1960 yılında lastik pazarına giren Kumho, farklı kategorideki araçlara yönelik geniş ürün yelpazesiyle Hepsiburada.com’da tüketicilerini bekliyor.

Otomobil lastiği endüstrisinde yenilikçiliği ve araştırmaya verdiği önemle öne çıkan Kumho, dünyanın dört bir yanındaki Ar-Ge merkezlerinde üstün teknolojiye sahip lastikler üretiyor. Kumho, lastik patlak olduğunda bile sürüşe imkan veren Run-Flat lastik teknolojisi, 360km/saat hız sınırı ile özel bir rekora sahip ekstrem lastik teknolojisi, yarış lastiği teknolojisi ve uçak lastiği teknolojisi ile lastik endüstrisinde çığır açan yeniliklere imza atıyor. Kumho, yan yüz tasarımı ve lastik desen teknolojisi ile dünyanın en prestijli tasarım ödülüne de sahip bulunuyor.

Dünya kalitesindeki Kumho lastik ürün gamında; binek otomobil, hafif ticari araç, kamyon, otobüs, yarış arabaları ve fabrika çıkışı yeni araçlar için geliştirilmiş farklı ürünler bulunuyor. En yüksek güvenlik özelliklerine ve geliştirilmiş frenleme performansına sahip Kumho lastikler, kuru, ıslak ve buzlu zeminlerde, farklı hava koşullarında yüksek yol tutuşu sağlıyor. Kumho ürün yelpazesinde yaz ve kış aylarına uygun lastikler bulunuyor. Kumho, modern lastik tasarımı sayesinde sürücülere güvenli ve yüksek performanslı sürüş sunuyor.

Binek otomobilleriniz ve hafif ticari araçlarınız için ihtiyacınız olan Kumho lastik modellerine ve kış ve yaz aylarında kullanabileceğiniz ürün çeşitlerine marka sayfasında kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kumho lastik fiyatları filtrelemesi de yapabileceğiniz marka sayfasında size en uygun olan ürünü dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kumho

7 ürün var
  1. Taban Genişliği (mm)
  2. Kesit Oranı
  3. Jant Çapı
  4. Mevsim
  5. Kullanım Türü
  6. Fiyat Aralığı
    -
  7. Fırsat Ürünleri
BAŞA DÖN