Korseler hem sağlıklı ve dik bir duruş için, hem de daha güzel ve fit bir görünüşe kavuşmak için kullanılan en eski ve bilinen aksesuarlardan. Yüzyıllardır kadınların bilhassa bel bölgesini ince göstermek için kullandığı korseler günümüzde artık fıtık tedavisinde dahi alternatif bir yöntem olarak kullanılıyor. Orta Çağ Avrupası'nda kadınlar arasında oldukça yaygın olarak kullanılan korseler ince belli bir görünüş için vazgeçilmez aksesuarlar haline geldi.

Önceleri daha çok belin ince görünmesi için kullanılan korselerin sonradan etek altı korseler, kalça ve bacak bölgesini toparlayan ve incelten korseler de yaygınlaştı. Vücudunuza incelik ve diklik kazandıran korselerle zayıf ve alımlı bir görünüşe sahip olmanız kolaylaşır. Bu yüzden korseler en çok kadınlar arasında yaygın olarak kullanılsa da erkeklere hitap eden birçok model de mevcut.

İnce görünmesini istediğiniz bölgeye göre birçok çeşitte ve modelde korseyi bu kategoride bulabilirsiniz. Özel gün ve gecelerde istediğiniz görünüme kavuşmak, hamilelik sonrası istenmeyen fazlalıkları gizlemek, dik ve sağlıklı bir duruşa sahip olmak için korseleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı korse modelleri kullanıldıkça vücut şekillendirici etkiye sahip. Ayrıca korseleri duruş bozukluğu ya da bel fıtığı gibi omurga problemleri ile başa çıkmada da kullanabilirsiniz. Vücudunu sıkılaştırmak ve şekillendirmek isteyenler, bel veya omuz için desteğe ihtiyaç duyanlar bu kategorideki çeşitli korseler arasında aradığı korseye ulaşabilir.

Korse Modelleri

26 ürün var
  1. Markalar
  2. Ürün Puanı
  3. Fiyat Aralığı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı
DSACategoryId/60001547/2147483633/339715/26012217/26012232
BAŞA DÖN