Çocuk giyiminin kaliteli markaları arasında yer alan Lacoste çocuk iç giyim kreasyonu ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Rengârenk tasarımları ve şık modelleri ile öne çıkan ürünler çocukların gardıroplarında yerlerini alıyor.

Lacoste Çocuk İç Giyim Ürünleri

Çocuk iç giyim ürünleri konusunda da iddialı olan marka, kendine özgü modelleri ve renkleri ile öne çıkıyor. Firmanın ürettiği tüm ürünlerde olduğu gibi kaliteli kumaşlar ve seçkin tasarımlar tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Çocuklar için tasarlanan Lacoste çocuk iç giyim ürünlerinin renkli ve cıvıl cıvıl olmasına çalışan firma, hem kız hem erkek çocuklara uygun bir iç giyim kreasyonu ile bir kere daha rakiplerinin önüne geçiyor. Çocukların kendilerini özel hissetmeleri için elinden geleni yapan firma, iç giyim modelleri ile de bu çabasını göstermiş oluyor. Vücudu saran kumaşları ile çocukların rahatlıklarını sağlayan iç giyim parçaları aynı zamanda çocukların şık da görünmelerini sağlıyor.

Çocuklar için üretilen her üründe güvenlik ön planda tutuluyor. Uzun yıllardır bu konunun bilincinde üretim yapan marka, iç giyim kreasyonunda da metal amblem kullanmayarak çocukların vücutlarının çizilmesi riskini önlemiş oluyor. Her çocuğun rahatlıkla kullanabileceği standart bedende üretilen ürünler olduğu gibi farklı ebatlarda üretilen iç giyim modelleri de bulunuyor. Küçük müşteriler için ürettiği tasarımları ile her zaman adından söz ettiren marka, iç giyim tasarımları ile de çocukların gönlüne taht kuruyor.

Lacoste Çocuk İç Giyim Modelleri

Çocuk iç giyim üretiminde klasik ve özgün modelleri birlikte kullanmayı tercih eden marka, tasarımlarına renkli kumaşlar ile hareket kazandırıyor. Tasarımlarında lacivert, siyah, gri ve beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra kırmızı, pembe ve tozpembesi gibi canlı renklere de yer veriyor. En kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen iç giyim modellerinde firmanın özgün tasarımları kullanılıyor. Enine çizgili ya da düz kumaşların kullanıldığı Lacoste Çocuk İç Giyim Modelleri herkesin beğenisini topluyor. Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarlanan modellerin yanı sıra her iki grubun da giyebileceği klasik tasarımlara da yer veriliyor. Kız çocuklar için pembe tonları, erkek çocuklar için gri, lacivert ve kırmızı tonların kullanıldığı iç giyim parçaları olduğu gibi farklı renk kombinleri kullanılarak üretilen çamaşırlarda bulunuyor.

Standart bedende üretilen iç çamaşırı ürünleri pek çok farklı yaş grubuna hitap ediyor. Standart beden, farklı yaş grubundaki çocukların rahatlıkla giyinebilmeleri için tasarlandığından aynı ürünü birden fazla çocuk için kullanabilmek mümkün olurken çabuk büyüyen çocukların büyüdüklerinde de ürünü kullanmalarına fırsat sağlanıyor.

Lacoste Çocuk İç Giyim Fiyatları

Sadece çocuklar için üretilen modelleri kapsayan kreasyonda, Lacoste çocuk iç giyim fiyatları, tasarımların özgünlüklerine göre belirleniyor. Klasik iç giyim modelleri, özel tasarlanan iç giyim modellerine göre daha düşük fiyattan alıcı buluyor. Fiyatlar üzerinde iç giyim parçaları üretilirken kullanılan renk sayısı ve canlı renk kullanımı da etkili oluyor. Üç ve daha fazla renk kullanılan tasarımların tek renk kullanılan tasarımlara göre daha yüksek fiyatlandığı görülüyor. Canlı renk kullanılan modeller ise klasik renklerin kullanıldığı modellere göre daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Hepsi birbirinden kaliteli ürünler, kaliteli kumaşları ve özgün tasarımları göz önünde bulundurularak fiyatlandırılıyor.Ayrıca çoklu paketler halinde satışa hazırlanan iç çamaşırı modelleri de bulunuyor. Bu ürünler için de paket fiyat üzerinden fiyatlandırma yapılıyor.

Ünlü markanın sadece çocuklara özel üretmiş olduğu seçkin ürünler, her çocuğun tarzına hitap edecek özellikleri bünyesinde barındırıyor. Her çocuğun kendinden bir şeyler bulabileceği markanın ürünleri alıcılarını bekliyor.

Lacoste Çocuk İç Giyim Modelleri

4 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Lacoste
  2. Roly Poly
  3. Soobe
  4. Pierre Cardin
  5. Zeyland
  6. Carter's
  7. Modakids
  8. Özkan
  9. Penti
  10. U.S. Polo Assn.
  11. bonprix
  12. Kanz
  13. Dagi
  14. DeFacto
  15. Hogg
  16. The Don
  17. Hays
  18. Ogobongo
  19. LC Waikiki
  20. Minichic
  21. Akın
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Renk
 5. Cinsiyet
 6. Beden
 7. Satıcı
 • Marka Lacoste
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002729
BAŞA DÖN