LG Çamaşır Makineleri

1797 yılında icat edilen ilk çamaşır makinesi, insanlığın bu makineye ne kadar çok ihtiyaç duyduğunun bir kanıtıdır. Bulaşık makinelerinden 50 yaş daha büyük olan çamaşır makineler,i her evin vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer alır. LG çamaşır makineleri arasında ihtiyacınıza uygun olan bir modeli seçerek ev işlerinde büyük bir yardımcıya sahip olabilirsiniz.

Lg Çamaşır Makinesi

LG 1947 yılında, Güney Kore'nin beyaz eşya ve tüketici elektroniği üreticisi olma hedefi ile kuruldu. Güney Kore hedefini aşan şirket bugün global iş birlikleri ile dünyanın dört bir yanında tüketicilere farklı çözümler sunuyor. Dünyanın 114 farklı noktasında 82.000 çalışanı ile kullanıcılar için fonksiyonel çözümler üreten LG, tasarım ödülleri ile farkını ortaya koyuyor.

1960'lı yıllarda LG çamaşır makinesi modelleri adından söz ettirmeye başladı. LG çamaşır makineleri modern tasarımları ile ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra evinize şıklık katmayı, dekorasyonunuzun bir parçası olmayı başarıyor. Evinize farkllık ve güzellik katacak beyaz, gri ve inox renk seçenekleri her ortama kolayca uyum sağlıyor. Çevresel sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk programlarında da ön plana çıkan LG, her anlamda farkındalık yaratması ile tercih edilenler arasında ilk sırada yer almayı başarıyor.

Lg Çamaşır Makinesi Fiyatları

B, A, A+, A++ ve A+++ enerji sınıfı seçenekleri sunan LG çamaşır makineleri, geniş bir ürün yelpazesi ile her kesimden tüketiciye hitap etmeyi başarır. Model yelpazesi ile birlikte LG çamaşır makinesi fiyatları da farklı seçenekler sağlayarak, tüketicilerin ekonomisine uygun seçimler yapabilmesini sağlar.

LG çamaşır makinesi fiyatları makinenin enerji sınıfına, iç hacmine, dış malzemesine ve yıkama teknolojilerine göre farklılık gösterir. Kurutmalı çamaşır makinesi modelleri ise çamaşır makinesi fiyatları ile kıyaslanmamalıdır. Bu iki işlevli makineler hem çamaşır hem de kurutma makinesi işlevini, çift makine kullanmak istemeyenler için bir araya getiren modeller olduğundan farklı incelenmelidir.

LG çamaşır makinesi fiyatları ile ilgili araştırmanızı yapmadan önce, ihtiyacınız olan çamaşır makinesi özelliklerini iyi tespit etmelisiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olmayan bir çamaşır makinesi, son teknoloji ile donatılmış olsa bile sizi mutlu etmez. Doğru tercih size en optimum özelliklere sahip çamaşır makinesi ile işlerinizi kolaylaştırma seçeneği sunar.

Lg Çamaşır Makinesi Yorumları

LG çamaşır makineleri 17 kilograma varan yıkama kapasiteleri ile her tüketiciye hitap eden ürünler sunar. Her kitleye yönelik çözümleri ve her zaman beğeni toplayan çamaşır makineleri teknolojileri ile de fark yaratır. En kalabalık ailelerin bile çamaşırlarını tek seferde yıkamayı başaran geniş iç hacimli çamaşır makineleri, kilograma göre ayarladıkları enerji, su ve deterjan kullanımı ile daha az çamaşır yıkama ihtiyacı olan tüketiciler tarafından da tercih edilir.

Modellerdeki 6 Motion teknolojisi, tüm kullanıcıların çamaşır yıkama ihtiyaçlarını tek bir değişim ile çözer. 6 Motion teknolojisi çitileme, filtreleme, hassas çevirme, döndürme, dövme ve çalkalama hareketleri ile her kumaşın gereksinimi olan yıkama şeklini sunar. Buharın gücünü kullanan TrueSteam teknolojisi ise hijyen merakı olan tüketicilerden tam not alır. Alerjik ve hassas kişiler ile bebekler için sık tercih edilen buhar teknolojisi, özellikle evhamlı anneler tarafından beğeni ile kullanılır.

1200 ve 1400 devir seçenekleri ile gelen LG çamaşır makineleri, Direct Drive teknolojisi sayesinde, sağlamlaştırılmış motorları ile uzun yıllar performans kaybı yaşamadan çalışır. Marka enerji, su ve deterjan tasarrufunun yanı sıra, kendi sosyal sorumluluk projeleri ile daha iyi bir dünya için çalışan LG tüketicileri için de her zaman daha iyiyi hedef alır.

LG Çamaşır Makinesi Fiyatları

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. LG
  2. Hotpoint Ariston
  3. Samsung
  4. Arçelik
  5. Vestel
  6. Altus
  7. Siemens
  8. Bosch
  9. Indesit
  10. Electrolux
  11. Hoover
  12. Beko
  13. Profilo
  14. Regal
  15. AEG
  16. Grundig
  17. Vestfrost
  18. Finlux
  19. SEG
 2. Kullanım Şekli
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Ek Özellikler
 6. Üretici
 7. Kontrol Paneli
 8. Yıkama Kapasitesi
 9. Maksimum Devir Hızı
 10. Kurutma Özelliği
 11. Renk
 12. Su Girişi
 13. Enerji Sınıfı
 14. Yıllık Su Tüketimi (Lt)
 15. Genişlik (cm)
 16. Yükseklik (cm)
 17. Derinlik (cm)
 18. Satıcı A-Z
 19. Ebatlar
 • Marka LG
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN