Life Fitness Kondisyon Bisikletleri

Sağlıklı yaşam için gereken egzersizleri, günün her anında yapabilmek için Life Fitness kondisyon bisikletleri, pratik çözümler sunar. Farklı modelleri ile farklı ihtiyaçlara cevap veren kondisyon aletleri arasından dilediğinizi, ev ya da ofisinizde egzersiz yapabileceğiniz en uygun yere yerleştirerek sporu hayatınıza dahil edebilirsiniz. Ticari amaçlı kurduğunuz spor salonlarınıza profesyonel aletlerden alarak müşterilerinize, dünya standartlarında egzersiz hizmeti verebilirsiniz.

Life Fitness Kondisyon Bisikleti

İnsanların daha sağlıklı ve aktif bir hayat yaşayabilmelerine yardım edebilmek tutkusu ile yola çıkan Life Fitness, 40 yıldan daha fazladır fitness ekipmanları üretir. Ev ve ticari kullanıma yönelik 400’ün üzerinde ürün ile pazarında önemli bir paya sahip olan Life Fitness, egzersizin insan hayatında daha fazla yer almasını hedefler. Ürünlerini mükemmel hale getirmek için Ar - Ge çalışmalarına büyük bir bütçe ayıran firma, sağlıklı bir yaşamı, belirli kalite standartları ölçüsünde sunar.

Kondisyon bisikletlerinde farklı modeller arasından ev ya da spor salonunuz için tercihte bulunabilirsiniz. Yatay ya da dikey modelde kondisyon bisikletlerinden ve cross trainer için geliştirilmiş modellerden eviniz için istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Ticari amaçlı spor salonları için de her modelden birer adet tercih edebilirsiniz. Ürünlerin hepsinde geliştirilmiş egzersiz programları yer alır. İleri düzey teknolojinin sunduğu egzersizler arasında spor eğitimi, yağ yakımı, kardiyo egzersizleri gibi programlama sistemleri bulunur. Modeller nabız ve kalp ritmi ölçümlerini yaparak egzersiz sırasında kontrollü davranmayı kolaylaştırır. Yapılan egzersizleri kaydederek planlama yapabilmeyi sağlar.

Kademeli olarak zorluk derecesini artırabileceğiniz kondisyon bisikletleri ile zaman içerisinde kendi egzersiz programınızı oluşturabilirsiniz. Spor salonlarında, eğitmenler yardımı ile zorluk derecesini, kişiye özel olarak belirleyebilirsiniz. Bazı modellerin programlama sistemleri iOS ve Android işletim sistemlerine sahip telefonlara bağlanabilme özelliğine sahiptir. Akıllı sistemler ile işbirliği içerisinde egzersiz programını takip edilerek aleti kullanan herkes için yeni bir kayıt sistemi oluşturabilme özelliği, işlevsel olarak kullanılabilir. 36 ay boyunca garanti kapsamındaki ürünleri tercih ederek, sağlıklı yaşama adım atabilir ya da adım atılabilmesi için aracı olabilirsiniz.

Life Fitness Kondisyon Bisikleti Fiyatları

Sağlıklı yaşamın vazgeçilmez kuralları arasında yer alan egzersizlerin hayatın bir parçası olabilmesi için, evde egzersiz aleti bulundurmak faydalıdır. Bunun için bir salon açmış eğitmenler ise, en kaliteli aletleri, iş yerleri için seçme yükümlülüğü içinde olmalıdır. İki grup için de kaliteli ve çoklu program seçenekleri ile ileri teknolojiye sahip ürünler sunan Life Fitness, sağlıklı bir topluma uygun gerekli modeller tasarlamaya özen gösterir. Kişiselleştirilmiş idmanlar ile egzersiz planı oluşturularak kaydedebilmeyi ve egzersizlerin takibini sağlar. İlerleyen süreçte, başlangıçtan bugüne kadar gelinen aşamayı göstererek başarı seviyesini belirler ve ilerisi için planlar yapabilmeyi kolaylaştırır.

Kondisyon bisikleti fiyatları; modelin tasarımına, sunduğu egzersiz programının özelliklerine ve programlama sistemine göre farklılık gösterebilir. Kondisyon bisikletinden beklediğiniz özelliklere ve ihtiyacınıza göre seçimler yapabilirsiniz. Salonunuza, ne türde kondisyon aletleri bulundurduğu ve ne şekilde profesyonel ürünler tercih edebileceğinize göre ihtiyaçlarınızı gözden geçirerek karar verebilirsiniz.

Spor salonları için kondisyon bisikletlerinin ebatları da önemli yer tutabilir. Kişiye özel tercihlerde kullanıcının kilosu ve boyu, ürünün ergonomik kullanımını belirler. Bu sebeple ürün bilgilerinde yazılan ölçülere dikkat edilmesi, bu yönde tercihler yapılması önerilir. Her türde eve ve ticari amaçlı kurulan spor salonlarına yönelik profesyonel bir Life Fitness kondisyon bisikleti bulabilirsiniz. Bu amaçla ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri inceleyebilir, sağlıklı bir yaşama programlı olarak geçişi sağlayabilirsiniz. Profesyonel aletler sayesinde her şeyi kaydedebilir, planınızı buna göre belirleyebilirsiniz.

Life Fitness Kondisyon Bisikletleri

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Life Fitness
  2. Voit
  3. Altis
  4. Hattrick
  5. Dynamic
  6. Fox Fitness
  7. Ksf
  8. Dunlop
  9. Reebok
  10. Athletic
  11. Cosfer
  12. Elite
  13. Lifefit
  14. Magnum
  15. Proform
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
 • Marka Life Fitness
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/407474
BAŞA DÖN