LG Buzdolapları

Mutfakta kullanılan beyaz eşyalardan biri olan ve gıdaların sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan buzdolaplarının özellikleri markalara göre değişir. Geniş hacimli, çift kapaklı veya mini buzdolapları farklı ihtiyaçlara hitap eder. Buzdolapları markaları arasında farklı soğutma sistemine sahip olan ürün çeşitlerin,i LG markasından inceleyebilirsiniz.

LG Buzdolabı

Ürettiği elektronik cihazlarda, cep telefonlarında ve beyaz eşyalarda hayatı kolaylaştırma prensibiyle hareket eden LG; buzdolaplarında da farklı ihtiyaçlara pratik çözümler sunan ürünlere sahiptir. Özellikle çift kapılı veya küçük görünmesine rağmen iç hacmi büyük olan tek kapılı buzdolabı çeşitleri ile farklı markalardan ayrılan LG buzdolapları arasında, çeşitli alanlara uygun ürünler bulunur.

Total No Frost Teknolojisi sayesinde her yanı eşit soğuyan buzdolaplarına sahip olan marka, yüksek kaliteli aydınlatma sistemi ile öne çıkar. LG buzdolabı çeşitlerinin diğer bir özelliği de sıfır derecede kalma özelliğidir. Buzdolabı içerisinde et, balık gibi gıdaları sıfır derecede tutan ürünler, diğer bölümlerde normal derecesini koruyarak sizlere kolay bir kullanım sunar.

LG Buzdolabı Modelleri

LG buzdolabı modelleri arasında gardırop tipi buzdolabı, çift kapılı buzdolabı, pratik kapılı buzdolabı ve kombi tipi buzdolabı gibi modeller bulunur. Çift kapılı buzdolabı modelleri A+ ve A++ enerji sınıfı ile tasarruf etmenizi sağlar. İç hacimleri, raf sistemleri ve dondurucu kapasiteleri ile farklılık gösteren çift kapılı buzdolapları farklı ailelere hitap eder.

Pratik kapaklı buzdolapları ise LG’yi diğer markalardan ayırır. Yiyecekleri özel bir bölümde saklayarak tazeliklerini daha fazla koruyan modeller, buzdolabını tamamen açmadan yiyecekleri almanıza izin verir. Tam açılmayan kapağı ile enerji tüketimini azaltan ürünler, aynı zamanda modern görüntüleri ile klasik buzdolabı anlayışına yenilik getirir.

LG gardırop tipi buzdolapları ise geniş hacmi sayesinde daha fazla yiyeceği depolamaya imkan verir. Enerji tasarrufu ve koku giderme teknolojisine sahip olan modeller, ebatları ile geniş aileler için ideal çözümler sunar. LG ürünleri arasında yer alan kombi tipi buzdolapları ise uzun ömürlü soğutma sistemlerine sahiptir ve kullanımı kolaydır.

LG Buzdolabı Fiyatları

LG buzdolaplarının fiyatları; enerji sınıfına, modeline ve tasarımına bağlı olarak değişir. A+ sınıfı no frost modelleri arasında hem gardırop tipi ürünler hem çift kapılı ürünler hem de pratik kapaklı ürünler yer alır. Çift kapılı A+ sınıfı buzdolapları oldukça uygun fiyatlar ile sunulurken gardırop tipi dört kapaklı buzdolaplarının ise hacimleri farklılık gösterir ve farklı bütçelere hitap eder.

A++ enerji sınıfı LG buzdolapları arasında ise kombi tipi, dört kapaklı, pratik kapaklı ve çift kapaklı modeller öne çıkar. Farklı ihtiyaçlara uygun olan ürünlerin fiyatları ile birlikte özellikleri de değişir. Kombi tipi buzdolapları arasında, dayanıklı tasarımı ve sessiz çalışma özelliğine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Modelleri de farklılık gösteren ürünlerin fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yaparak, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.

LG Buzdolabı Nasıldır?

LG buzdolapları farklı aile tiplerine hitap eden geniş hacimleri ile tercih edilen bir markadır. Özellikle işlevsellikleri ile öne çıkan buzdolabı modelleri hızlı soğutma, muhafaza süresi ve dondurma performansları ile ihtiyaçlara cevap verir. Dört kapılı gardırop tipi modeller ise ayrı ayrı açılan kapıları ile kolay kullanım sunar ve geniş aileler için uygun bir seçim olur.

LG markasına ait buzdolaplarının dikkat çeken diğer bir özelliği ise kaliteli malzemesidir. Dayanıklı tasarımı ile uzun yıllar kullanılan ürünler 10 yıl motor garantisi sunar. Aynı zamanda zarif çizgileri, modern tasarımları ve metalik renk tonları ile tercih edilen buzdolapları, farklı zevklere hitap ederek mutfaklara şıklık katar.

LG Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

23 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. LG
  2. Arçelik
  3. Liebherr
  4. Siemens
  5. Samsung
  6. Vestel
  7. Altus
  8. Hotpoint Ariston
  9. Profilo
  10. Bosch
  11. Electrolux
  12. Beko
  13. Grundig
  14. Regal
  15. Hitachi
  16. Sharp
  17. Indesit
  18. Franke
  19. Hoover
  20. Sunny
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Dondurucu Özelliği
 6. Üretici
 7. Yükseklik
 8. Ürün Tipi
 9. Kontrol Paneli
 10. Ürün Rengi
 11. Genişlik
 12. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 13. Enerji Sınıfı
 14. Derinlik
 15. Satıcı A-Z
 • Marka LG
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN