Lexmark Yazıcılar

Birçok işlevi bir arada sunan yazıcı modelleri, bilgisayar ve grafik teknolojilerinin de gelişmesiyle, kullanıcılar açısından en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasına girer. Evde veya ofiste, yazdırma, tarama, fotokopi ve faks gibi gereksinimlerinizi tümüyle karşılayabileceğiniz çok fonksiyonlu Lexmark yazıcılar sizlerin beğenisine sunulur. Geniş ürün yelpazesine sahip bu modeller, günlük yaşamınızı olduğu kadar, ofis hayatınızı da kolaylaştıracak ayrıntıları sizlere getirir. Yenilikçi tasarımlarıyla şık bir görünüm sunan bu ürünler arasından, renkli dokunmatik ekran gibi özelliklere sahip olanları seçerek, yaptığınız baskı veya tarama işlemlerine daha fazla hakim olabilirsiniz.

Lexmark Yazıcılar

Farklı fonksiyonlarını seçerek, evraklama, arşivleme ve faturalama gibi işlemlerinizi gerçekleştirirken kullanabileceğiniz Lexmark yazıcılar arasında öne çıkan özellik elbette baskı kalitesidir. Yazıcıların temel görevi olan baskılama sırasındaki renk ve çözünürlük oranının yüksekliği, çıktılarınızı istediğiniz kalitede sorunsuz bir şekilde almanızı sağlar. Bu baskı işlemi sırasında yazıcınızın çözünürlüğü kadar, hızı da önemlidir. Yüksek hızlı baskı yapabilme özelliği olan ürünlerden birini seçerek, siyah-beyaz ya da renkli baskı alırken sahip olacağınız verimin artmasını sağlayabilirsiniz.

Lazer ya da mürekkep püskürtmeli modeller arasından, ev kullanımına ya da ofis kullanımına bağlı olarak seçeceğiniz yazıcıları, uygun kartuş veya tonerler ile uzun süre rahatça kullanabilirsiniz. Eğer fotoğraf gibi doğru renk eşleşmelerinin önemli olduğu çıktılar alacaksanız, buna uygun özelliklere sahip yüksek renk kalitesi sunan modellere yönelebilirsiniz. Ofis gibi ortamlarda hız ve dayanıklılık içeren işler yapacaksanız, çalışma hızı yüksek ve yoğun baskılama süreçlerinde verimli olacak modeller arasından, seçim yapmanız daha uygun olacaktır.

Sürekli çıktı almak zorunda olan bir ev kullanıcısı iseniz veya yoğun bir iş ortamında çalışıyorsanız, yüksek kağıt girişi kapasitesine sahip ürünler, sizi sık kağıt değiştirme zahmetinden kurtaracaktır. Gelişmiş işlemci kapasitelerine sahip ürünler arasından, sizin için en verimli ve hızlı sistemi seçebilir, böylece işlerinizin zamanında yetişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu gelişmiş işlemci özellikleri ile yoğun grafik ayrıntılara sahip ve kaliteli renklere gerek duyulan belgeleri de yazdırmanız kolaylaşacaktır.

Lexmark Yazıcı Fiyatları

Lexmark yazıcılar arasından yapacağınız ürün seçiminde, mürekkep baskılı ya da lazer baskılı olmasına göre değişen fiyatlar, yazıcınızın tek fonksiyonlu ya da çok fonksiyonlu olması ile de alakalı olarak farklılaşacaktır. Bu durumda uzun vadede yapacağınız baskı işlerinin yoğunluğu ve dolayısıyla baskı maliyetini de düşünerek istediğiniz kaliteye uygun printer seçimini yapmak önemlidir. İş için tasarlanmış modeller ve bu yazıcıların verimini arttıracak orijinal sarf ürünlerini inceleyebilir, uzun yazdırma olanaklarına sahip kartuşlar ve tonerler bulabilirsiniz. Yazıcınıza en uygun toner ya da kartuşa sahip olmak, iş veriminizi artıracağı gibi, yazıcınızın da uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacaktır.

Yazıcılarınızı daha profesyonel bir çalışma ortamında kullanacaksanız, farklı çeşitlerde kağıt tipleri ve boyutlarıyla baskı yapabilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Bunun yanında enerji verimliliği ve gürültüsüz çalışma gibi kriterler de, kaliteli bir yazıcıda arayabileceğiniz özelliklerdendir. Çift taraflı baskı ya da farklı malzemelerle yazdırma gibi özellikler de, projelerinizde çeşitliliği arttırarak yazıcınızdan alacağınızı verimi yükseltecektir. Zımbalama ve harmanlama gibi teknolojik özellikleri de bulabileceğiniz birçok ürün, bu çok yünlü son işlem detaylarıyla ofis hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Ethernet veya USB tipi bağlantı seçenekleri de özellikle ofis ortamında işlerinizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır. Farklı işletim sistemleriyle uyum içinde çalışma gibi detaylarla, baskı işlerinizi pratik bir şekilde halletmenizi sağlayacak çok fonksiyonlu Lexmark yazıcılar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Standart boyutlarda çıktılar alabilmenizi veya fotoğraflarınızı basabilmenizi sağlayacak özelliklerle donatılmış ürünleri tercih ederek ev veya iş hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Lexmark Yazıcı Fiyatları ve Modelleri

529 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Lexmark
  2. BARKODSARF
  3. HP
  4. imagetech
  5. Canon
  6. ReTech
  7. Epson
  8. Toner Max®
  9. Teknosarf
  10. Neon
  11. Xerox
  12. İnkwell
  13. OKI
  14. Kripto
  15. Ekoset
  16. EndlessPrint
  17. Samsung
  18. Brother
  19. Polytoner
  20. Elba
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Lexmark
DSACategoryId/2147483646/3013118
BAŞA DÖN