Kaybed
Kaybed Visco Secret Yüksek Visco Ve 7 Zonlu Pocket Yaylı Yatak 80 x 180 cm

Kaybed Visco Secret Yüksek Visco Ve 7 Zonlu Pocket Yaylı Yatak 80 x 180 cm

Kaybed
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Tam bir fiyat/performans ürünü, tavsiye edilir. (22.02.2017)
Ürünü satın almadan önce uzunca süreler araştırdım ve çok çeşitte yataklar denedim. Piyasada visco olarak satılan yatakların bir çoğu belirtilen yoğunluğu taşımıyormuş. İthal sanılan markaların dahi isimlerini kullanarak satış yapan bir çok satıcı var. Gerekli özellikler kişinin ağırlığına göre değişir ancak 70 kilogram ağırlığında biri için 70 dansite ekseriyetle yeterli görülüyor. Bu yatağın teknik verilerinde 7-8 cm 70 dansite visco katmanı olduğu söyleniyor. Fırsat bulursam bu yüzeyin yoğunluk ölçümünün fabrika verileriyle örtüşüp örtüşmediğini test etmek isterim. 90*190 ölçülerindeki yatağı ücretsiz kargo ile 400 lira civarı bir fiyata edindim. Siparişimin akabinde üretici firma belirtilen süreden daha erken bir sürede taşıma firmasına teslimat sağladı. Taşıma firması olan Horoz Lojistik teslimat süresini 4 gün boyunca bir ertesi güne erteleyerek hayal kırıklığına uğrattı. Horoz Lojistik'in müşteri hizmetleri ile Kayseri Şubesi arasındaki iletişim bozukluğu kesinlikle can sıkıcı. Taşıma firmasına teslimatın 7.gününde ürün elime ulaştı. Çift ambalajla paketlenmiş ürün paket yaylardan ötürü katlanmadan gelmişti. Ürünün kullanma klavuzu vs. bir şey beklerken buna rastlamadım. İlk bakışta ürün kaliteli göründü ve devamında da konforu hissettim. Uzun zamandır sırt ve boyun ağrıları çekerken ilk günden rahat bir uyku geçirdim. Gece sağa sola dönmekten kaliteli uyku uyuyamazken bu yatak bu problemi de giderdi. İlk günlerde hissedilen koku bir haftaya varmadan kayboldu. Yatağın dezavantaj denilebilecek ilk özelliği fazla konforlu olması sebebiyle uyanmanıza rağmen yataktan kalkmak istememeniz denebilir ancak uyandığınızda uyku süresinin kısa olmasına karşın dinlenmiş hissetmeniz ciddi bir konformuş. Yatağın ikinci dezavantaj sayılabilecek özelliğine gelince garanti süresinin kısalığı gösterilebilir. Tanınan markalarda 10 yıla yaklaşan garanti süresi bu yatakta 2 yıl ile sınırlı kalmış. Fiyat/performans dengesi çok iyi. Yakınlarım için 3 adet daha sipariş verdim. devamını göster devamını gizle
Erkek (28) MELİKGAZİ - Kayseri - Türkiye Tüm Yorumlar (13)
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/516895

KAYBED Visco Secret Yüksek Visco ve 7 Zonlu Pocket Yalı Yatak

 

Visco Secret - Özel visconlu örme kumaşın, yüksek KayVisco ve KayPocket ile buluştuğu yatak.
7 konfor bölgeli KayPocket Sistemi, birbirinden bağımsız çalışan farklı sertlikteki yaylarıyla ağırlıkları ne olursa olsun, aynı yatakta yatan çiftlerin vücut yapılarına uyum sağlarken eklem ağrılarını giderir.

 

Özel visconlu örme kumaş daha kaliteli ve kesintisiz uykunun kapılarını açar.

 

Visco Secret gelişmiş teknolojisi sayesinde vücudun tüm ağırlığını yüzeye eşit olarak dağıtarak omurganın gece boyunca doğal pozisyonunda kalmasını sağlar. Böylece kan dolaşımı rahatlar kas ve sinirler üzerindeki baskı azalır.

 


Torba Yay Özellikleri

Torba yayın temel özelliği, konstrüksiyon dahilinde bulunan tüm yayların otomatik olarak tela kumaşı ile torbalanması sonucu yayların birbirleriyle teması kesilmesidir. Böylece daha sağlıklı ve hijyenik bir ürün haline gelmiştir. Ayrıca torba yayların sıklığı ve küçük çaplarda olması nedeniyle metrekareye düşen yay sayısının fazlalaşması sonucu ortopedik bir yatak özelliği elde edilmiştir.

Torba yaylar diğer yay sistemlerine göre 2 kat fazla yay adedi, 3 kat fazla çökme dayanımı ile bağımsız  hareket imkanı sağlar. Bu özelliği sayesinde uyku sırasındaki hareketler eşleri etkilemez ve vücut ağırlığını dengeleyip doğal sırt eğrilerini koruyarak omurgaya kolayca uyum sağlar.

 

VISCO nedir?

Dünyada ilk kez Nasa (Amerikan Uzay Araştırma Kurumu) tarafından astronotların kullanımı için geliştirilmiştir Viscoelastic malzeme bugün yatak ve medikal ürünlerde kullanılmaya başlanmıştır.

Açık hücre üretim teknolojisi uygulanması sayesinde  vücut ısısına ve ağırlığına duyarlı hale getirilmiş Visco  omurganızın ihtiyacı olan desteği sağlar. Vücudunuzu kavrayan ergonomik yapısı ile gece boyunca dönme ihtiyacınızı azaltırken bel boyun ve sırt ağrılarının giderilmesinde etkilidir.

Viscoelastic malzeme, hareket yeteneği ve kişiye özel tepki gösteren açık hücreleri sayesinde basınç azaltıcı özelliğe sahiptir. Yatağın üst yüzeyinde kullanılan bu değerli malzeme, ağırlığınızı yatak yüzeyi üzerinde eşit dağılmasını sağlar ve size sağlıklı ve rahat uykuyu tattırır.
*Fiyata Baza Dahil Değildir.

Malzeme Visko & Yaylı
Diğer
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu EAKSKAY1880180
Kaybed Visco Secret Yüksek Visco Ve 7 Zonlu Pocket Yaylı Yatak 80 x 180 cm Yorumları
Tüm yorumları gör (13)
 • GAYET BAŞARILI

  Yorumlara ve bir de firmanin sitesibe bakarak karar verdim.Yorumlar da firma da guvenilir.Hic dusunmeyin derim.2 hafta oldu alali gayet guzel.Visko kismi oldukca kalin yay sistemi 10 numara.Daha ne olsun.Tesekkurler KAYBED

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Beş Yıldız

  Gerçekten güzel bir ürün,çok beğendim,yatak ihtiyacı olanlara tavsiye ederim...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Tam bir fiyat/performans ürünü, tavsiye edilir.

  Ürünü satın almadan önce uzunca süreler araştırdım ve çok çeşitte yataklar denedim. Piyasada visco olarak satılan yatakların bir çoğu belirtilen yoğunluğu taşımıyormuş. İthal sanılan markaların dahi isimlerini kullanarak satış yapan bir çok satıcı var. Gerekli özellikler kişinin ağırlığına göre değişir ancak 70 kilogram ağırlığında biri için 70 dansite ekseriyetle yeterli görülüyor. Bu yatağın teknik verilerinde 7-8 cm 70 dansite visco katmanı olduğu söyleniyor. Fırsat bulursam bu yüzeyin yoğunluk ölçümünün fabrika verileriyle örtüşüp örtüşmediğini test etmek isterim. 90*190 ölçülerindeki yatağı ücretsiz kargo ile 400 lira civarı bir fiyata edindim. Siparişimin akabinde üretici firma belirtilen süreden daha erken bir sürede taşıma firmasına teslimat sağladı. Taşıma firması olan Horoz Lojistik teslimat süresini 4 gün boyunca bir ertesi güne erteleyerek hayal kırıklığına uğrattı. Horoz Lojistik'in müşteri hizmetleri ile Kayseri Şubesi arasındaki iletişim bozukluğu kesinlikle can sıkıcı. Taşıma firmasına teslimatın 7.gününde ürün elime ulaştı. Çift ambalajla paketlenmiş ürün paket yaylardan ötürü katlanmadan gelmişti. Ürünün kullanma klavuzu vs. bir şey beklerken buna rastlamadım. İlk bakışta ürün kaliteli göründü ve devamında da konforu hissettim. Uzun zamandır sırt ve boyun ağrıları çekerken ilk günden rahat bir uyku geçirdim. Gece sağa sola dönmekten kaliteli uyku uyuyamazken bu yatak bu problemi de giderdi. İlk günlerde hissedilen koku bir haftaya varmadan kayboldu. Yatağın dezavantaj denilebilecek ilk özelliği fazla konforlu olması sebebiyle uyanmanıza rağmen yataktan kalkmak istememeniz denebilir ancak uyandığınızda uyku süresinin kısa olmasına karşın dinlenmiş hissetmeniz ciddi bir konformuş. Yatağın ikinci dezavantaj sayılabilecek özelliğine gelince garanti süresinin kısalığı gösterilebilir. Tanınan markalarda 10 yıla yaklaşan garanti süresi bu yatakta 2 yıl ile sınırlı kalmış. Fiyat/performans dengesi çok iyi. Yakınlarım için 3 adet daha sipariş verdim.

  MELİKGAZİ - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (1)

 • Tavsiye ederim

  Bel ve sırt ağrısı cekiyordum o yüzden viskon yatağın iyi geleceğine inanarak bu ürünü siparis ettim Ürün geldiginde daha ilk aksamdan ağrılarım azalmaya başladı.Yatak gerçekten çok rahat.Artı torba yay teknolojisi ile daha uzun ömürlü ve konforlu.Ben %25 lik indirimle aldım.Fiyati da diger marka olan yataklara gore cok uygun hatta ozellik olarak bu daha ustun.Tesekkurler Hepsiburada ve kaybed firması.

  - Bolu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Beş Yıldız

  Harika yatak

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • Beş Yıldız

  tereddüt etmeden alabilirsiniz.

  MERKEZ - Uşak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (3)

 • Çok rahat yatak!!

  Yatak gerçekten çok rahat. Umarım çökme yapmaz. Çok çabuk gönderildi. Teşekkür ediyorum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • çok sert

  çok sert yatak tavsiye etmiyorum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (6)

 • KALİTELİ

  ürün 4 günde ulaştı.gayet sağlam kaliteli visko ve packet yaylı bu fiyata bu kalite çok araştırdım iyiki almışım dedim tavsiye ederim.

  KONAK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • MÜKEMMEL

  Çok yorum okudum; tüm yorumların doğru yönlendirmesinden mutlu oldum. Fabrikayı aradığımda da işini bilen kişiler olduğuna karar vererek uygun fiyata kaliteli bir yatak aldım.

  KARŞIYAKA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (13)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN