Spor branşlarından hem keyifli hem de sakatlanmalara en çok yol açan Uzak Doğu sporlarını yapıyorsanız, amatör ya da profesyonel olarak yaptığınız antrenmanlarınız ya da maçlarınız sırasında sakatlanmanızı önleyecek koruyucular, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat aralıklarında hepsiburada.com kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Uzak Doğu sporlarından  Taekvando, Eskrim, Muay Thai, Judo gibi sporlar fiziksel mücadele temeline dayandığı için fiziksel koruma da gerektirir. Burada bulacağınız ürünler gereken korumayı sağlayabilmeniz için özel olarak seçildi. Bulacağınız koruyucular hem silahlı yapılan Uzak Doğu sporlarının hem de çıplak el ve ayak kullanılarak yani silahsız olarak yapılan sporların neden olacağı sakatlanmalardan ve yaralanmalardan korunmanıza yardımcı olacak.

Boks gibi sporlarda kullanabileceğiniz  kuki, eldiven gibi seçenekler ise vazgeçilmez koruyucularınızdır. Çalışma sırasında olmasa da maç sırasında kullanacağınız dişlikler, dişlerinizi kırılma olasılığından kurtaracak. Bu gibi darbe alabileceğiniz sporlarda fiziksel hasarı minimize edeceksiniz. Dirseklik, dizlik gibi bilindik koruyucuların yanı sıra kaval kemiği, kol kemiği gibi hassas kemiklerinizin bulunduğu bölgeleriniz için alacağınız koruyucularla da darbelerden korunabileceksiniz. Yeni teknoloji elektronik göğüs koruyucuları tercih edebilecek ve deneyimleyebileceksiniz. Değişik tarz ve renkte, her spor dalı için ayrı seçenekte koruyucu kask, kogi, ayak - ayaküstü koruyucu, ayak botu gibi koruyucu ürünlere hepsiburada.com'un size sunduğu özel fiyatlarla sahip olacaksınız. Sizin için seçtiklerimiz kısmına  göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Koruyucu Ekipmanlar

87 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Do-Smai
  2. Cyclone
  3. Daedo
  4. Adidas
  5. Variteks
  6. Busso
  7. Everlast
  8. Excalibur
  9. Top Ten
  10. WhiteFace
  11. Avessa
  12. BlueZen
  13. Levior
  14. TSG
  15. Dragon
  16. Fox 40
  17. Green Hill
  18. Jingpai
  19. Leyaton
  20. Limar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19053/19274
BAŞA DÖN