Ekmek sofranızın vazgeçilmez besinlerindendir. Tahıl unundan yoğrulan hamurun pişirilmesiyle elde edilen ekmek binlerce yıldır en besleyici ve sağlıklı gıdalar arasında yer alır. Pek çok gıda da olduğu gibi ekmek üretiminde de kimyasal katkı ve koruyucu maddelerin kullanımı ve üretiminde hijyen koşullarının sağlanmasına dönük kaygılar bu çok leziz yiyeceği sağlık açısından kuşkulu hale getiriyor. Ekmek yapma makineleri ile hem hijyen ve kimyasal madde kullanımına dair kuşkularınızı ortadan kaldırma olanağı buluyor hem de dilediğiniz lezzet ve özelliklerde dilediğiniz miktarda ekmeği el değmeden üretebiliyorsunuz.

Korkmaz Ekmek Yapma Makinesi

Paslanmaz çelik gövdesi ile oldukça dikkat çeken ve evde ekmek yapmak için ideal bir ürün olan Korkmaz ekmek yapma makinesi ihtiyacınızı karşılayacak pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Ekmek yapmanın oldukça zor bir şey olduğuna dair oluşturulan düşünceyi ortadan kaldıran ekmek yapma makinesi ile kepekli ekmekten, çok tahıllı ekmek çeşitlerine, sarımsaklı ekmekten mısır ekmeğine pek çok çeşit lezzetli ve sağlıklı ekmeği el değmeden üretebiliyorsunuz. Ekmek için ihtiyaç duyulan miktarda belirtilen karışımı Korkmaz ekmek yapma makinesinin oldukça geniş haznesine koyduktan sonra basacağınız tek bir düğme ile damak tadınıza uygun özelliklerde ekmeğinizi elde edebilirsiniz. Ekmek yapmak için gerekli malzemeleri makinenizin haznesine koyup düğmeye bastıktan sonra makineniniz sizin için yoğurma, mayalama ve pişirme işlemlerinin tamamını kusursuz bir şekilde gerçekleştirecektir.

Korkmaz ekmek yapma makinesi ile ekmeğinizin az ya da çok pişmesine de siz karar verebiliyorsunuz. Dokunmatik kontrol panelinde yapacağınız ufak bir dokunuşla ekmeğinizin ne kadar pişeceğine karar verirken ileri zamana programlayabilme özelliği ile de ekmeğinizin pişmesi gereken zamanı da de siz belirleyebilirsiniz. Ekmek yapma makinesinin bu özellikleri sayesinde az ya da çok pişmiş, sıcacık ekmeğiniz istediğiniz saatte sofranızdaki yerini alır. Korkmaz ekmek yapma makinesi ile leziz ve sağlıklı ekmeklerin yanı sıra kış hazırlığı anlamı da taşıyan pek çok reçel çeşidini de aynı kolaylıkla hazırlayarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Korkmaz ekmek yapma makinesi reçel yapmak için gerekli olan pek çok işlemi sizin yerinize yaparak reçelinizi hazır hale getirir. Ekmek yapma makineniz sevdiklerinizle nefis kekleri paylaşma olanağı sunmasının yanı sıra elinizi değdirmeden, üstelik istediğiniz saatte pişirebileceğiniz kıvamda olmak üzere poğaça hamurunuzu da hazır hale getiriyor.

Korkmaz Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

Ekmek yapma makinenizi seçerken beğeninizin yanı sıra ihtiyaçlarınıza da doğru bir şekilde karar vermelisiniz. Korkmaz ekmek yapma makinesi sahip olduğu 16 programı ile ekmek çeşitlerinden kek çeşitlerine, reçelden ekmek hamuru hazırlanmasına mutfaktaki pek çok ihtiyacınızın kolayca ve hijyenik bir şekilde giderilmesine yardımcı olur.

Korkmaz ekmek yapma makinesi fiyatları da makinenizin özelliklerine paralel olarak farklılık gösterebilir. 680 w güce sahip olan ekmek makinesi, dokunmatik ekranı, 3 farklı gramaj ve kızartma seçeneği yanı sıra yapışmaz haznesi ve yoğurma bıçağı ile sizlere sunulurken Korkmaz kalite ve dayanıklılığını da evinize taşıyor.

Korkmaz Ekme Yapma Makinesi Yorumları

Dayanıklılığı ve kalitesiyle uzun süreler boyunca aynı performansla kullanılması sayesinde kullanıcıların tercihi olan Korkmaz ekmek yapma makinesi oldukça geniş haznesi sayesinde 750 gr, 1000 gr ve 1250 gr. ağırlıklarında hamur hazırlamanıza olanak sağlamasıyla da kullanıcıların tercih ettiği bir makinedir. Ayrıca zamana programlayabilme özelliği sayesinde sabahları mis gibi ekmek kokusunu hissederek uyanmak isteyen kullanıcıların da tercihi olan Korkmaz ekmek yapma makineleri elektrik kesintileri karşısında güç koruma özelliği ile de dikkatleri çekiyor. Elektrik kesintileri karşısında 10 dk. süreyle hazırladığınız programı koruyan Korkmaz ekmek yapma makinesi sizleri sağlıklı, hijyenik ve doğal lezzetlerle buluşturuyor.

Korkmaz Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar
  1. Moulinex
  2. Profilo
  3. Arçelik
  4. Beko
  5. Fakir
  6. Korkmaz
  7. Tefal
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ek Özellikler
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 6. Program Seçenekleri
 • Marka Korkmaz

Ekmek Yapma Makinesi Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/22001/22276
BAŞA DÖN