Elde taşınan, ağır, hantal ve sizi yoran fenerler artık tarihe karışıyor. Mükemmel ve üstelik oldukça ergonomik çeşitleri ile kolaylıkla kullanabileceğiniz kafa feneri, Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazası hepsiburada.com'da.
Hepsiburada.com'un size sunduğu zengin ürün yelpazesinde yer alan kafa feneri, ihtiyacınız olduğu anda ışığı size getiriyor. Karanlık ortamlarda kullanacağınız kafa feneri, ışığı hedef odaklı yansıtarak 1 kilometre uzaklıktan dahi görülebilme özelliğini taşır.
Kafa fenerini kampta, yürüyüşte, dağda, bisikletinizde, otomobilinizde kısaca yol gösterici ışığa ihtiyacınız olduğu her anda, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kafanıza sabitleyeceğiniz kafa feneri, size herhangi bir iş yaparken ellerinizi kullanmadan karanlık ortamı aydınlatma kolaylığını sunar.
Hepsiburada.com'da yer alan kafa fenerleri kırılmaya ve zedelenmeye dayanıklı olup, hepsiburada.com güvencesi ile size sunuluyır. Kullandığınız anda, kafa fenerinin ışığı şiddeti ile gözlerinizi kamaştıracak! Işığın yakın, uzak ayarını da dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.
Tamamen zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda seçeceğiniz kafa feneri alternatif seçenekleri ile kullanımınıza hazır. LED ışıklı, ampullü, ampulsüz vb. kafa feneri hepsiburada.com'da kafa feneri kategorisinde. Seçeceğiniz kafa feneri kullanım alanınıza uygun, sizi yarı yolda bırakmayacak, istediğiniz ışık yoğunluğuna uygun olmalı. Esnek bandajları sayesinde kafanıza göre ayarlayacağınız kafa feneri, yağmur ve kar suyuna karşı da dayanıklı olma özelliğine sahip.
Bilinen diğer tüm fenerlerin aksine daha pratik bir kullanıma sahip olan kafa feneri, son teknoloji çeşitleri ile hepsiburada.com'da siparişlerinizi bekliyor. Tek yapmanız gereken size en uygun kafa fenerini belirleyip, ürünü sepetinize eklemek!

Kafa Feneri Fiyatları

210 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Led Lenser
  2. Watton
  3. Panther
  4. Petzl
  5. Silva
  6. Fenix
  7. Police
  8. Black Diamond
  9. F.B.I
  10. Free Camp
  11. Kama
  12. Lineaeffe
  13. Wildlebend
  14. CFL
  15. Comet
  16. CSI
  17. Kovea
  18. Remixon
  19. barnetta
  20. Robens
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22007482/356609/1300380
BAŞA DÖN