Ev sinema sistemi kurarken gerekli olan önemli cihazlardan biri olan hoparlörler, farklı tasarımlara sahiptir. Raf tipi küçük modeller ve yatay modeller olarak piyasada bulunan hoparlör çeşitleri arasında hem teknik özellikleri ile hem de estetik görünümü ile öne çıkan kule tipi modeller, farklı kullanıcılar tarafından tercih edilir. Özellikle geniş ortamlarda yüksekliği ile başarılı bir akustik yakalamanıza imkan veren cihazları geniş salonlarda, iş yerlerinde ve sahnede kullanabilirsiniz. Çok yönlü kullanımı ile birlikte modelleri ve fiyatları değişen ürünleri farklı markalar arasından inceleyebilirsiniz.

Kule Tipi Hoparlör Modelleri

Kule tipi hoparlör modelleri arasında ağırlıklı olarak tek hoparlör modelleri ve ikili takımlar halinde satılan ürünler bulunur. İkili takımlarda frekans aralığı değişen ürünlere ulaşabilirsiniz. Etkileyici bir ses deneyimine sahip olan modeller, özellikle film izlerken başarılı bir kullanım sunar. Televizyonun ya da odanın her iki tarafına konarak zengin ve detaylı bir ses kalitesi sunan cihazların dB gücünü öğrenebilirsiniz. Amplifikatör yük empedansı gibi özellikleri modellere göre değişen hoparlörlerden dB hassasiyeti yüksek olan modelleri tercih edebilirsiniz. Tavsiye edilen amplifikatöre göre seçilmesi gereken ürünler, hem performans açısından, hem de frekans aralığı açısından farklılık gösterir. Maksimum ses çıkış seviyesi ve bağlantı yapıları da değişen kule tipi hoparlör çeşitlerinde dikkat çeken diğer bir özellik ise önden hava portudur. Hava portu ile birlikte 5 inç enjekte propilen koniye sahip modellerin farklı niteliklerini benzer modeller ile karşılaştırabilirsiniz. Ürünlerin bağlantı yolları ve sürücü birimlerini öğrenebilir, cihazların estetik tasarımlarını da inceleyebilirsiniz.

Kule tipi hoparlörler arasında dış kabini farklı ürünler bulunur. Dış kasası ahşaptan üretilen modeller, sofistike bir tarz sergiler ve farklı mobilyalar ile kolayca dekorasyona dahil edilebilir. Kiraz veya koyu gri vinil kaplama seçeneği mevcut olan hoparlörler; malzeme kalitesi ile öne çıkar. Aynı zamanda büyüklükleri kullanılacak ortama orantılı olması gereken hoparlörlerin yükseklik ve ağırlığını öğrenerek, uygun ebattaki ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp seçim yapabilirsiniz. Ahşap ürünlerin yanı sıra siyah veya siyah ahşap desenli ve profesyonel kullanıma uygun modeller de bu hoparlörler arasında yer alır. Hoparlörlerde USB flaşla çalışabilen modeller de mevcuttur. Kablolu modellere oranla daha esnek bir kullanım sunan ürünleri uzaktan kumanda ile çalıştırabilir, SD ve FM destekli ürünleri kolayca kullanabilirsiniz.

Kule Tipi Hoparlör Fiyatları

Kule tipi hoparlör fiyatları, ürünün kalitesi ve kullanım özelliklerine paralel olarak değişir. Hem çeşitli işletmelerin tercih edebileceği, hem de evde kullanıma uygun profesyonel hoparlörlerin fiyatları birbirine yakındır. İkili Bass Reflex Front hoparlör sistemleri arasında Bi-wire bağlanma özelliği olan, aynı zamanda şık ahşap kabine sahip modelleri ev sinema sistemi için tercih edebilirsiniz. Fiyatları ile orta gelirli bütçelere hitap eden ürünlerin ise alt ve üst frekans gücü özelliklerini inceleyebilirsiniz. Yüksek nitelikli yapısı ile konser salonlarında ideal bir kullanım sunan ürünlere ulaşabilir, ürünler arasında fiyat performans karşılaştırması yaparak kullanım amacınıza uygun modelleri sıralayabilirsiniz.

Hoparlörler arasında uygun fiyatları ile dikkat çeken modeller de bulunur. Ev sineması için ideal bir kullanım sunan modellerin fiyatları ürün kaliteleri ve teknik özelliklerine paraleldir. Uygun fiyatlı hoparlörlerde kablo sorunu olmadan kullanabileceğiniz USB destekli ürünler de yer alır. SD kart destekli ve FM destekli hoparlörler arasında da oldukça cazip fiyatlar ile kullanıcıya sunulan modeller bulunur. Fiyatları ile hem farklı bütçelere hitap eden, hem de başarılı bir kullanım sunan ürünleri ahşap renginde bulabilir, beklentilerinize ve bütçenize uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Kule Tipi Hoparlör

17 ürün var
 1. Markalar
  1. JBL
  2. Mikado
  3. LG
  4. Harman/Kardon
  5. Sunny
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/17201/17499/60007244/60007245
BAŞA DÖN