Otomobillerinizde radyoyu ya da kendi seçtiğiniz müziği dinlemek keyifli anlar geçirmenizi sağlar. Bu deneyimi en kaliteli şekilde yaşamanız için, teknolojik özellikleri yeterli ve kullanımı pratik oto teyplerini seçmek önemlidir. Farklı müzik dosyası formatlarını okuyabilen, veri ve ses giriş çıkışları bakımından işlevsel seçenekler sunan JVC Oto Teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar, şık ön panel tasarımları ile sizleri bekliyor. Oto teyplerinizin ön yüzünde bulunan birçok giriş çıkış ile müzik dinleme seçeneğiniz radyoyla sınırlı kalmayacak, farklı dijital ortamlardaki müzikleri çalabilme imkanına kavuşacaksınız.

JVC Oto Teyp

Oto teyp kullanırken gerekli olacak en önemli özelliklerden biri direksiyondan kontrol edilebilme özelliğidir. Bu sayede pratik bir şekilde radyo ve müzik çalarınızı yönetebilirsiniz. Son model JVC Oto Teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar arasından seçeceğiniz, birçok aracın direksiyon kumandasıyla uyumlu ürünler ile müzik dinlerken aradığınız kolaylığı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra kablosuz uzaktan kumanda özelliğine sahip oto teypleri de inceleyebilir, arka koltuktan dahi teybinizi kontrol etme imkanına kavuşabilirsiniz. Teyp çeşitlerinde sunulan bu özellikler sayesinde, aileniz veya dostlarınızla yapacağınız yolculuklarda en kaliteli müzikleri kolaylıkla dinleyebileceksiniz.

Günümüz teknolojisinde elektronik ürünler arasında ses, görüntü gibi verileri paylaşmanın standart yolu olarak öne çıkan USB portları oto teyplerinizde de işinize yarayacaktır. USB girişi sayesinde birçok kişisel cihazınızı bağlayabileceğiniz oto teyp modellerini inceleyebilir, bağladığınız ürünlerde, desteklenen biçimlere sahip dosyaları oto teybinizde görebilirsiniz. Parça, albüm ve sanatçı bilgilerini ekranda görmek gibi görsel fonksiyonları kullanmak için, bu özelliği karşılayan ID3 Tag desteğine sahip modelleri edinebilirsiniz.

JVC Oto Teyp Fiyatları

Özelliklerine göre değişen uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz JVC Oto Teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar, amfi çıkışları ile nitelikli ses gücüne sahip olmanıza olanak tanıyor. Subwoofer özelliği olan modeller ile, amfi aracılığıyla yükseltilecek bass sesler etkileyici bir çıkış sağlayacak, bu sayede müzik keyfinizi üst düzey olarak yaşayabileceksiniz. Sevdiğiniz müzik türlerine göre bass ve tiz sesleri ayarlamanızı sağlayacak olan on iki hafızalı equalizer özelliğini bulunduran teypleri seçebilir, parçaları ses özelliklerine uygun kalitede, zevkle dinleyebilirsiniz.

Otomobillerde müzik dinlerken sıklıkla radyolar tercih edilir. Analog radyolardan dijital radyo sistemine geçişin yaşandığı günümüzde, arabalarınızdaki radyoların da bu yeniliğe uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Dijital işlemcili oto teyp modellerini seçerek başta FM radyo yayınları olmak üzere tüm yayınları sorunsuz ve kaliteli bir şekilde dinleyebilirsiniz. RDS olarak da adlandırılan radyo data sistemine sahip teyplerden seçerek, radyo kanalının isim ve bilgilerini ekranınızda görebilirsiniz.

JVC Oto Teyp Yorumları

Olumlu birçok yoruma sahip kaliteli ve popüler JVC Oto Teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar, son teknolojik avantajlarla sizlere sunuluyor. Akıllı telefon desteği ile kullanım imkanı sunan, uygulama kontrol sistemi JVC App özelliği ile son teknolojiyle uyumlu olacaksınız. Yüksek ses ve alçak ses filtresi gibi detaylar sayesinde de oto teyplerinizde dinlediğiniz müziğin ses kalitesini ayrıntılı olarak kontrol etme imkanına kavuşabileceksiniz.

Kullandığınız müzik oynatıcı aletleri otomobilinizin içinde kolaylıkla dinlemenize imkan sunacak olan aux girişleri ön panel tasarımına dahil edilmiş ürünleri seçerek bağlantınızı pratik bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Ayrılabilir ön panel özelliğinin tüm avantajlarını yaşayabileceğiniz modellerin yanında, otomatik değişen ışık özellikli kullanım arayüzüne sahip oto teypleri de ilginizi çekebilir. Farklı bağlantı yollarının, değişik formatlarda ses giriş çıkışlarının çok olması oto teypler için en önemli özelliklerdendir. Birçok müzik dosyası formatını okuyarak, aracınızda rahatlıkla ve yüksek kalitede dinleyebileceğiniz oto teyp modellerine JVC kalitesiyle sahip olarak, uzun süre kullanabilirsiniz.

JVC Oto Teyp-Oto Mp3 Çalar

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. JVC
  2. Kamosonic
  3. Jameson
  4. Goldmaster
  5. Pioneer
  6. Piranha
  7. Sony
  8. Roadstar
  9. Everton
  10. Kawai
  11. Alpine
  12. Mikado
  13. Raymos
  14. Convex
  15. Carway
  16. Kenwood
  17. Magicvoice
  18. Navitech
  19. Philips
  20. Soundvox
  21. Harward
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka JVC

Oto Teyp (Oto Mp3 Çalar) Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080
BAŞA DÖN