Her evin ihtiyacı, kullanışlı ve şık seçenekleri ile beğeni kazanan kapı & duvar askılık; banyolarda, yatak odalarında, antrelerde ve mutfaklarda kullanılabiliyor. Farklı marka ve modellerde seçenekleri bulunan ürünler; her zevke, her tarza, her ihtiyaca ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Hem dekoratif hem de kullanışlı olan askılıklar, kapı ve duvarlara monte edilebiliyor; çiviyle ya da askı ile tutturularak veya yapıştırıcı ile sabitlenebiliyor. Ürünler, tek kategori altında sıralanırken "country"den moderne, "art deco"dan "vintage"a farklı stillerde ürünler bir arada yer alıyor.

Kapı & Duvar Askılık Fiyatları

Kapı & duvar askılık fiyatları, ürünlerin desenlerine, tarzlarına ve materyallerine göre değişebiliyor. Pleksiden yapılan askılıklar, demir ve ahşap seçeneklerden daha makul fiyatlara alıcı bulurken, sezon trendini yansıtan desenler, daha yüksek fiyatlarla etiketlenebiliyor. Askılıkların sağlamlığı, taşıyabildikleri ağırlık gibi özellikler, üründen ürüne değişiklik gösterirken, ürünlerin dayanıklılığı da fiyatları etkileyebiliyor. Örneğin, cezve asılan küçük mutfak askıları, büyük banyo askılarından daha uygun fiyatlandırılabiliyor. Yatak odalarına asılarak fazlalıkları toplayan, antre alanlarda mont ve pardösüler için toparlama işlevi gören askılıklar, estetik modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Aynalarla, zımba ve oymalı desenlerle süslenen askılar, işçilik özelliklerine göre maliyet kazanıyor. El işçiliği ürünü olan camlar, ahşap oymalar veya ayna aksesuarlar, ürünlerin fiyatlarına artı olarak yansıyabiliyor. Çok işlevli askılar da fiyat yükseltiyor. İçinde çerçeve kısmı bulunduran askılıklar, hem anıları canlı tutarak evin dekorasyonuna sıcaklık katıyor,hem de askı görevi ile eşyaların düzenlenmesine yardımcı oluyor. Kullanıcıların ürünler arasında fiyat kıyasında bulunurken tüm değişkenleri ve özellikleri değerlendirmesi önem taşıyor. Ürünler arasında seçimde zorlanıldığında vaya özellikler tek bir sayfada görülmek istendiğinde sitede yer alan "karşılaştır" seçeneğinden destek alınabiliyor.

Kapı & Duvar Askılık Modelleri

Kapı & duvar askılık modelleri arasında ferforje tasarımlar dikkat çekiyor. Modeller, renk ve desenleri ile birbirlerinden ayrılırken, desenlerin baskı kalitesi veya tekniği de farklılaşıyor. Eskitme tekniği ile retro görünüm kazanan aksesuarların yanı sıra modern çizgiler bulunduran askılara da rastlanıyor. İnce askıların yanı sıra kalın askı tutacaklar da eşyaları asma görevini yerine getirebiliyor. Askıların boyları ve kullanıldıkları alanlar farklılaşırken, modeller de işlevlere göre şekillenebiliyor. Örneğin, anahtarlık asılan askılarda kapı ve anahtar görsellerine yer verilebilirken, mutfaklarda daha çok meyve ve çiçek desenleri göz çarpıyor. Etnik motiflere, geometrik desenlere, eskiz çizimler ve ünlü tabloların reprodüksiyonlarına sık rastlanan tasarımlarda, tekli ve çoklu askı çeşitleri yer buluyor. Tek askılar, genellikle havlular için kullanılırken çoklu askılara fincan, anahtarlık, cezve gibi araçlar asılabiliyor. Taraftarlar için takım amblemlerinin, müzik severler için de müzikal enstrümanların desenlendirdiği askılıklar arasında en sık yer alanlar ise pastel renklerdeki ürünler oluyor. Kimi askılıklar, üzerlerinde raf da bulundurabiliyor.

Evin birçok odasında kullanışlı alanlar yaratan askılıklar, dresuarların üzerinde de yer alabiliyor. Farklı markaların alternatif tarzlardaki parçaları, sitenin sunduğu filtreler vasıtası ile kolaylıkla ayrıştırılarak ihtiyacınıza cevap verebilecek en uygun seçimin yapılmasına yardımcı olunuyor. Fiyat seçenekleri ile de birçok alternatif sunan ürünler, monte veya demonte özellikte olabiliyor. Ürünlerin montaj bilgileri, detay sayfalarında kullanıcılara sunuluyor. Bazı ürünle,r garanti de sağlarken, askılıkların garanti süreleri, ürünler ve markalar bazında değişiklik gösterebiliyor. Eğer ürünler teminat taşıyorsa garanti belgeleri, ürün paketleri ile beraber kullanıcılara teslim ediliyor.

Evlerde ve iş yerlerinde düzeni sağlamanıza yardımcı olacak çok kullanışlı ürünler arasından beğeninize göre yapabileceğiniz seçimle yalnızca sürekli faydalanabileceğiniz bir ürüne sahip olmayacak; aynı zamanda evinizin genel dekorasyonuna da katkıda bulunacak bir aksesuarın keyfini de süreceksiniz.

Kapı Askılıkları

328 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. T-Tray
  2. Eliz Aksesuar
  3. Urbanoloji
  4. Gold Dekor
  5. GP
  6. Atadan
  7. Afra
  8. Madame Coco
  9. Evdebir
  10. Hiper
  11. VİP
  12. HomeCare
  13. LoveQ
  14. Metax
  15. Cats By Luyano
  16. Kanca Ev
  17. Purupa
  18. Titiz
  19. Aim Gifts
  20. Cix
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/60000299
BAŞA DÖN