Hayatınızın büyük bir kısmını beraber geçirdiğiniz araçlarınızdaki konforu en üst düzeye çıkarmak için edinebileceğiniz oto teypler, ev, hatta stüdyo kalitesinde müzik dinlemenize olanak tanıyabilir. Gelişmiş elektronik sistemleri, geniş ekranları, yüksek kapasiteli hafızaları ve daha pek çok özellikleriyle ön plana çıkan Kamosonic oto teyp çalarları arzu ettiğiniz müzik keyfini size yaşatacak.

Kamosonic Oto Teyp

Uzun yolculuklarınızda ya da şehir içi seyahatlerinizde müzik zevkinden mahrum kalmamanız için özel olarak tasarlanan Kamosonic oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar aracılığıyla sahip olduğunuz müzik CD’lerini, dijital içerikli müzik dosyalarını, film VCD ve DVD’lerini kolaylıkla oynatabilirsiniz. Aracınızdaki ses sistemlerinden duyacağınız berrak sesleri sizlere sunan bu ürünler MP3 dosyalarının yanı sıra WMA dosya formatlarına da destek verebilir. Radyo dinlemekten hoşlanıyorsanız ve özellikle takip ettiğiniz radyo programları varsa, Kamosonic oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlarda yer alan FM ve AM radyo alıcılarla arzu ettiğiniz radyo programlarını dinleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünlere göre değişen kanal hafızasıyla 18 kanaldan 30 kanala kadar radyo kanal kaydı gerçekleştirebilirsiniz.

Renkli LCD ekranlara sahip olan Kamosonic oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar, görsel olarak hoş bir tasarıma sahip olmakla birlikte, bu ekranlar, dinlediğiniz radyo kanalı veya müzik parçalarıyla ilgili detaylı bilgilere ulaşmanızda da önemli rol oynayacaklar.

Seçeceğiniz ürünlerdeki dâhili depolama alanları sayesinde, edindiğiniz dijital içerikli müzik dosyalarını yanınızda taşımanıza gerek kalmadan daimi olarak bu aygıtlarda saklayabilir, sevdiğiniz müzikleri kesintisiz olarak dinlemeyi sürdürebilirsiniz. Bunların yanı sıra USB bellek, SD kart ve MMC bellek destekleri sayesinde ürün üzerindeki dâhili depolama alanını kullanmaksızın, yine dijital içerikli müzik dosyalarınızı sahip olduğunuz Kamosonic oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar üzerinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Kamosonic Oto Teyp Fiyatları

Kamosonic her türlü gereksinime uygun ve aracın göğüs yapısına göre değişiklik gösterebilen oto teyp modellerine sahiptir. Eğer kızaklı oto teyplere ihtiyacınız varsa Kamosonic’in geliştirdiği dijital LCD ekranlı, 30 radyo kanal hafızalı, otomatik kanal arama ayarı yapma, ekolayzır, 4x25 Watt ses çıkışı, RCA output çıkışı gibi özelliklere sahip Kamosonic oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar hayalini kurduğunuz müzik deneyimini, aracınızda yaşamanıza imkân tanıyabilir.

Panel yapılı oto teyplerden edinmek istiyorsanız, Kamosonic bu isteğinize de çok sayıda alternatif sunar. Arzu ettiğiniz takdirde ön panel için özel tasarlanmış panel çantasına sahip bu modelleri aracınızda kullanabilirsiniz. Bu modellerin, çok renkli LCD ekranının yanı sıra, CD, CD-R, CD-RW, DVD, DivX, VCD, MP3, WMA ses ve disk formatlarını destekler. Ayrıca tercih edeceğiniz modele göre USB bellek, SD kart ve MMC bellek okuyabilen oto teyplerin RDS özellikleri de bulunur. Beyaz ve mavi ledli tuşlara sahip olabilen Kamosonic oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar, iki kanallı RCA çıkışı, ISO ve AUX girişleri sayesinde farklı cihazlara bağlanarak, onların da sesini verebilme kabiliyetine sahiptir.

Tercih edeceğiniz ürünlerin fiyatları; model, çıkış gücü, ürünün sahip olduğu özellikler ve ürünle birlikte gelen ekstra özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

Kamosonic Oto Teyp Yorumları

Engebeli yollarda yolculuk ederken, dinlediğiniz müzik CD’lerinin ya da farklı disklerin oynatılması sırasında kesintisiz müzik dinleyebilmeniz için oto teybinizde ESP sisteminin bulunması önemlidir. Engebeli yollarda yaşanan sarsıntıdan CD çaların etkilenmesinin önüne geçen ESP sistemi, Kamosonic oto teyp CD VCD DVD MP3 çalarların bazı modellerinde yer alır. Seçeceğiniz ürünlere göre 4x52 Watt’a kadar ses çıkışının yanı sıra Subwoofer çıkışlarını da bulunduran Kamosonic oto teypleri, aracınıza kolay kurulumları ve kurulumdan sonra kaliteli ve berrak ses çıkışlarıyla ön plana çıkar.

Bazı ürünlerle gelen uzaktan kumandalar, size sürüş sırasında kullanım kolaylığı sağlayabilir. Ayrıca direksiyon kumandalı ürünler de, sürüş zevkinizden ödün vermeden teyp kontrolünü gerçekleştirmenize olanak sağlar. Edineceğiniz ürünlerde bulunan elektronik ses, tune, balance, fader, treble ayarları sayesinde, dinlediğiniz müzikleri istediğiniz tonda duyabilirsiniz.

Siz de arzu ettiğiniz Kamosonic oto teypleri edinerek müzik zevkinizi aracınızda da doyasıya yaşayabilirsiniz.

Kamosonic Oto Teyp-Oto Mp3 Çalar

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kamosonic
  2. Jameson
  3. Piranha
  4. Goldmaster
  5. Pioneer
  6. Roadstar
  7. Sony
  8. Everton
  9. Alpine
  10. Raymos
  11. Kawai
  12. Kenwood
  13. Carway
  14. Mikado
  15. Convex
  16. Magicvoice
  17. Navitech
  18. Philips
  19. Soundvox
  20. Harward
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Kamosonic
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080
BAŞA DÖN