Küçük Aptalın Büyük Dünyası - Pucca Günlük Yorumları

(21 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Güzel Bir Kitap
  (11.07.2016)

  Hızlı Gönderi, Kitabı Tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • =) =)
  (12.09.2015)

  kıtap bı solukta okunuo ve gozunuzun onune kendı unı hayatınız lıse yasantınız aıle arkadas cevrenız ask hayatınız hatalarınız ve hep yolunda gıtmedıgını sandıgınız ama hepsının bır cark gıbı bırbırını cevııren dondıren bı hayatımızn oldugunu goruorsunuz.okuyun.. ne olursa olsun elınıze alıp okuyun

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Süper hızlı kargo ve harıka bır günlük ;)
  (02.07.2014)

  Inanılmaz yalın ve kolay bır dılı var dolayısıyla kendınız yazmıyormuşsunuz gribi aynı hızla okuyup bitiriyorsunuz. 2.5 yasında bir kızım var ve Ona rağmen sadece 2 geçmede bitirdim ve okurken çok eğlendim. Uzun zamandır bu kadar keyifle okuduğumu hatırlamıyorum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • genç kızlar için harika
  (16.06.2014)

  kızlarınıza okumayı sevdirmek isterseniz muhakkak almalısınız hepsi burada ayrıcalığı ile erkesi gün elinizde. yeni nesilin vazgeçilmez serisi olmuş durumda ayrıca çocuklarımıza kitap çok güzel bir hediye.

  - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (4)

 • Sürükleyici, Akıcı, Eğlenceli
  (21.04.2013)

  Kitap Elime Sabah 9 da Ulaştı, Ofisimde İşler Yoğun Olduğu Halde Akşam 9 da Bitirdim. Hemen Diğer 2 Seriyi de Sipariş Ettim ve 2 Günde Elime Ulaştı. Kitap Çok Eğlenceli, Çok akıcı Resmen Hayatın ve İnsanların Ta Kendisinin Biraz Argo Bir Üslupla Anlatımı.PuCCa Çok Zeki ve Eğlenceli Bi Kız, Siz Farkında Olmadan Kendinizi Onun Dünyasında Buluyorsunuz ve Kafanızı Kitaptan Kaldırdığınızda Bu Zamana Kadar Kendinizi Diğer İnsanlar İçin Heba Ettiğiniz İçin Pişmanlık Duyuyorsunuz. Hayata Bakış açınız Birden Değişiyor, Daha Rahat Oluyorsunuz Sanki. İnsanları Umursamamayı, Dünyadaki en Önemli Şeyin Kendiniz Olduğunu Öğreniyorsunuz. Şu An 2. Kitabı bitirmek Üzereyim 3 e Geçmek İçin Sabırsızlanıyorum. Bu Arada Diz Üstü Edebiyatının Tüm Yazarlarının Kitapları En Az Bu Kadar Eğlenceli. "Bayılmışım Uyandığımda 40 Yaşındaydım", "Bir Alex Değilim", "Olsa Dükkan Senin", "Bir Apaçi Günlüğü", Bir Apaçi Günlüğü 2" PuCCa dan sonra Okumanızı Şiddetle Tavsiye Ettiğim Başlıca Kitaplardır. Ayrıca HepsiBurada.com 5 Kitap Siparişi Yapanlara 1 Kitap Hediye Kampanyası başlatmış.

  - Karaman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Kadınlar ve ilişkiler hakkında çok fena şeyler ;)
  (24.03.2013)

  Kitabı kesinlikle tavsiye ederim. Günlük dil ve samimiyette yazılmış. İlişkiler hakkında çok gerçek şeyler var. Kadınları bir de böyle dürüstçe ve çekinmeden , iyisini kötüsünü yazan bir yazardan okuyun.

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Pucca
  (23.03.2013)

  okurken insanı sürükleyen bir roman ,yaşadığı ilişkiler ve yaptığı hataları çok güzel anlatmış.okunulası bir kitap küçük aptalın büyük dünyası. Kargoda ise hiç bir sıkıntı yaşamadım sipariş ettiğim günün ertesi günü elime ulaştı hepsi burAda dan devamlı alışveriş yapıyorum fiyatlar diğer piyasalara görede çok uygun teşekkürler hepsiburada

  - Aksaray - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Aşk Acısı
  (12.03.2013)

  Kitabı okurken çok eğlendim yer yerde kendimden yerler buldum.Sizde terk edildiyseniz mutlaka okuyun yaşadığınız şeyleri herkesn yaşadığını görüp mutlu olun.:)

