Kettler Kondisyon Bisikletleri

Spor salonlarında bulunan kondisyon bisikletlerinin kalitesi, spor salonu tercihinizde bile rol oynayabilir. Uzun süreli egzersizlerinizde sizi rahatsız etmeyen sele yapısına sahip olan ve kondisyon bisikleti üzerinde olduğunuzu size adeta unutturabilecek fonksiyonları üzerinde bulunduran kondisyon bisikletlerinin üreticisi Kettler, spor salonlarındaki egzersiz konforunu evinize getirmeye adaydır.

1949 yılından bu yana çeşitli bisiklet ve kondisyon aletleri başta olmak üzere, pek çok ürünün altında imzası bulunan Almanya kökenli firma, gelişen teknolojiyi, yılların tecrübesiyle birleştirerek yepyeni ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Kettler Kondisyon Bisikleti

Ev ortamında spor yapmak oldukça keyifli bir aktivitedir. Spor keyfini arttıran temel durum, spor esnasında kullanılan ekipmanın, ilgilendiğiniz spor aktivitesini ne yönde etkilediğidir.

Kettler, uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübeyle ev ya da spor salonlarında kullanılabilecek, hemen her gereksinime hitap eden kondisyon ve eliptik bisikletleri geliştirmeyi sürdürür. Çalıştırmak istediğiniz kas gruplarını belirleyerek beklentilerinize uygun olabilecek dik konumlu, yatay konumlu ve eliptik kondisyon bisiklet çeşitleri arasında arzu ettiğiniz ürünü bulabilirsiniz.

Kettler’in geniş ürün gamı içerisinde seçebileceğiniz onlarca model bulunur. Eliptik kondisyon bisikletleri içerisinde, elektrikle çalışabilen modellerin yanı sıra doğrudan sizin gücünüzle çalışabilen manyetik sistemli Skylon, Unix, Rivo, Vito, Cross ve Elliptical serisi ürünler yer alır. Dik konumlu ve yatay konumlu kondisyon bisikletlerin modelleri ise Golf, Polo, Giro ve Cycle şeklindedir. Bu kondisyon bisikletleri de modellerine göre elektrikle ya da manyetik mekanizmaları sayesinde, sizin gücünüzle çalışabilirler. Adı geçen modellerin, taşıdıkları fonksiyonlara göre kendi içlerinde alt modelleri bulunabilir.

Kettler kondisyon bisikletleri, üstlerinde bulunan dijital göstergeler aracılığıyla, antrenmanınıza dair pek çok bilgiyi size gerçek zamanlı olarak gösterebilir. Hız, zaman, mesafe, kalori, pedal hızı, saat / tarih, nabız değerleri gibi sürekli takip edebileceğiniz göstergelerin yanı sıra, egzersiz grafiğinizi de takip edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz Kettler ürününe göre akıllı telefonunuz aracılığıyla gün içerisinde tükettiğiniz gıdaları seçerek, ilgili gıdaların yaptığınız antrenman sırasındaki kalori tüketim durumlarını akıllı telefon ve onunla bağlantılı bir televizyon aracılığıyla görebilirsiniz. Arzu ederseniz bir çeşit sanal yolculuk planı sayesinde gittiğiniz mesafeyi belirleyip, spor planınızı ona göre şekillendirebilirsiniz. Bu gibi üstün teknolojik özellikler, bilhassa spor sırasında geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli bir hale getirerek, sizi spor öncesinde sahip olabileceğiniz her türlü stresten uzaklaştıracaktır.

Kondisyon bisikletleri ve eliptik kondisyon bisikletleri üzerinde, elinizle tutabileceğiniz nabız takip noktaları olmakla birlikte, birçok Kettler ürünüyle birlikte gelen kulak klipsi ile de nabız takibinizi gerçekleştirebilir; ürünün özelliğine göre nabız yükseklik değerlerinizi ayarlayarak, çok yüksek nabız değerlerine yaklaştığınızda ürünün çalışma hızını azaltmasını sağlayabilirsiniz.

Kettler kondisyon bisikletlerinin özel mühendislik çalışmalarıyla dizayn edilen hareketli parçaları, uzun süreli spor aktivitelerinizde bile gürültüsüz çalışır. Spor sonrasında kullandığınız kondisyon aletini taşımak isterseniz, kondisyon aletlerinin ön kısımlarında bulunan tekerlekler sayesinde istediğiniz yere kolaylıkla götürebilirsiniz.

Kettler Kondisyon Bisikleti Fiyatları

Kettler kondisyon bisikletleri ve eliptik kondisyon bisikletlerinin farklı modellerinde ekstra özelliklerin yer alabilmesi dolayısıyla, ilgili ürünlerin fiyatlarında da değişiklik olabilir. Satın almak istediğiniz modelin şehir elektriğiyle çalışması, dik konumlu, yatay konumlu ya da eliptik kondisyon bisikleti olması, ürünlerin üzerlerinde bulunan programların özellikleri ve kapsamı, akıllı mobil cihazlarla iletişim kurabilmeleri gibi etkenler, ürün fiyatları üzerinde değişikliğe yol açabilir.

Kettler’in Türkiye çapında geniş bir servis ağına sahip olması, üründe meydana gelebilecek muhtemel arızalarda hızlı ve etkin bir biçimde destek almanızı sağlayabilir. Siz de kendinize uygun bir Kettler kondisyon aletini seçerek ev ortamında verimli, eğlenceli ve bir o kadar da rahat antrenman yapma keyfini yaşayabilirsiniz.

Kettler Kondisyon Bisikletleri

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Altis
  2. Voit
  3. Dynamic
  4. Ksf
  5. Fox Fitness
  6. Hattrick
  7. Reebok
  8. Athletic
  9. Dunlop
  10. Elite
  11. Freemotion
  12. Kettler
  13. Life Fitness
  14. Magnum
  15. Proform
  16. Sportica
  17. Teamwork
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 • Marka Kettler

Kondisyon Bisikletleri Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/407474
BAŞA DÖN