LG LED TV Televizyonlar

LG LED TV televizyonlar teknoloji dostu donanımları ve sunduğu farklı özellikler ile televizyon modellerinin öncüleridir. Göz alıcı tasarımları ve kullanıcı dostu özellikleri ile kendinden söz ettiren LG LED televizyonlar ile, dilediğiniz özellik ve teknolojiye ulaşmak mümkündür. LG, farklı görüntü tarama hızı, video oynatma seçenekleri, tasarımları ve ekran boyutları ile birçok LED TV modeline sahiptir.

LG LED TV Fiyatları

LG LED TV'ler tasarım, ekran boyutu ve video özelliklerine göre değişik fiyatlarla satışa sunulur. Ürün fiyatlarını değiştiren ilk özellik, satın alacağınız televizyonun ekran boyutudur. Bu ebatlar, çapraz ekran boyutu olarak ölçülür ve inç ya da cm olarak belirtilir. LG led tv ebatları 22 inç/55 cm'den başlar ve 65 inç/165 cm'ye kadar büyük boyutlarda bir ürün bulmak mümkündür. Televizyonu kullanacağınız ev ya da ofisin durumu, yerleştireceğiniz alan ve oda genişliği göz önünde bulundurularak, bütçeniz için ideal bir ürüne karar verebilirsiniz.

LG LED televizyon fiyatlarını etkileyen diğer bir etmen video özellikleridir; bu özellikler HD Ready, Full HD, Ultra HD 4K ve 3D olarak belirtilir. Tüm bu özellikler farklı avantajlar getirir ve farklı görüntü kalitesi sunar. Televizyon izleme alışkanlıklarınız ve görüntü kalitesi tercihlerinize göre, dilediğiniz formattaki bir LG televizyonu inceleyebilirsiniz. Tasarım açısından bakıldığında, gerek renk gerekse panel tipi bakımından, LG pek çok modele sahiptir. Dilerseniz düz ekran, dilerseniz curved olarak tasarlanmış bir ürün ile yeni nesil bir televizyon deneyimi yaşayabilirsiniz. LED televizyon fiyatlarında etkili olan son özellik ise, televizyonun sizlere sunacağı teknolojik avantajlardır. Hayallerinizdeki LED televizyona sahip olmak, tamamen kişisel beğenilerinize ve satın almak için belirlediğiniz bütçenize bağlıdır.

LG LED TV Çeşitleri

Teknolojik yenilikleri takip eden ve kullanıcısına birden fazla tasarım seçeneği sunan LG, pek çok model ve özellikte ürüne sahiptir. Dar alanlarda kullanım için uygun olan küçük boyutlardaki televizyonlar gibi, çok daha geniş ebatlara sahip modeller de üretir. Kullanacağınız alana uygun bir ürünü, pek çok özellik ile seçebilirsiniz. Bu özellikler gerek teknolojik gerekse tasarım anlamında farklılıklar gösterir.

Wi - fi bağlantısı, USB girişi, dahili uydu alıcısı ve oynatma seçenekleri, satın alacağınız televizyonun teknolojik özelliklerinden sadece birkaçıdır. Wi- fi bağlantılı bir ürün tercih ederek, televizyonunuzu internete bağlayabilirsiniz. Televizyonunuzda bulunan interaktif uygulamalar sayesinde, çevrim içi aktivitelerde bulunabilirsiniz. USB girişi ile taşınabilir diskinizi televizyonunuza bağlayabilir, kayıtlı videolarınıza kolayca erişebilirsiniz. Dahili uydu alıcıları, harici alıcılardan farksız olarak televizyonun donanımında bulunur, size yer tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlar. Kayıt özelliğine sahip ürünler tercih ederek, programladığınız dizi ya da programı siz evde değilken kaydedip, daha sonra izleyebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürünler ile, televizyon anlayışınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.

LG Smart TV Nedir?

LG farklı teknolojik yaklaşımı ile geniş bir LED TV yelpazesine sahiptir. LG Smart televizyonlar gerek sunduğu teknolojik yenilikler, gerekse kullanım avantajları ile dikkat çeker. Smart TV, kullanıcısına televizyon izleme dışında farklı aktivite imkanları da sunan üründür. LG, televizyon anlayışına yeni bir bakış açısı getiren uygulamaları ve eğlence anlayışını değiştiren özellikleri ile her kullanıcının hayallerini süsleyen Smart televizyonlar üretir.

LG Smart TV'ler sayesinde daha eğlenceli ve interaktif bir televizyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Wi - fi bağlantısı ile televizyonunuzda içerik arayabilir ve kolayca seyredebilirsiniz. Smart share özellikli Smart TV tercih ederseniz, televizyonunuzu diğer akıllı cihazlara bağlayabilir, dosya paylaşımı sağlayabilirsiniz. İnternet tabanlı pek çok uygulamaya televizyonunuz ile ulaşarak, sosyal medya bağlantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. LG Smart televizyonlar ile, teknolojiyi ayağınıza kadar getirerek, televizyon anlayışınıza yeni bir bakış açısı katabilirsiniz.

LG Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

67 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. LG
  2. Vestel
  3. Samsung
  4. Philips
  5. Sunny
  6. Grundig
  7. Sony
  8. Regal
  9. Axen
  10. Telefunken
  11. Arçelik
  12. Altus
  13. Finlux
  14. Awox
  15. SEG
  16. Beko
  17. Navitech
  18. Premier
  19. Woon
  20. Yumatu
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Görüntü Kalitesi
  1. 4K Ultra HD
  2. Full HD
  3. HD
 6. Ekran Boyutu A-Z
  1. 24 inç / 61 cm
  2. 28 inç / 72 cm
  3. 32 inç / 81 cm
  4. 43 inç / 109 cm
  5. 49 inç / 124 cm
  6. 55 inç / 139 cm
  7. 58 inç / 147 cm
  8. 60 inç / 152 cm
  9. 65 inç / 165 cm
  10. 70 inç / 178 cm
  11. 75 inç / 190 cm
  12. 86 inç / 217 cm
 7. Görüntü Teknolojisi
 8. Yenileme Hızı A-Z
 9. Uydu Alıcı
 10. İşletim Sistemi (Smart TV)
 11. Kablosuz Bağlantılar
 12. HDMI Girişleri
 13. Bağlantı Seçenekleri
 14. İşlemci Çekirdek Sayısı
 15. 3D Desteği
 16. Model Yılı
 17. Curved (Kavisli)
 18. Tuner
 19. Satıcı A-Z
 • Marka LG
DSACategoryId/2147483638/17201/163192
BAŞA DÖN