En Ucuz ve Kaliteli iPhone 6 Kılıfları

Telefon yüzeyini çevreleyen ve cihazı düşme, çarpma ve çizilme gibi fiziksel zararlardan korumak için imal edilen telefon kılıfları, sunduğu fonksiyonel özelliklerin yanı sıra, cihaz üzerinde farklı bir görünüm sağladığı için de sıklıkla tercih edilir. iPhone 6 kılıfları, modele ait cihazların en iyi şekilde muhafaza edilmesi ve görselliğinin artırılması için tasarlanır.

iPhone 6 Kılıfları

iPhone 6 kılıfları, hem görsel anlamda hem de kullanışlılık açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. iPhone 6 akıllı cep telefonları için üretilen koruma kapları ve aksesuar ürünleri, telefonun fiziki özelliklerine uygun olarak dizayn edilir. Ön ve arka kamera, flaş, mikrofon, hoparlör çıkışı, şarj ve data girişi gibi alanlar açıkta bırakıldığı için, kılıf veya koruma kapları konuşma ya da kullanım esnasında herhangi bir engel teşkil etmez. Telefonunuzu güneş ışığı, toz ve kir gibi çevresel faktörlerden koruyarak, cihazın ilk günkü kondisyonda kalmasına yardımcı olur.

Ekran Kaplamaları ve tasarım kapaklar, koruma işlevinin yanı sıra telefonunuzu daha kişisel hale getirebilmeniz için de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Ultra ince şeffaf koruma kapları, telefonunuzun kendi rengini, marka logosunu ve tasarımını ön plana çıkarır. Koruma kılıfı üzerine işlenen taşlı ve desenli işlemelere sahip modeller, farklı olmak isteyenler için ideal bir seçimdir. Mavi, sarı yeşil, siyah ve kahverengi gibi geniş renk seçeneklerine sahip olan ve dikişli deri ile kaplı kılıflar ise, klas ve şık aksesuarlardan hoşlananlar için yerinde bir tercih olacaktır.

iPhone 6 Kılıfı Fiyatları

iPhone 6 kılıf fiyatları; ürünün markasına, modeline, malzeme çeşitliliğine ve fonksiyonel özellikleri gibi hususlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Gerçek deri veya polikarbon materyaller ile kaplanan modeller ve özel tasarım ürünleri daha yüksek fiyatlarla sunulurken; temel koruma görevi gören sade kapaklar ve koruma kapları, daha makul fiyatlar ile temin edilebilir.

Ürünler, iPhone 6 cihazlara tam uyumludur. Telefonun çerçevesine yerleştirilen kılıflar, elastik veya klipsli monte sistemi sayesinde kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Darbelere karşı dayanıklı olan ekran koruma bantları ve kırılmaz cam ekipmanları, ekranın üzerine yapıştırılarak, camın çizilmesine ve çatlamasına karşı ekstra önlem almanızı sağlar. Dokunmatik hassasiyetini engellememesi, parmak izi ve leke bırakmaması, ekran koruyucularının en önemli artıları arsında bulunur.

iPhone 6 Kılıf Modelleri

Hem koruma hem de stand özelliği bulunan kılıf modelleri, telefon yüzeylerini en iyi kapatan ürünler arasında yer alır. Ön kapakta saat ve gelen çağrıları görüntülemek için ayrılan bölüm sayesinde, kapağı açmadan da çağrı alabilmek mümkündür. Kapağı arkaya doğru esnetip kademeli ayarları ile stand konumuna getirebilir; telefonunuzu sabit bir zemine bırakarak, rahatlıkla film ya da video izleyebilirsiniz. Ayrıca, stand üzerinde dik konumda duran iPhone 6’yı, bluetooth bağlantısıyla ses sistemlerine bağlayarak müzik kaynağı olarak da kullanabilirsiniz.

Cam ve metal yüzeylerin aşınmasını ve telefonunuzun değer kaybetmesini önleyen iPhone 6 kılıfları, polikarbon, plastik, elastan materyaller, deri ve vinil gibi malzemelerden imal edilir. Vinil malzeme veya deri üzerine işlenen dekoratif şekiller ve tasarım unsurları, telefonunuzun daha estetik ve şık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cüzdan özelliği olan kapaklı modeller sayesinde, yanınıza cüzdan almaya gerek duymadan; kredi kartı, para ve kimlik gibi eşyalarınızı telefonunuzla beraber taşıyabilirsiniz. Telefonunuzun mevcut renginden sıkılmanız durumunda farklı renk ve tasarıma sahip ürünler kullanabilirsiniz. Kategori içinden telefonunuzu koruyup renklendirecek Addison, Fonemax ve Spada gibi ünlü markalara ait iPhone 6 kılıf modellerini ayrıntılı olarak inceleyebilir; ihtiyacınıza ve beklentilerinize en uygun ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

iPhone 6 Kılıf

1.199 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Apple
  2. Spigen
  3. Case 4U
  4. Gpack
  5. Mobillife
  6. Remeto
  7. CoverZone
  8. Microsonic
  9. Teleplus
  10. KNY
  11. Case Man
  12. Carpet Case
  13. Cep Market
  14. CaseUp
  15. Sunix
  16. Eiroo
  17. Elago
  18. TeknoArea
  19. Addison
  20. TotuDesign
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Malzeme Türü A-Z
 6. Uyumlu Marka
 7. Telefon Modeli
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/60002076/60006569
BAŞA DÖN