Limasollu Naci Öğretim Yayınları
Limasollu Naci Almanca Eğitim Seti

Limasollu Naci Almanca Eğitim Seti

Limasollu Naci Öğretim Yayınları
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Kesinlikle tavsiye etmiyorum (10.10.2017)
Bu seti aldım geldiği gün geri yolladım . Çok eski bir çalışma daha çok pratik almanca gibi . Almanca materyalde sıkıntılıyız ülke olarak ingilizce kaynaklar çok . Almanca en iyi materyale henüz ulaşamadık . Kendi kendinize öğrenecekseniz sadece a1 düzeyine kadar biraz fono yardımcı olabilir oda tam degil .. Yani türkçe açıklamalı bir kaynak bulmak zor .. devamını göster devamını gizle
Ferhat Kurşun (33) - Tüm Yorumlar (1)
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/214049/214164

Limasollu Naci Almanca Eğitim Seti

 

 

Setin İçeriği

5 Adet Metot Kitabı
1 Adet Gramer Kitabı
2 Adet İnteraktif CD-ROM
5 Adet Audio CD
2 Adet Çalışma Kitabı
Test Kitabı
Almanca Kolay Konuşma Kılavuzu
Almanca-Türkçe Sözlük
Çalışma Kılavuzu

 

Limasollu Naci Öğretim Yayınları Hakkında

Yabancı dil eğitimi alanında, 1954’den beri faaliyette olan kuruluşumuzun güvencesi ile, Türkiye'nin veya dünyanın neresinde bulunursanız bulununuz, evinizde veya işinizin başında, eğitim setimiz ile çalışarak mükemmel Almanca öğrenebilirsiniz. 

 

 

Almanca Eğitim Seti İçerik Açıklaması

 

Nasıl Bir Eğitim Programı ile Çalışacaksınız?

 

-  Kısa sürede Almanca konuşabilecek seviyeye geleceksiniz.

-  Multimedya CD-ROM’lar ve kitaplarla istediğiniz yerde, istediğiniz kadar çalışma imkânınız olacak.

-  Setimiz ile 2.000’in üzerinde Almanca kelime öğreneceksiniz.

-  Alman eğitmenlerin seslendirdiği CD’lerle doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.

-  İş Almancası çalışmasıyla, yazılı ve sözlü kuralları öğrenecek ve uygulayacaksınız.

-  Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.

-  Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

 

 

Almanca Öğrenmek İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Bir Arada

Almanca eğitim setimiz, şüphesiz Türkiye'de, Almanca öğrenmek için yapılacak en doğru tercihtir. Setimiz Alman dil uzmanları tarafından ve öğrencinin kendi kendine çalıştığı esasına göre hazırlanmış bir öğretim metoduna sahiptir.

 

Setimiz ile çalışırken başka hiçbir öğretmen veya yardımcı malzemeye gereksinimiz olmayacaktır. Setimizin içinde, çalışmanızı kolaylaştıracak ve sizi doğru yönlendirecek çalışma kılavuzu yer almaktadır ve setimizin anlatım dili Türkçe'dir. Özel öğretim metodumuz ile Almanca grameri ve gerekli kurallar, çok açık ve kolay anlaşılacak şekilde öğretilmektedir.

 

Setimiz, CD-ROM’lar, audio CD'ler ve kitaplardan oluşmakta ve Almanca'yı en baştan başlayıp, en ileri seviyeye kadar öğretmektedir. Dil uzmanlarımızın önerdiği çalışma süresi, günde yaklaşık 30 dakika ve dolayısıyla haftada yaklaşık 3-4 saattir. Böyle bir çalışma temposu ile yaklaşık 6 ayda öğrenimizi tamamlayarak, mükemmel Almanca anlar ve konuşur olacaksınız.

 

Almanca Bilmek Neden Önemlidir?

 

Almanca dünyamızda yaklaşık 120 milyonun üzerinde kişi tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Almanya ve Avusturya'nın tamamında, İsviçre, Lüksemburg, Liechtenstein ülkelerinin bir bölümünde ana dildir.

 

Almanya, Türkiye için her dönemde ticari ilişkiler, ithalat ve ihracat alanında daima en çok işlemin gerçekleştiği ülke olmuştur ve yakın gelecekte de hep böyle olması beklenmektedir.

 

Ayrıca, çeşitli nedenlerle ülkemizi en çok ziyaret eden ve en çok tatil yapan ülke vatandaşları Almanlar olmaktadır. Özellikle güney yörelerimizde, turizm alanında en geçerli dildir. Bu sayede birçok ticari alanda başarılı olmak için, Almanca konuşma çok büyük bir ayrıcalıktır.

 

Almanya, bilim ve teknikte dünyanın en ileri gelen ülkelerindendir ve Almanca dünyada önemli bir kültür dilidir. Goethe, Mozart, Beethoven, Freud, Einstein gibi çok önemli bilim adamı ve sanatçılar eserlerini bu dilde larak yazmışlardır. Dünya üzerinde basılan kitapların yaklaşık %10'u Almanca olarak yayınlanmaktadır.

 

Ayrıca bilindiği gibi Almanya'da pek çok vatandaşımız yaşamaktadır. Almanca belirli bir temele sahip olarak bu ülkede staj yapmak ve çok çeşitli teknik imkanlardan faydalanma olanağı vardır.

           

İnteraktif CD-ROM Nedir?

 

Eğitim setlerimizde bulunan interaktif multimedya CD-ROM’larımız, eğitim setlerimizin yardımcı materyali olarak gönderilmektedir. Bu CD-ROM'lar öğretim sistemimizin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır.

 

İnteraktif multimedya CD-ROM, dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir.

 

İnteraktif CD’ler, Dinleme, Yazma Ve Okuma Çalışmalarını Bir Arada Barındırır

İnteraktif multimedya CD-ROM’larımızda, öğretim videoları, testler, farklı alıştırmalar bulunmaktadır. İçeriklerdeki videoları izlerken hem telaffuzunuzu geliştirecek hem de doğru dinleme çalışmaları yapacaksınız. Video konuşmalarını, ekranda yazılı olarak okuyabilirsiniz. Her konu ile ilgili farklı soru şekilleri ile çalışmalar yapacaksınız. Dinlediğinizi anlama ve anladığınızı yazma alıştırmalarıyla, Almanca'ya daha fazla hâkim olmanız sağlanacaktır.

Görsellerin ön planda olduğu CD-ROM çalışmalarında, daha hızlı öğrenmeniz ve öğrendiklerinizin hafızanızda kolay yer etmesi sağlanmaya çalışılmıştır. Böylece hem eğlenerek hem de kısa sürede Almanca'yı öğrenmeniz mümkün olacaktır.

 

Deutsch Pro İnteraktif Multimedya CD-ROM İçerik Açıklaması

Deutsch Pro interaktif CD-ROM’umuzda, Almanca’daki iş görüşmelerinde kullanılan genel uslüp ve kalıplar anlatılmaktadır.

 

Bir şirket ile Almanca yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, email yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir.

Ayrıca Deutsch Pro, kişinin anlatım yeteneğini geliştirecek bir dizi alıştırma çalışmaları da içermektedir.

 

Die Aktionskarten İnteraktif Multimedya CD-ROM İçerik Açıklaması

Die Aktionskarten programı günlük hayata ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2000’in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.

 

CD-ROM’umuzda Kelime dağarcığı, sözlü, yazılı ve grafiklerle tanımlanmış olarak farklı şekillerde birçok kez tekrar edilmektedir. Bir kelimenin aktif kelime dağarcığının bir parçası olması için birçok kez duyulması ve görülmesi gerektiği bilinen bir gerçektir.

Die Aktionskarten programının kelime dağarcığı, farklı şekillerde defalarca tekrar edilir. Ancak bu tekrarlar, kelimeler farklı anlamlardaki farklı alıştırmalarda gösterildiği için sıkıcı olmaz. Bu şekilde kelimeler çaba sarf etmeden sindirilirler. Öğrenci başarıları hakkında sürekli cesaretlenir.

 

Yazma alıştırmalarında bile, öğrenci bir hata yaptığında, bir uyarı zili çalarak öğrencinin nerede hata yaptığını anlamasını sağlar. Zor bir bölüm öğrenci tarafından arka arkaya istenildiği kadar dinlenebilir. Basamak basamak devam eden süreçte, öğrenci kendi ilerlemesini rahatlıkla takip edebilecektir.

 

Die Aktionskarten’ın kelime dağarcığı başlangıç seviyesindeki öğrenciler için idealdir. Fakat daha ileri seviyedekiler için de motive edici ve ilginçtir. Zengin dil kaynağı daha sonradan derinlemesine çalışmaya olanak tanımak üzere metin olarak da sunulmuş gramer bilgileri içerir.

 

 

Die Aktionskarten programı kullanıcı dostudur. Basit yapısı öğrenicinin her şeye kolay erişmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece değerli öğrenme zamanı programın nasıl çalıştığını çözmekle harcanmamış olur. Kullanıcının uzman bir bilgisayar kullanıcısı olmasına gerek yoktur. Hatta yeni bir bilgisayar kullanıcısı bile kolayca kullanabilir.

Sayfa Sayısı 1000
Yayın Evi Limasollu Naci Öğretim Yay.
Yayın Tarihi 2014
Diğer
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu KLIMASOLLU95340
Limasollu Naci Almanca Eğitim Seti Yorumları
Tüm yorumları gör (1)
  • Kesinlikle tavsiye etmiyorum

    Bu seti aldım geldiği gün geri yolladım . Çok eski bir çalışma daha çok pratik almanca gibi . Almanca materyalde sıkıntılıyız ülke olarak ingilizce kaynaklar çok . Almanca en iyi materyale henüz ulaşamadık . Kendi kendinize öğrenecekseniz sadece a1 düzeyine kadar biraz fono yardımcı olabilir oda tam degil .. Yani türkçe açıklamalı bir kaynak bulmak zor ..

    -

    Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

    Evet (0) Hayır (0)

  • Tüm yorumları gör (1)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN