Karaca markası, 1973 yılından beri ürettiği mutfak ürünleri ile alanında en çok bilinen markalar arasında yer alır. Çelik tencereden granit kaplamaya, seramik kaplamadan düdüklü tencereye kadar uzanan zengin ürün çeşitliliği ile tencere seti alanında da öne çıkmıştır.

Tencere setleri, her çeyizin olmazsa olmazları arasında yer alan mutfak malzemelerinden biridir. Mutfaklarda ihtiyaç duyulan farklı ebatlarda tencere ve tava gibi ürünleri bir arada sunan bu setler, hem dekoratif açıdan uyumlu hem de ekonomik ürünlerdir. 6, 7, 8, 18 ve 3 parça gibi seçeneklerle satışa sunulan setler genellikle evdeki birey sayısına göre ya da eve misafir gelme sıklığı da göz önünde bulundurularak tercih edilir.

Çelik tencereden vazgeçemeyenler için çelik tencere setleri içerisinde 16 cm. derin tencere, 18 cm. derin tencere, 20 cm. derin tencere, 22 cm. karnıyarık tenceresi ve 24 cm. derin tencere gibi ürünler yer alır. Bu setlerde, yeni evlilerin ilk yıllarda kullanabileceği ve yalnız yaşayanlar için ideal küçük boy tencerelerle daha kalabalık aileler için uygun büyük boy tencereler bir aradadır. Ayrıca çelik tencere setleri içerisinde hızlı ve lezzetli yemek yapmaya olanak sağlayan düdüklü tencerelerin bulunduğu setler de vardır. 18 parça çelik tencere çeyiz setleri ise tencerelerin yanı sıra kahve keyfini ikiye katlayan cezve seti, düdüklü tencere ve çaydanlık takımlarından oluşur.

Son yıllarda mutfaklarda çokça kullanılan granit ve seramik kaplama tencereler de Karaca kalitesi ile üretilen bir diğer ürün çeşididir. En üst seviyede yanmazlık ve yapışmazlık özelliğine sahip Karaca Bio Granit serisi ürünleri; leke tutmayan dış yüzey, zamandan ve enerjiden maksimum tasarruf ve kolay kullanım imkanı sunan kulplara sahip setlerdir. Çelik setler gibi farklı boyutlarda ve derinliklerde tencerelerden ve tavadan oluşan seçenekleri vardır.

Bazı çelik tencere setlerinin içerisinde kızartmalardan hamur işlerine kadar farklı amaçlarla kullanabilecek tavalar ve evde ızgara yapma fırsatı sunan griller de yer alır. Tencere setleri, yalnız yaşayanlardan kalabalık ailelere kadar farklı ihtiyaçlara uygun pek çok seçenekle sizlere sunulur. En önemli özelliği takım halinde olması ve maddi açıdan avantajlı olması olan tencere setlerini seçerken ailenizdeki birey sayısına göre karar verebilirsiniz. Çeyizlik set arayanlar ise büyük boy tencere ve tavaların yer aldığı setleri tercih ederek gelece yatırım yapabilir, kullanışlı ürünlere sahip olabilir.

Karaca Tencere Seti Fiyatları

Tencere setleri, hem dekoratif açıdan hem de kullanışlılık açısından da farklı seçeneklere sahiptir. Karaca tencere setleri, yemek pişirirken kapağı açmadan yemeği kontrol etmeye olanak sağlayan cam kapaklı setlerden çelik kapaklara kadar farklı kapak alternatifleri ile sizlere sunulur. Bazı setler çelik kulplu iken bazıları plastik kulp seçeneklerine sahiptir. Plastik kulplu setlerin farklı renk seçeneği avantajı da bulunur.

Her mutfakta mutlaka olması gereken boyutlarda tencereleri bir arada sizlere sunan bu setlerle hem aileniz hem de misafirleriniz için lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Küçük boy derin tencerelerde birbirinden lezzetli çorba ve sulu yemekler pişirebilirsiniz. Büyük aileler ya da kalabalık misafirleriniz için yemek yaparken ise daha büyük boy derin tencereleri kullanabilirsiniz. Karnıyarık tencerelerinde karnıyarık ya da pilav gibi yiyecekler pişirebilirsiniz. Çeyiz setlerinde yer alan cezveler ve çaydanlıklarla misafirlerinize birbirinden lezzetli çay ve kahve ikramlarında bulunabilirsiniz. İster usta bir aşçı olun ister mutfağa ilk kez girin, tencere setleri mutfaktaki en büyük yardımcınız olmaya aday. Karaca tencere seti fiyatları setin özelliklerine ve parça sayısına göre değişiklik gösterir.

Karaca Tencere Setleri ve Tencereler

62 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Karaca
  2. Tefal
  3. Korkmaz
  4. Fissler
  5. Schafer
  6. Kütahya Porselen
  7. Emsan
  8. Pierre Cardin
  9. Bambum
  10. Paşabahçe
  11. Lava
  12. Papilla
  13. Keramika
  14. Hecha
  15. Nehir
  16. Hisar
  17. Tantitoni
  18. WMF
  19. Taç
  20. Güral Porselen
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Karaca
DSACategoryId/2147483637/22500/22535
BAŞA DÖN