

14 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Indesit
  2. Hotpoint Ariston
  3. Samsung
  4. Arçelik
  5. LG
  6. Vestel
  7. Altus
  8. Siemens
  9. Bosch
  10. Electrolux
  11. Hoover
  12. Beko
  13. Profilo
  14. Regal
  15. AEG
  16. Grundig
  17. Vestfrost
  18. Finlux
  19. SEG
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ek Özellikler
 7. Üretici
 8. Kontrol Paneli
 9. Yıkama Kapasitesi
 10. Maksimum Devir Hızı
 11. Kurutma Özelliği
 12. Renk
 13. Su Girişi
 14. Enerji Sınıfı
 15. Yıllık Su Tüketimi (Lt)
 16. Genişlik (cm)
 17. Yükseklik (cm)
 18. Derinlik (cm)
 19. Satıcı A-Z
 20. Ebatlar
 • Marka Indesit
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN