Matkaplar, tadilat malzemeleriniz arasında en fonksiyonel elemanlardandır. Kawasaki Matkaplar beton, çelik, ahşap ağaç ve demir alaşımlı maddelerde delik oluşturmaya, delinmiş deliklerde havşa oluşturmaya yarar. Tamirlerde, eşya kurulumlarında harcadığınız zamanı, delinecek yüzeyin malzemesine uyumlu doğru matkap seçimi sayesinde kısaltabilir ve daha rahat çalışabilirsiniz. Matkabın kullanım yeri, kullanım sıklığı gibi özelliklere dikkat ederek ihtiyacınız olan matkap modelini bulabilirsiniz.

Kawasaki Matkap

Matkap modelleri arasından hangi türde matkabı kullanacağınıza karar vermek, atmanız gereken ilk adımdır. Matkap türleri, delinecek yüzeyin malzeme yapısına göre sınıflandırılır. Matkap modelleri arasında köşe matkaplar, darbeli matkaplar, darbesiz matkaplar bulunmaktadır. Çelik, beton gibi sert yüzeylerde delikler oluşturmaya yarayan matkapların, tuğla, demir, tahta delme gibi güçlü işlevleri de vardır. Ürünlerin paket içerikleri, ihtiyacınız olan matkap çeşidinden yüksek performansta fayda sağlamanız için önemli bir kriterdir. Matkap paketlerinin içerisinde yan sap, mandren anahtarı, plastik taşıma çantası ve derinlik mesnedi gibi yan ürünler bulmanız mümkündür.

Matkapların teknik özelliklerini incelemeden satın alma işlemi yapmamalısınız çünkü hız oranları ve delme gücü, kullanacağınız ürünün performansını belirler. Farklı boyutlarda çok sayıda matkaba ulaşabilirsiniz. Bu nedenle el yapınıza uygun, hafif modeller tercih etmeniz, sizi rahat ettirecektir. Akım girişleri, kablo uzunlukları, mandren dişleri ve akımı, matkap seçiminizi yaparken dikkat gerektiren özellikler arasındadır. Ürününüzün kablosu uzun olursa cihazınızı istediğiniz yerde rahatça kullanabilirsiniz. Ancak, şarj edilebilen kablosuz ürünler de mevcuttur. Şarj edilebilen matkaplar, kablolu modellere göre daha rahat kullanılır fakat güç oranları açısından biraz daha düşük olabilir.

Kawasaki Darbeli Matkap

Kawasaki darbeli matkaplar, birbirleri ile temas halinde dönen iki kabartmalı diske sahip delici matkap modelleridir. Devir düşürücü özelliğe sahiptir; ağır işlerde kullanılabileceği gibi ince tadilatlarda da tercih edilebilir Darbeli matkapları seçerken, başlangıç hızı, darbe hızı, gücü ve frekansı gibi teknik detaylar, ihtiyacınız olan matkabı en iyi şekilde tanımanızı ve bulmanızı sağlar. Kullanım alanları da tercihlerinizde etkili olur. Örneğin, profesyonel kullanımda iş yerleri için tercih edilen darbeli matkaplar, ağır işlerde kullanmaya uygundur. Devamlı işlerde de cihazın sıkça açılması ve kapanması gerekeceğinden böyle durumlarda tetik kilidi olan matkaplara yönelmelisiniz . Matkaplar, farklı farklı güç özelliklerine sahiptir. Bu durum, ihtiyacınıza bağlı olarak evde ufak tadilatlara uyumlu güç frekansına sahip matkaplar ya da sağ sol dönüşü çok güçlü modeller arasından seçim yapabileceğiniz anlamına gelir. Darbeli matkap tercihi yapılırken hız değişimi özelliği kesinlikle kontrol edilmelidir. Örneğin 850 W motor gücüne sahip bir matkabın hız değişimi, daha az motor gücü olan ürünlere göre farklı olur. Matkap modellerinin bazıları, hızlı ve kolay uç değiştirmek için anahtarsız (otomatik) olarak tasarlanır, bazıları ise anahtarlı mandrellidir. Ürününüzden en yüksek performansla yararlanmak için size uygun matkap modelini; cihazın fonksiyonu, teknik özellikleri gibi detayları düşünerek seçebilirsiniz.

Kawasaki Matkap Fiyatları

Tercih edeceğiniz matkabın dayanıklı ve sağlam olması, seçim yapmanızı daha kolay hale getirir bunun için üretim kalitesine dikkat etmelisiniz. Fonksiyonlarına göre matkaplar çeşitli fiyatlara sahiptir. Öncelikle sizin hangi malzeme üzerinde ve hangi alanda kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Örneğin, sadece tuğla delme işlevi için kullanılacak bir matkapla demir, çelik, beton gibi farklı malzemeleri delmek için kullanılacak model arasındaki fiyat, değişkenlik gösterir. Evinizdeki alet çantanızda bulundurmak için satın alacağınız bir matkap, küçük boyutlara ve görece olarak daha düşük fiyata sahip olur ancak profesyonel, iş yeri kullanımlarında tercih edilen matkaplar, hem daha yüksek performanslı hem de daha pahalı modellerdir. Kawasaki Matkaplar, kullanım yerine göre farklı fiyatlarla sunuluyor olsalar da hepsi de sınıflarının en yüksek teknoloji ve kalite standartlarında üretilir.

Kawasaki Matkap Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Makita
  3. CatPower
  4. Einhell
  5. Attlas
  6. Optimum
  7. RTRMAX
  8. Osaka
  9. AEG
  10. Crownflex
  11. Dewalt
  12. Max Extra
  13. Black&Decker
  14. KL
  15. Metabo
  16. Maktec
  17. DBK
  18. Stanley
  19. Turcoboor
  20. Yıldırım
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Watt Değeri
 6. Devir
 • Marka Kawasaki
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003080/13003081/13003095
BAŞA DÖN