Farklı kullanım amaçlarına göre dizayn edilen el aletleri, pek çok tamirat ya da yapı işlerinin yapılabilmesi için kullanılmaktadır. Bu aletler kullanıcılarına kolaylık sağlamak için tasarlanır. Genellikle güce dayalı kullanılan küçük el aletleri, farklı ebatlarda olabilmektedir. Sıklıkla kullanılan bu aletler arasında lokma takımı olarak tabir edilen cırcır el aletleri de bulunmaktadır. Somun ve vida sıkma ya da sökme işlerinde kullanılan lokma takımları, çift yönlü kullanılabilir özelliğiyle kullananların işini kolaylaştırır. Fonksiyonel olarak kullanılabilmesi bakımından lokma takımı kolu, lokma takımı uzatma kolu aksesuarlarıyla kullanılabilmektedirler. Bu sayede ulaşılması zor alanlar için işlerin kolaylaşması sağlanır.

Oldukça kolay olan İzeltaş Lokma Takımı kullanımı sayesinde, güce dayalı alet olmasından dolayı arabalarda da bulundurulabilmektedir. Lokma takımları motorlarda; buji, yağ değişimi ve ufak onarımlar için pratik ve rahat şekilde kullanılabilen aletlerdir. Uygun ölçülerde satın alındığında, kesinlikle ihtiyaçlara cevap verir. Ayrıca ev tamiratlarında ya da ufak eşyaların kurulumunda yarı amatör yarı profesyonel amaçlı kullanılabilecek takımlardır. Ancak profesyonel kullanım özelliğinde ve dayanıklılık ömrü daha uzun lokma takımı İzeltaş, her alanda kullanılabilir. Bütün kullanım alanlarına uygun özelliklerde üretilen lokma el aletlerinin tek başına kullanılamayacağı bir gerçektir. Bu yüzden tek tek alınması yerine, set halinde alınması çok daha iyidir. Çünkü böylelikle ihtiyaç halinde eksik bir parça yüzünden işler yarım kalmaz. Kullanılacağı alana göre elbette farklı ölçüler, ebatlar ve aksesuarlar kullanılması gerekebilir. Fakat kullanacak olan kişinin, kullanım alanını belirlemiş olması en doğru seçimlerin yapılmasını sağlayacaktır. Bu durumda da kısa sürede ve pratik şekilde ihtiyaçlar kolayca karşılanmış olur.

İzeltaş Lokma Takımı Fiyatları

Evler, iş yerleri ve arabalar başta olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahip olan İzeltaş lokma takımı fiyatları, herkesin bütçesine uygun olan şekilde bulunabilmektedir. Altıgen, sekizgen ya da yıldız başlıklı olanların yanı sıra daha pek çok seçenekleriyle raflarda sergilenen lokma anahtar takımı çeşitleri, hem metrik hem de whitworth ölçülerinde olabilmektedir. Bu ölçüler için de farklı ebatlara sahip olan lokma anahtar takımları her ihtiyaca yönelik çözümler sunan aletler arasındadır. 

İster hobi amaçlı kullanım ister amatör kullanım için rahatlıkla kullanılabilen lokma el aletleri, tek olarak da satın alınabilmektedir. Bunun yanı sıra farklı adet sayılarına sahip olan setlerden de alınarak kullanılabilir. Tamamen ihtiyaca yönelik tasarlanan lokma el aletleri, yedek olarak alınabilen parçalar sayesinde cırcır değişimi yapılabilen aletlerdir. Ayrıca T kol, uzun lokma kolu gibi farklı aksesuarlarıyla her alanda kullanımları mümkündür. Herhangi bir elektrik tesisatı veya adaptör gibi aksesuarlara ihtiyaç duyulmamasından dolayı, el aleti çantası içerisinde her yere rahatlıkla götürülebilir. Kullanıldığı her iş için istenilen performansı sunan lokma takımı, işlevselliğini her kullanımda gözler önüne sermektedir. Uzun yıllardan beri el aletlerinin manuel kullanım özelliğinde olan ürünleri arasında yer alır. Bu da pek çok kişinin hem tamirat hem de yapı işlerinde, lokma takımlarını ne kadar fazla tercih ettiğinin göstergesidir. Ürünler ve kalitesiyle İzeltaş lokma takımları, kullanıcılarına her zaman memnun edici sonuçlar sunmuşlardır. Hafif veya ağır tamir işlerinde kullanılabilecek farklı serilerin üretilmiş olması, yapılacak işe göre seçim yapılabilmesini oldukça kolaylaştırmaktadır. Böylelikle ürün yelpazesiyle hem profesyonellere hem de amatörlere hitap edilebilmektedir. 

Tüm özellikleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden lokma cırcır takımı çeşitleri, teknik açıdan mükemmel işler gerçekleştirebilen aletlerdir. Kullananların iş bitimiyle rahat bir nefes almasını sağlayarak, o işin sorunsuz şekilde devamlılığını sağlamaktadır. Sağlamış olduğu bu devamlılık sayesinde de tüketicilerin takdirini toplamayı başarmaktadır.

İzeltaş Lokma Takımı Fiyatları

554 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. İzeltaş
  2. Beta Tools
  3. Ceta Form
  4. Osaka
  5. Elta
  6. Troy
  7. DHT
  8. Proxxon
  9. Altaş
  10. Spero
  11. Stanley
  12. Mannesmann
  13. Rico
  14. Beta
  15. Sonax
  16. Aiwa
  17. Altaş-Carolus
  18. Somafıx
  19. Şablon
  20. Weber Tools
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka İzeltaş
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003082/13003186
BAŞA DÖN