Alman teknoloji markası Kügerr, olağanüstü sessiz aspiratörler üreterek kendi alanında devrim yaratmış bir marka olma özelliği taşıyor. Ultra sessiz çalışan aspiratörler üreten marka, dünyanın birçok noktasında satış hizmeti sağlıyor. Ar-Ge çalışmalarını tamamen bu doğrultuda ilerleterek geliştirdiği Radialitic Motor sistemi ile mutfakları daha sessiz bir ortam haline getiriyor. 26 ülkeye ihraç edilen Kügerr aspiratörler yıkanabilir filtre ve kapalı gövde yapılarıyla benzerlerine göre çok daha uzun süreli kullanım vadediyor. 

Kügerr Aspiratör Fiyatları

Minimum enerji ile maksimum verim almayı amaçlayan Kügerr, daha az elektrik harcayarak %50 enerji tasarrufuna yardımcı oluyor. Kügerr, aspiratör modelleri yalın ve şık hatlara sahip tasarımları ile göz dolduruyor. Kügerr, geliştirilen Radialitic Motor teknolojisi ile şaşırtıcı derecede sessiz çalışma sağlıyor. Patentli Radialitic Motor’un en büyük özelliği, özel stator sargı yapısı ve dıştan dönüş özelliği sayesinde diğer motorların aksine bir aspiratörden beklenmeyecek sessizlikte çalışıyor olmasıdır. Bununla birlikte, kapalı gövde yapısı sayesinde çalışırken maruz kaldığı yağların aspiratörün iç haznesine ulaşmasını önlüyor. 

Radialitic Motor yağları ortadan kaldırarak daha az enerji tüketimi sağlıyor. Değişken devir teknolojisi sayesinde güç tüketimini azaltarak verimliliği arttıran Kügerr, güçlü bir performans vadediyor. Ergonomik yapısı ve olağanüstü emiş gücü  ile kısa sürede ortamın havasını yeniliyor. Kademeli temizleme modları ve düşük desibelde ses üretimiyle günün her saatinde yemek yapma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Geliştirilen filtre yapısıyla her türlü yemek kokusunu kısa sürede ortadan kaldırıyor.

Kügerr aspiratör fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre farklılık gösterebiliyor. Kügerr aspiratörler, Enerji tüketim seviyeleriyle kullanılan güç miktarını düzenleyerek kontrol altına alıyor. Otomatik zamanlama ayarı sayesinde yalnızca tek tuşla havayı, baharat ve yağ kokularından arındırarak işlem bittikten sonra kendiliğinden kapanıyor. Düşük enerji tüketimiyle bütçeyi koruduğu gibi doğayı da koruyan Kügerr markası, zararlı gaz salınımını önlemeye yardımcı oluyor. Zengin ürün seçeneklerine bağlı olarak Kügerr aspiratör fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Teknik servis hizmetiyle sorunlara çözüm odaklı yaklaşan Kügerr, kaliteyi güvence altına alıyor. Ücretiz kurulum ve montaj avantajlarıyla dikkat çeken Kügerr, Türkiye’nin birçok noktasına profesyonel teknik servis hizmeti sağlıyor. 

Kügerr Aspiratör Modelleri

Derin sessizlik moduyla gürültü yapmadan çalışan Kügerr aspiratör modelleri 3 kademili mod seçeneği sunuyor. Neredeyse duyulmayan sessizlik moduyla rahatsızlık vermeden yemek yapmayı kolaylaştırıyor. Yüksek emiş gücü sayesinde  yemek kokularını kısa sürede ortadan kaldırmaya yardımcı olan Kügerr, fonksiyonel kullanım olanakları sunuyor. Sıradan motorlu cihazlar açık gövde tasarımları nedeniyle belli bir süre sonra işlevlerini yitirirler. Radiatic Motor ise kapalı kafes gövde tasarımıyla yemekten çıkan yağların motora ulaşmasını engelleyerek kullanım ömrünü uzatıyor.

Spot aydınlatma özelliğiyle daha iyi görüş sağlayan Kügerr, ortamı ışıklandırarak olası tehlikelere karşı koruma sağlıyor. Filtrenin kirlenip kirlenmediği haber veren Kügerr marka aspiratörler, ürün için gerekli bakımın yapılmasına imkan tanıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilir filtre özelliğiyle, filtre uyarısı alındığında kısa sürede temizleme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bacadan kir ve toz girmesini önleyen Kügerr, D-Block sistemi sayesinde yiyeceklerin daha sağlıklı bir ortamda hazırlanmasına yardımcı oluyor. 

Kullanım özellikleri ile öne çıkan Kügerr aspiratörler, birbirinden farklı ürün seçenekleri sunuyor. Ar-Ge’ye önem veren marka, zahmetsiz bakım ve kurulum avantajlarıyla kolayca kullanıma hazır hale geliyor. Kügerr marka aspiratörler yiyecek kokularını ortadan kaldırarak ferah bir ortam sağlıyor. Bunun yanında, çalışma kapasitesiyle fazla enerji tüketiminin önüne geçerek güç tasarrufuna yardımcı oluyor. Çevreci tutumuyla dikkat çeken Kügerr marka aspiratör modelleri uzun süreli kullanım kolaylığı sunuyor.

Kügerr Aspiratör Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kügerr
  2. Bahçıvan
  3. White Daisy
  4. Arçelik
  5. Cvs
  6. Eminçelik
  7. Arnica
  8. Beko
  9. Çetintaş
  10. Dominox
  11. Esty
  12. Fankey
  13. Goldmaster
  14. King
  15. Naturel
  16. Siemens
  17. Silverline
  18. Simfer
  19. Stilevs
  20. Sunny
  21. Tekkanat
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Kügerr
DSACategoryId/2147483637/235604/22002
BAŞA DÖN