  - Gaziantep - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • okuması keyifli
  (09.02.2013)

  kargo çok hızlı bu kitabın 3 serisinide aldım. fiyati çok uygun.kitap almak istiyorsanız mutlaka hepsi buradan bakmadan almayın. 3seri kitap çok kısa sürede elime ulaştı ve 3 kitabı arka arkaya 1 haftada okudum çok sürükleyici ve güzel bir kitap

  GEVAŞ - Van - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Eğlenceli
  (28.01.2013)

  Yorumları okuyarak almıştım iyiy ki almışım çok kısa bi zamanda elime ulaştı elimden bırakamadım zaten o kadar sürükleyici eğlenceli gayet rahat açık yazılmış bi kitap herkese tavsiye ederim içimizden biri gibi adeta :)

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (4)

 • Çoook keyifli ve akıcı.
  (08.01.2013)

  Kesinlikle okunmaya değer, çok sürükleyici ve keyifle okunacak bir kitap.Okuyan herkes bu kitapta kendinden birşeyler bulabilir. Kesinlikle Pucca bizden biri :)

  - Diyarbakır - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • EĞLENCELİ
  (17.12.2012)

  günün stresini atıp biraz eğlenmek isteyenler için müthiş bir kitap..herkese tavsiye ediyorum başladığınız zaman elinizden bırakamayacaksınız kendinizi kahkahalarla gülerken bulabilirsiniz..

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Akıcı
  (28.09.2012)

  Sıkılmadan okuduğum tek roman diyebilirim. Beni kitap okumaya teşvik eden bi yazar kazandırdı okuyan us yayınevi. Gerçek bir dünyada yaşadığımızı anlamak isteyen herkese tavsiye ederim

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • kendinizden birşeyler bulabileceğiniz bir kitap
  (18.09.2012)

  surukleyıcı ve bir o kadarda akıcı bir kıtap mutlaka okunmalı tavsiye uzerine 2kıtabınıda aldım ve toplam 2gunde emin olun kendi yasamınızdan birşeyler bulacaksınız

  küçükçekmece - istanbul - Türkmenistan

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • AKICI VE GAYET SÜRÜKLEYİCİ
  (02.07.2012)

  OKUDUĞUM SÜRÜKLEYİCİ VE İLGİNÇ KİTAPLARDAN BİRİYDİ. GAYET HOŞUMA GİTTİ.BÖYLE KİTAPLARIN DEVAMINI BEKLİYORUM. SÜREKLİ TAKİP EDECEĞİM. SİTENİZDE BÖYLE KİTAPLARA YER VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

  ÇUMRA - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Mükemmel bir kitap bu
  (04.06.2012)

  Kitabı bir arkadaşımda gördüm elime alıp baktım biraz baktıktan sonra farkettim ki bu kitap beni sarmış hemen almalıyım dedim ve siparişimi verdim harika bir kitap

  GÜNGÖREN - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • kahkaha tufanı
  (14.05.2012)

  bu kadar eğlenceli okurken kahkahalar attıran bi kitap daha okumadım. konusuz küfür dolu olmasına rağmen rahatlamak için okunan bir kitap çok eğlenceli..

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (3)

 • gülmekten gözümden yaş geldi
  (02.11.2011)

  kadınlara tavsidedir okuyun, erkeklere ise tavsiyedir 20 li yaştaki kadınları anlamanıza yardımcı olacaktır. kitabı okurken iser isemez kahkaha atacaksınız. gülme garantili diye kapağına yazmalılardı. bitince tekrar okumak isteyeceksiniz matak kız bu pucca

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (21) Hayır (6)

 • Güzel.
  (03.06.2011)

  Edebi yönü yok. Genç bir kızın yaşadıkları ancak bukadar güzel anlatılabilir. Edebi olarak bir şey aramayın. Kitaptada dediği gibi günlük bu.

  KUŞADASI - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (22) Hayır (6)

 • Basit bir tüketim ürünü
  (05.04.2011)

  Öncelikle "eski sevgilisinden intikam alma" amacıyla "yazma"ya başlamanın, her yönüyle hastalıklı bir topluma ait bir durum olduğunu belirtmek isterim. Marilyn Monroenun imajlarının arkasına saklanan yazarın hiçbir derinliği yok, ne ciddi ne de komik olmayı başarabiliyor. Yazdıkları daha çok 14-18 yaş grubunun doğal zaaflarından faydalanıp salt ilgi toplamaya yönelik satırlar. Kitabın bu denli satılmasının nedeni elbette bu yaş grubunun nüfusunun yüksek oluşu. Yetişkinlere göre bu kitapta dikkate değer hiçbir şey yok. Popüler kültürün gençliğe dayattığı bir diğer basit tüketim ürünü. Türlü sorunlara itilen genç neslin çok sevdiği "hızlı oku-hızlı tüket" kalıbında basit ve sığ bir kitap

  - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (29) Hayır (38)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN