Sağlıklı ve mutlu bir yaşam evdeki huzur ve keyiften başlıyor. Ortam temizliği, evde kullanılan çeşitli eşya ve materyallerin kaliteli olması doğrudan insan sağlığını etkiliyor. Mutfak ve banyolarda kullanılan çeşitli malzemelere gösterilen özen ise özel bir önem taşıyor. Özellikle temizlik malzemelerinin, temizlik ürünlerinin kalitesi, doğallığı ve işlevselliği, evdeki yaşam kalitesini yakından ilgilendiriyor. Banyo ve tuvaletlerde güvenilir bir temizlik, sağlık koşullarını yerine getiren bir hijyen anlayışı öncelikli olarak düşünülmesi gereken unsurlar arasında yer alıyor. Bu bağlamda tuvalet kağıtları çok önemli bir görev üstleniyor. Gerek kişisel temizliğin, gerekse modern bir tuvalet donanımının vazgeçilmez yardımcısı olan tuvalet kağıtları, hem temiz ve mikropsuz bir ortam sağlıyor, hem de kullanıcıların sağlıklarını korumalarına katkıda bulunuyor. Lily tuvalet kağıdı, iyi bir tuvalet kağıdından beklenen bütün özellikleri temin eden çok kaliteli bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Lily tuvalet kağıdı aranan kalite düzeyini tüketiciye sunuyor. Sıkı biçimde sarılı kullanışlı ruloları, çoklu ambalajları içerisinde tüketiciye ulaşıyor. Paketler farklı sayılarda rulolardan oluşmakla beraber, özellikle 32 rulo içeren çoklu paket, ailelerin veya tuvalet kağıdını sıkça kullanan tüketicilerin ilgisini çekiyor. Bir rulo oldukça uzun süre kullanılabildiği için 32 ruloluk paket, haftalarca Lily kalitesinin sürmesini sağlıyor. Ürünün kaliteli dokusu ve çift katlı yapısı sayesinde, bir ya da iki parça tuvalet kağıdı kullanımı temizlik sağlamakta yeterli oluyor. Başarıyla kolayca suyu emen yumuşacık dokusu, tuvalet kağıdının cilt yüzeyinden ıslaklığı kolaylıkla almasını sağlıyor. Ekstra yumuşak doku kullanım keyfini de artırıyor. Lily tuvalet kağıdının kadifemsi dokusuna karşın çok sağlam ve dayanıklı bir yapıda olması da kalitesini ortaya koyuyor. Dayanıklılığı sayesinde Lily’den bir ya da iki parça kullanıldığında dahi kolayca dağılmadığı, parçalanmadığı görülüyor. Ürün işlevini başarı ile yerine getirirken ciltte kağıt parçacığı bırakmıyor. Ancak suya atıldığında kolaylıkla suda eriyip kayboluyor. Yüzde yüz selülozdan üretilen doğal ürün, içerisinde cilde zarar verebilecek bir katkı maddesi, yapay madde ya da beyazlatıcı madde barındırmıyor. Tamamen doğal ve çevreci bir içerikle üretiliyor. Bu sayede çevreye zarar vermiyor. Lily tuvalet kağıdı iki katlı ekstra emici yapısının yanı sıra cilde dost olması sayesinde de beğeniliyor. Sahip olduğu hoş koku, banyo ve tuvaletlerin temizliğine katkıda bulunuyor. Modern tuvalet alışkanlığının en önemli parçalarından biri olan tuvalet kağıdı ihtiyacını Lily en nitelikli düzeyde karşılıyor. Özellikle olumlu tuvalet alışkanlıkları kazanma yaşındaki çocukların temizlik kurallarını öğrenip uygulamalarına katkı sağlıyor.

Lily Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Hayata sağlık dolu bir katkı sunan Lily tuvalet kağıdı fiyatları, tüketici dostu bir aralıkta konumlanıyor. Ürünün uzun kullanım ömrü ile yüksek kalitesi, güvenli ve rahat kullanımla birleştiğinde fiyat düzeyleri tüketici açısından avantajlı bir alışveriş imkanı sağlıyor. Lily, fiyat-fayda dengesinde beklenen artı değeri tüketiciye sunuyor. Paket içeriğinde 32 rulonun bir arada bulunması sayesinde haftalarca kullanılabilen Lily tuvalet kağıdı, uygun erişim koşulları sayesinde aile ekonomisine de katkıda bulunuyor. Evinizde, banyo ve tuvaletinizde en modern, konforlu ve hijyenik ortamı yaratmak için siz de sağlıklı ve doğal bir tuvalet kağıdı kullanmayı alışkanlık haline getirebilirsiniz. Lily tuvalet kağıdını alışveriş listenize ekleyerek, aile üyelerinizin daha temiz ve sağlıklı koşullarda yaşamalarını kolaylaştırabilirsiniz. Banyo ve tuvaletlerinizde Lily’nin hoş kokusu ve bembeyaz görünümü ile temiz, iç açıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Çoklu ambalajı içerisinden çıkaracağınız ruloyu, tuvalet kağıdı aparatına taktıktan sonra kalan ruloları paketinde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Daha modern bir yaşamın ayrılmaz parçası olan ürün, sizin de evinize keyif katacak. 

Lily Tuvalet Kağıdı Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lily
  2. Marathon
  3. Optima
  4. Selpak
  5. Familia
  6. Maproworld
  7. Papia
  8. Senso
  9. Anı-lüx
  10. Komili
  11. Sofıa
  12. Rulopak
  13. Solo
  14. Focus
  15. Senta
  16. Tvet
  17. Bahattedarik
  18. Berrak
  19. Elimoni
  20. Maraton
  21. Mare
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 • Marka Lily

Tuvalet Kağıdı Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552
BAŞA DÖN