Kügerr D100 ' Dünyanın En Sessiz Davlumbazı' 60cm Piramit Davlumbaz Yorumları

(44 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • fiyat performans
  (20.04.2017)

  Öncelikle ürünün alınması konusunda bir uyarım olacak. Ürünü aldıktan sonra kutuyu kesinlikle açmayın. Açmak için servisi bekleyin. Çünkü nasıl yaptılar bilmiyorum ama benim davlumbazın motorunu kırmışlar. Kutuyu ben açsam bu durum benim kabahatim gibi benim üzerime kalacaktı. Bu konuda dikkatli olmanız önemli. Daha önceden davlumbaz kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum ama 4. kademe de dahil ses ve performansı çok iyi. 5. kademeyi kullanacak bir durum olacağını sanmıyorum ama kullanılırsa bu kademenin gürültülü olduğunu belirteyim. Eşim henüz 3. kademenin üzerinde de kullanmamış. 3. kademe de yeterli olabilir. 15 dakikalık zamanlayıcı da artısı. Ankara da ki servis de oldukça yardımcı oluyor. Alan arkadaşlara hayırlı olsun.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • 1bucuk yıllık kullanım sonrası sonuçlar...
  (09.03.2017)

  Mrb, olumlu yönleri bir süre sonra verimini azaltıyor. Örneğin şimdi sessizlik tanıtım videosunu izledim karşılaştırma yaptım verim baya düşmüş. 1 buçuk yıldır kullanıyorum. 1.2.ve 3.kademe sesi aynı tona yükseldi. 1hicbir işe yaramıyor, 2. Kademeyi su buharı olduğu zaman kullanıyorum, kokulu yemekte mutlaka 3 açıyorum yoğun buhar koku yani yemek pişerken uzun süreli durumda 4 de çalışıyor. Kızartma türünde 5kesinlikle açılmalı yoğun gürültülü çalışıyor yanında olmayan kişinin sesini kapıyı felan duymaz hale geliyorsunuz. Karton testi yapmış mesela.. 2. Ve 3. Kademede tek katlı ucuz ince pencereyi altında tutuyorum sadece kıpırdanma oluyor ama çekmiyor elimle iyice yerleştirince yapışıyor. 4.kademe çekti tek kat olarak 5. Kademe de dörde katladım iki katını çekti. Karton denedim elimle koyduğum zaman ancak 5de tuttu. Velilerden hasıl kelam diger aspiratorlerle kiyas edersek 4.kademe 1e eşit 5. Kademe 2ye eşit. Mutfak kapısı kapalı olacak şekilde 5de içeri koku gitmiyor. Almadan önce Çok araştırmıştım en iyi reklamı bunlar yapmış ilk alındığında yapılan yorumlar da güzel herkes tavsiye ediyor gaza geldim bende. Psikolojik olarak memnunum :((

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (21.01.2017)

  Kargo biraz uzun surdu. Ama memnunum davlumbazda cok memnunum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • Dört Yıldız
  (25.12.2016)

  4'te çok hafif ses çıkarıyor 5'te ise biraz sesli çalışıyor. ama tabi 4 ve 5 ayarlarında ne sıklıkla kullanacaksınız bi de o var. ben gayet memnunum. performansı harika.

  BAĞCILAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (16.12.2016)

  çekim gücü çok iyi, sessiz, servis bulunduğum yere çok uzak olduğundan biraz geç gelse de sıkıntısız monte ettiler ücretsiz.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • DÜŞÜNMEDEN ALIN
  (12.11.2016)

  Arkadaşlar tüm mağazaları bizzat gezdim, yanımda gazete kağıdı bile götürdüm test için. KÜGERR kesinlikle içlerinde en iyisi. 4 normal + 1 turbo modu var. Ücretsiz montajını da yapıyorlar, bilginize..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • sessiz
  (02.11.2016)

  ürünü 4 aydır kullanıyorum son derece memnunun sesi çok az , çekim kuvveti çok iyi

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Sessiz
  (12.08.2016)

  Ürün beklerim gibi çıkmadı..(reklam filminde ki kağıt cekmiyor).ilk ikide sessiz ama çekiş yokki... 3-4- eh işte...5 çeker... Kasa sağlar..görüntü güzel

  MERKEZ - Trabzon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (8)

 • şimdilik memnunuz
  (26.07.2016)

  servis hizmeti anlaşmalı elektronikçilerle karşılanıyor. tabi tanıdık markalar gibi zaman dilimli çalışmıyorlar ancak istediğim gün içinde geldiler. gayet güzel bi şekilde montajını yaptılar. ürün 3.kademede bile sessiz. 4 ve 5 te sesli ancak 3. kademe birçok yemek için yeterli olur diye düşünüyorum. Ürünün görüntüsü de oldukça hoş. tanıdık markaların adına kanmayıp bu ürüne güvenebilirsiniz. pişman olmayacağımı düşünüyorum.

  - Manisa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • hem sessiz hem güçlü
  (29.05.2016)

  ürün bahsettiği derin sessizlik modlarında gerçekten sessiz. maksimum 4. kademeyi geçmiyoruz yemeklerde. 4. kademede sesi duyuluyor tabii ama yine de eski davlumbazımın 1. kademesinde çıkardığı sesi geçmiyor o kademede bile. son kademe ise zaten turbo mod yani o kademede sessizliği beklemeye gerek yok çok güçlü bir mod nadiren çalıştırıyoruz son kademeyi. servis konusu: merkezde oturmamamıza rağmen servis 2 günde söz verdiği gibi geldi sorunsuz ücretsiz montaj yaptı gitti. gerçekten çok memnun kaldık üründen. çok yardımcı oluyorlar her konuda

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • Gerçekten Dünyanın En İyisi
  (28.05.2016)

  İlk 3 devirde gerçekten çok sessiz. (Sigara-Çay-Pilav için süper ) 4. devirde biraz ses var ama çok araştırdım, diğer markaların çok çok çok altında. ( Tüm yemekler için ideal ) 5.devir zaten Turbo modu. Olağanüstü durumlar için. Pek gerek kalmıyor. Gerçekten tavsiye ederim arkadaşlar.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (0)

 • Çekim gücü iyi
  (07.05.2016)

  4 ve 5 ayarında çekim gücü iyi ama sessiz değil. 3 ayarı hem sessiz hem de normal kullanımda yeterli.

  - Van - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Güvenilir alışveriş eşittir hepsiburada.com
  (07.04.2016)

  Üründen memnun kaldık servisindende memnun kaldık ama asıl olan hepsi buradadan memnun kaldık. Artık internette hepsi burada neredeyse biz oradayız.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Çok güzel
  (30.03.2016)

  Ürün çok güzel kullanıyoruz ve çok memnunuz.

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • bayıldım
  (28.03.2016)

  bugüne kadar boşu boşuna o kadar gürültü çekmişiz. emiş gücü de etkileyici. 5. kademeye gerek kalmıyor. en fazla 4. kademede tüm buharı emiyor. harika, tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (0)

 • MÜKEMMEL
  (27.03.2016)

  İLK 4 DEVİRDE GERÇEKTEN OLDUKÇA SESSİZ, ALTINA GAZETE KAĞIDI KOYUNCA ANLIYORSUNUZ ÇEKTİĞİNİ. 5. DEVİR TURBO MODUYMUŞ, 1 DAKİKADA 30 M2 BİR ALANIN HAVASINI TAZELELER DEDİ KURAN SERVİS. GERÇEKTEN TAVSİYE EDERİM ARKADAŞLAR

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • sessiz sağlam davlumbaz
  (26.03.2016)

  ürün anlatıldığı gibi gerçektende sessiz ve güçlü ödediğim paranın hakkını veriyor serviside çok güleryüzlü ve işlerinin ehli insanlar alakadar oldular almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum hepsiburadaya teşekkürler

  - Bartın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • sandığım gibi değil
  (23.03.2016)

  ürün beklediğim gibi çıkmadı. sessiz olduğu bölümlerde çekmiyor zaten. iyi çektiği kademelerde uçak gibi ses çıkıyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (2)

 • kügerr D100
  (10.03.2016)

  hızlı gönderi için hepsiburada teşekkürler. bahse konu cihaz yorumlarda yazıldığı gibi sessiz bir cihaz değil ancak çekiş gücü diğer yerli mallara göre güzel inşaallah aynı şekilde devam eder.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Birinci Sınıf Davlumbaz...
  (06.11.2015)

  Gerçekten de bu ürün dünyanın en sessiz davlumbazı...Kügerr Alman malı kaliteli bir ürün.Kalitesinden ve servis hizmetlerinden şüpheniz olmasın.İlk 3 kademede sadece klima benzeri hava sesi var.4 ve 5. kademelere ihtiyacınız kalmıyor zaten.Ocağın ızgarası ile davlumbaz arası minimum 65 cm olmalı.Doğru montaj önemli.Son olarak bu fiyata 983 metreküp kapasiteli davlumbaz piyasada yok.Hele ki bu sessizlikte...Bu fiyata, bu sessizlik, bu kapasite ve bu kalite, hiç düşünmeden alın...

  BUCA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (3)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN