Kilizman Masif Masif Tv Sehpası

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/60002028/18021299/18021336/18021388
Masif Tv Sehpası
Ürünler stok durumuna göre çoğunlukla sipariş sonrası günde kargoya teslim edilmektedir.

Stokta kalmamış ürünler sipariş geçildikten sonra en geç 7 iş günü içerisinde hazırlanarak kargoya teslim edilmektedir.

Tamamı masif çam ağacından demonte 130x50x50 cm boyutlarında, bir adet raflı TV sehpası. LED, LCD, Plasma TV lerininiz için sağlam ve gösterişli bir tv sehpası.

Ürün renk alternatiflerinin görselleri, ekran tipiniz ve renk ayarlarına göre gerçek renk tonlarından farklılık gösterebilmektedir.

Ahşabı mantar, küflenme ve kurtlanmaya karşı Avrupa sağlık normlarına uygun su bazlı ürün ile emprenyelenmiştir.

Çizilmeye karşı yüksek dirençli Ultramar Poliüretan Mat verniklidir.

Mobilya endüstrisinde icatçı ve öncü firma olan, dünyanın bir numaralı mobilya aksesuar bağlantı parçaları kullanılmıştır.

Kilizman ürünlerinde kullanılan ahşap kalınlıkları, piyasada pek fazla masif mobilya markası bulunmamakla birlikte, tanınmış uluslararası mobilya zincir markalarının masif mobilya serilerinde kullanılan ahşap kalınlıklarından 2 ile 5 mm aralığında daha kalındır.

Orta Sehpa ürünü ahşap kalınlıkları:

Kilizman

Diğer firmalar yaklaşık ölçü

Üst tabla: 25mm

20 mm

Raf: 25 mm

18 mm

Masif ahşap ürünlere ömür biçmek neredeyse mümkün değildir ve en sağlıklı mobilyalardır.

MDF - Sunta lam gibi sıkıştırılmış malzemelerden üretilmiş levhalar, pvc türevi kaplama dış yüzeylidir, çizilme ve kırılma yıpranmaya çok açıktır.

Bununla birlikte hem kaplama dış yüzey malzemelerinin hem de sıkıştırma ve dış yüzey kaplama işlemlerinde kullanılan yapıştırma kimyasallarının ne derece sağlıklı olduğu tartışmaya açıktır.

Mobilyanın her bir parçası el işçiliği ile üretilmektedir.

AKLINIZA TAKILABİLECEK SORULAR

Masif Ahşap nedir?

Tomruktan biçildikten sonra kurutularak veya kurutulmadan kullanılan ahşap malzemeye Masif Ahşap denir.

Hacmi kaplayan ürünün (AĞAÇ) kaplama veya doldurma olmayan som ve saf halidir.

Masif ahşap ürünler tamamen doğal malzemeden üretilmiştir. Ahşap, tomruklardan kereste boyutlandırma işlemelerden geçtikten sonra, mobilya üretimi için uygun nemlilik şartlarının sağlanması için kurutma işlemine alınmaktadır.

Kurutma ağaç malzemede bulunan ve ağaç malzemenin çürüme aşınma ve çalışmasına neden olan ağacın doğal öz suyunun dışarı atılması işlemidir.

Kurutmanın esas sebeplerinden biri organik olan ağaç malzemenin içinde var olan nemi yok ederek mantar - küf gibi oluşumlara neden olan bakteriyel hareketliliği önlemek ve ahşap kurdu denen böceklerin yaşam ortamı olmasının önüne geçmektir.

Kurutmayla ağaç malzeme kolay kusursuz işlenebilme, tutkallanma ve çivi - vida tutma kabiliyetinin artması gibi mekanik ve teknik açıdan üstünlükler kazanmaktadır.

Bununla birlikte kurtulmuş ağaçtan elde edilmiş ahşabın, eğilmesi-bükülmesi gibi çalışması da en aza indirilmiş olmaktadır.

Kurutma işlemi: Doğal olarak kerestenin doğrudan güneş ışığı almadığı ve doğal hava akışının olduğu bir ortamda uzun süreçte (ağacın cinsi ve hava sıcaklığına bağlı olarak 5 ay ile 3 yıla varan değişik sürelerde) kuruması ile veya özel fırınlarda kerestenin nemlilik oranı kontrol edilerek uygulanan ısıl işlemle gerçekleşir.

Kilizman mobilya üretiminde kullandığı tüm çeşit ağaçlar, fırın veya doğal kurutma işleminden geçmiştir.

Ürünlerde kullanılan malzemeler sağlık açısından gerekli normları taşıyor mu?

Ürünlerin esas malzemesi masif ahşap olduğundan, doğal ağaçtan üretilen bu malzeme ev eşya ve mobilyalarında kullanılan en sağlıklı ve hatta sağlık açısından neredeye hiçbir zararı olmayan tek malzemedir.

Bununla birlikte üretimde kullanılan gerek emprenye gerekse vernikler, üst düzey kaliteli ve konusunda uzman firmalardan temin edilmektedir.

Yine bağlantı parçaları dünyanın en büyük mobilya bağlantı parçası üreticisi ve icatçı firması olan HAFELE den temin edilmektedir.

Emprenye nedir?

Emprenye, çeşitli yöntemlerle ahşabın bünyesine değişik kimyasal maddelerin emdirilmesi işlemidir.

Bu işlemle ahşabı mantar, böcek, termit, deniz kurdu gibi zararlılardan koruyarak ahşabın hizmet ömrü en az 10 kat arttırılmaktadır.

Emprenye işlemi, ahşabın türüne, kullanılacağı ortama ve beklenen hizmet ömrüne bağlıdır.

Esas olarak emprenye işleminin seçiminde 2 temel kullanım alanı göz önüne alınmaktadır: Toprak ile temas halinde olan ahşaplar (zemin seviyesindeki ahşaplar) ve toprak ile teması olmayan ahşaplar (zemin seviyesi üzerindeki ahşaplar).

Emprenye işlemi her tür inşaat uygulamaları, cephe kaplaması, bahçe mobilyaları, çit, veranda, pergola, iskele, marina, çocuk oyun alanları, tarım alanları ve benzeri kullanılacak ahşaplar için uygulanır.

Kilizman masif ürünlerinde su esaslı, insan ve çevre dostu şeffaf veya renk pigmentli emprenye maddeleri kullanmaktadır.

Ahşap elemanları mantar ve böcek tahribatına karşı korur.

Emprenyeden sonra ahşabın boyutlarında hiçbir değişiklik olmaz; rutubet miktarında hiçbir artış olmaz.

Zemin seviyesi üzerindeki ahşap elemanların mantar ve böceğe karşı korunmasını sağlar.

Tüm Avrupa ve İngiltere standartlarına uygundur.

İnsan ve çevre sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.

Tüm katkı maddeleri uluslararası pazarda kabul edilmiş ve onaylanmıştır.

Eskiyen veya hasara uğrayan mobilyam olursa tamiri mümkün mü?

Masif ahşap mobilyalar, tüm diğer malzemelerden üretilen mobilyalara göre, tamiratı aslına en uygun olacak şekilde yapılabilen mobilyalardır.

Kilizman''dan satın almış olduğunuz ahşap mobilyanızın, yıllar içinde kullanıma bağlı yıpranma veya herhangi bir şekilde gelişen bir hasar sebebiyle oluşan kusurlu parçası eğer tamiri mümkünse aslına uygun şekilde tamir edilir veya tamiri mümkün olmayacak kadar çok hasar görmüşse de hasarlı parçanın yenisiyle değişimi sağlanabilmektedir.

Tamir talepleri için öncelikle hasarlı ürünün fotoğrafları tarafımıza iletilir; hasarın tamir ile giderilmesi mümkünse, tamirat veya yerine üretilecek yeni parçanın bedeli tarafınıza belirtilir.

Uygun görülmesi halinde hasarlı parçanın mobilyadan mümkün olduğu kadar demontesi sağlanarak tarafımıza anlaşmalı kargo firmasıyla ulaştırılır.

Tamir edilen veya yeniden üretilen parça en kısa sürede adresinize gönderilir.

Parçaların demontesi, yeniden montajı hususlarında tüm teknik destek sürekli sağlanmaktadır.

Ürünleriniz garantili mi?

İç mekan ürünler, iç mekan kullanımı için ve normal hava şartlarındaki nemlilik koşullarına göre üretilmiştir. Ürünler küflenme, mantar oluşumu ve kurtlanmaya karşı 5 yıl garantilidir.

İç mekan ürünlerin dış mekanda kullanılmasına bağlı gelişen, vernikli dış yüzeylerindeki deformasyon, renk değişimi ve ahşabın şekil değiştirmesi gibi durumlar garanti kapsamında değildir.

Dış mekan ürünler ise dış mekan şartarına dayanabilmesi için özel emprenyelenmiş ve ham halde verniksiz satışa sunulmuştur.

Normal hava şartlarına dış mekan kullanımlarda çürüme, kurtlanma ve mantar oluşumları gibi durumlara karşın 5 yıl garantilidir.

Sürekli suya ve neme maruz tutulma sonucunda ahşabın bünyesine su alması sebebi ile şişmesi kabarması gibi olaylar, masif ahşabın malzeme özelliğinin doğasında mevcuttur.

Ürünlerin dış mekanlarda uzun süreli nemlilik ve su içerisinde tutulmasından kaynaklı yüzey değişimleri garanti kapsamında değildir.

Dış mekan ürünler güneş ışınlarının etkisi ile yıllar içinde renk değiştirebilmektedir.

Yaşamaya devam eden bir malzeme olan ahşap ürünlerin yıllanmasına bağlı gelişen renk değişimleri garanti kapsamı dahilinde değildir.

Tüm ürünlerin amacı dışı kullanımlarda üzerine uygulanan fazla yük ve basınçlardan kaynaklı ezilmesi, kırılması, aşınması veya bir parçasının sakatlanması gibi durumlar garanti kapsamında değildir.

Tüm ürünlerde kullanılan bağlantı parçaları ve montajları denenerek kutulanması yapılmakta ve satışa hazırlanmaktadır.

Yine de bağlantı parçalarından kaynaklı bir hatadan ötürü gelişen montaj sorunları, sorunlu parçanın değişimi kapsamıyla garanti altındadır.

Montajlı ürünlerde her türlü montaj sorunları ilgili süresiz teknik destek sağlanacaktır.

Montaj hatalarından kaynaklı arıza veya sakatlanmalarda, arızalanan parçalar, parça bedelleri karşılığında yenilenebilmektedir.

Tüm diğer garanti kapsamları dışında kalan koşullarla deforme olan mobilyalar eğer istenirse, tümü veya sakatlı parçanın tamiri ve değişimi, firmamızdan talep edilmesi durumunda, önceden fiyatı belirtilerek yapılacaktır.

Marka Kilizman Masif
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu MBKLZMN33100
Kilizman Masif Masif Tv Sehpası Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN