iPhone 5 Kulaklıkları

Akıllı telefonların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kulaklıklar telefonlarınızı konforlu ve rahat kullanmanızı sağlıyor. iPhone 5 kulaklıkları ile yapabilecekleriniz sayesinde çok daha farklı bir telefon deneyimi yaşayabilirsiniz.

iPhone 5 Kulaklık Fiyatı

iPhone 5'in farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok tasarım ve kullanım özelliğine sahip kulaklık modelleri ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Apple başta olmak üzere Creative, Sennheiser gibi markaların da sunduğu kulaklık modelleri her ihtiyaç için çözümler üretiyor. Tercih edeceğiniz kulaklığın tasarımı, kulak yapısı, kullanım özelliklerine göre iPhone 5 kulaklık fiyatları farklılık gösteriyor. Mikrofon, kablosuz kullanım gibi ekstra özellikler bu farklılıkların oluşmasına etki ediyor. Kendi kullanım talebinize göre doğru bir kulaklık tercihi yaptığınızda, konforlu ve kaliteli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca bir akıllı telefon kulaklığınınhayatınızı ne kadar kolaylaştırdığını rahatlıkla görebilirsiniz. İhtiyaçlara yönelik sunulan iPhone kulaklıkları memnuniyeti ve kullanım kolaylığını üst seviyeye çıkarmak için sunuluyor.

iPhone 5 Kulaklık Özellikleri

iPhone 5 kulaklıkları tüketici ihtiyaçları göz önünde bulundurularak farklı tasarım ve fonksiyonlar ile üretiliyor. iPhone 5 kulaklık modelleri kulak içi ve kulak üstü olmak üzere iki ana kategoride bulunuyor. Kulak içi kanal tipi olarak bilinen modelleri kulağa tam oturuyor ve dışarıdan gelen sesleri oldukça yüksek bir performans ile absorbe ediyor. Kulak içi düz tip olan modeller, kulaklık kullanımında daha hassas olan tüketicilerin konforlu çözümler sunuyor. Kulak üstü kullanıma alışkın, ses kalitesi konusunda yüksek beklentisi olan kullanıcılar için genel olarak mini ve tam boy olmak üzere iki farklı tip kulak üstü tasarım bulunuyor.

iPhone 5 modeli için üretilen kulaklıkların tasarımları, kullanıcıların kulakları ile mükemmel uyum sağlamak üzere oluşturuluyor. Bu uyumun yanı sıra kullanıcılar tasarımsal olarak beğendikleri ürünlerin teknolojik özellikleri konusunda da geniş bir yelpaze ile karşılaşıyor. iPhone 5 kulaklık özellikleri arasında mikrofon,bluetooth gibi ekstralar bulunuyor. Kablosuz kullanım özellikle sürücüler tarafından tercih ediliyor. Zamanının büyük bir çoğunluğunu hareket halinde geçiren kullanıcılar için bluetooth kulaklıklar büyük avantaj sağlıyor. Bluetooth kulaklıklar dahili mikrofonları ile tüm telefon görüşmelerinizi rahatlıkla cevaplamanızı sağlıyor. Kablolu kulaklıklarda bulunan seçeneğe bağlı mikrofon özelliği de işlevselliği ile kullanıcıların tercihi oluyor.

iPhone 5 Kulaklık Ayarları

iPhone 5 kulaklıkları kullanımınıza ve fiziksel özelliklerinize göre ayarlayabilirsiniz. Kulak üstü kulaklıkların kafa yapınıza uygun olarak ayarlanmasını sağlayan kafa bantlarını kullanarak kulaklığınızın başınıza tam oturmasını sağlayabilirsiniz. Kulak içi kulaklıkların kablo boylarını üzerlerinde bulunan klipsler ile ayarlayabilirsiniz. Gereksiz uzun kablolar çabuk dolaşarak canınızı sıkabilir bu nedenle klips kullanımını ihtiyacınız olan kulaklık boyuna ayarlayarak kulaklığınızın yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca kendi programları ya da uygulamaları olan kulaklıkları sesle kontrol edebilir ya da kulaklığınızın üzerinde bulunan düğmelerle komut verebilirsiniz. Sesle cevaplama gibi özellikleri ayarlayarak gelen aramalarınızı kolayca cevaplayabilir ya da istediğiniz çağrıyı gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone 5 Kulaklık Nasıl Temizlenir?

iPhone 5 kulaklıklarını oldukça hassas davranarak temizleyebilirsiniz. Özellikle kulak içi kulaklıkları bir kulak pamuğu yardımı ile düzenli olarak temizleyerek ses kalitesinin aynı kalmasını sağlayabilirsiniz. Dış etmenlerden dolayı kulaklığınızda biriken toz gibi partikülleri kulak pamuklarını kullanarak ortadan kaldırabilirsiniz.Kulak üstü modellerin geniş kulak bölgelerini de aynı yöntemle temizleyebilir ya da mikrofiber partikül bırakmayan bezleri tercih edebilirsiniz. Hem kulak sağlığınız hem de kulaklığınızın verimliliği için bu işlemi düzenli aralıklarla tekrarlayarak kulaklığınızdan yüksek performans elde edebilirsiniz. iPhone 5 kulaklıkları üretildikleri malzemeler nedeni ile kir tutma, bakteri barındırma gibi sorunları azaltmaya yönelik çözümler sunuyor olsalar da, özellikle kulak içi kullanılan ürünlerde temizliğe dikkat etmelisiniz.

iPhone 5 Kulaklık Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar
  1. Apple
  2. Aerial7
  3. Frisby
  4. Jabra
  5. Philips
  6. Gift Box
  7. Snopy
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/60002076/60002078
BAŞA DÖN