Yarım asırdan fazla tecrübesiyle pek çok farklı sektörde başarılara imza atmış ve dünyanın hemen her yerinde ürünleri tercih edilmekte olan Alman markası Liebherr 2009 yılından bu yana yeni nesil teknolojiyle donatılmış ürünleri ve uzman kadrosuyla Türkiye pazarında hizmet veriyor. 

Birinci sınıf malzemeden üretilen soğutucu ve dondurucu ürünlerde kalitesini ve dayanıklılığını kanıtlayan marka enerji tasarrufuna önem listesinde ilk sıralarda yer veriyor. Yenilikçi teknolojiler Liebherr derin dondurucu modelleri ile işlevsel tasarımlarla bir araya gelerek sizlere sunuluyor. Soğutucu ve dondurucu cihaz uzmanı olan marka için müşterileri tarafından uzun ürün ömürlerinin tekrar tercih ediliyor olması motivasyon kaynağı oluyor. Çevre dostu Liebherr üretim aşamasından itibaren ActiveGreen standartlarına uygun çalışma yürütüyor. Sonuç olarak paslanmaz çelikten, kaliteli komponentlerden oluşan ve  yüksek enerji verimliliğine sahip derin dondurucular üretiliyor.

Derin dondurucu modellerinde NoFrost teknolojisini kullanan Liebherr  gıdalarınızı sürekli devreden hava ile donduruyor ve havadaki nem dışarıya iletiliyor. Bu sayede dondurucunun iç yüzeyinde buzlanma oluşmazken gıdaların üzerinde de karlanma olmuyor.

Liebherr derin dondurucu üstün soğutma teknolojisiyle yiyeceklerinizi ilk günkü tazeliğinde uzun süre saklamanıza imkan veriyor. BioFresh özelliği ile et, balık, süt ürünleri, meyve ve sebzelerin besin değerleri, lezzetleri ve iştah açıcı görünümleri diğer soğutuculara göre 3 kat daha uzun süre korunuyor. Liebherr derin dondurucu ile mevsim meyve ve sebzelerini, et ve balık ürünlerini gönül rahatlığıyla uzun süre muhafaza edebilir ve bu sayede hayatı kendiniz için kolaylaştırabilirsiniz.

Liebherr Derin Dondurucu Modelleri

Hemen her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip derin dondurucu modelleri Liebherr derin dondurucu modelleri arasında bulunuyor. Gardrop tipi cihazların yanı sıra yatay ya da dikey derin dondurucu modellerinin de bulunduğu kategoriden sizin için en uygun olan derin dondurucu seçeneğini inceleyebilirsiniz.

98 litreden 578 litreye kadar net iç hacme sahip derin dondurucu modellerinden gardrop tipi olanlar 3, 4, 5 veya 6 çekmeceli olarak tasarlanmışken bir kısmı da yatay düzlemde sandık tipi olarak sizlere sunuluyor. Çekmeceli modeller daha çok ev kullanımında tercih edilirken sandık tipi ise ticari kullanımda tercih modeller arasında yer alıyor. 

 Liebherr derin dondurucu modelleri elektronik eşyalar için seçici nedenlerden biri olan sessiz çalışma prensibini A sınıfı sessizlik ile destekliyor. Bu sayede kullanıcılara kullanım rahatlığı sunan Liebherr derin dondurucular soğutma aşamasında ortalama 38 Db ses üretiyor. Bu özelliğiyle Liebherr derin dondurucular yoğun çalışma esnasında diğer derin donduruculardan ortalama 5 Db daha az sesle çalışıyor. Fısıltı eşiği olan 30-40 Db aralığında çalışan Liebherr kullanıcılara sessiz çalışan bir derin dondurucu deneyimi sunuyor. 

Derin dondurucu tercihinizde enerji verimliliği öncelikleriniz arasında ise A+ ve A++ gibi farklı enerji verimliliği sınıflarına ait Liebherr derin donduruculardan birini tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu özelliği ile enerji verimliliğini maksimum düzeye çıkaran derin dondurucu çevre dostu bir davranış sergilerken bütçenizi de gözetiyor. Elektrik kesintisi halinde 24 saatten fazla saklama özelliğine sahip Liebherr derin dondurucuların size kurulumlarını en yakın yetkili bayiyi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Liebherr Derin Dondurucu Fiyatları

Derin dondurucu tercihinizde hacmi, iç tasarımı, kullanım amacı, enerji verimliliği, çalışma prensipleri ve teknolojisi gibi özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Tüm bu özelliklerin yanında marka ve modele göre de derin dondurucu fiyatları geniş bir aralıkta seyrediyor. Hedefleri arasında rekabet edebilen fiyatlar da olan Liebherr kaliteyi ve işlevselliği ön planda tutan tasarımlarıyla fiyat performans ürünü olarak bir adım öne çıkıyor. Benzer özelliklere sahip modellerle kıyaslandığında Liebherr derin dondurucu fiyatları oldukça cazip rakamlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Liebherr Derin Dondurucu Fiyatları

13 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Liebherr
  2. Uğur
  3. Electrolux
  4. Altus
  5. Sunny
  6. Şenocak
  7. AEG
  8. Vestel
  9. Arçelik
  10. Beko
  11. Hoover
  12. Regal
  13. Siemens
  14. Simfer
  15. Delta
  16. Indesit
  17. Grundig
  18. Profilo
  19. Hotpoint Ariston
  20. Ariston
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Dondurucu Tipi
 5. Renk
 6. Enerji Sınıfı
 7. Genişlik
 8. Yükseklik
 9. Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt)
 10. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 11. Satıcı
 12. Dondurucu Özelliği
 • Marka Liebherr
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN