Altın Anahtar Ygs-Lys Dil Ve Anlatım Türk Edebiyatı Konu Anlatımlı (9-10-11-12. Sınıf Müredatları)

Fiyat
31,50 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
24,26 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%23
|
7,25 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
Ürün Rezervasyonu
Yazar : Ebru Kış Baskı Yılı : 2010   Yayın Evi : ALTIN ANAHTAR YAYINLARI  Sayfa : 288

“Sunum, Panel, Forum, Konferans/ Modernizm-Postmodernizm/ Bağdaşıklık-Bağlaşıklık/ 1980 Sonrası Şiiri/ Fantastik-Emredici-Gelecekten Söz Eden Anlatımlar” gibi konuların anlatımıyla MEB’in yeni sistem ders kitaplarına kaynaklık edilmiştir.

• “Akıcılık, yalınlık, durululuk” gibi anlatım ilkeleri en ayrıntılı biçimde ve  açıklayıcı somut örneklerle anlatılmıştır.

• Bu kitapta öğrencilere uygulama yaptırıp soru-cevap şeklinde öğrencilerinizin bilgisini ve eksikliğini tespit edebileceğiniz eser-yazar uygulamaları vardır


Ürün Özellikleri :
Diğer:
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KKDALTINANAH83501
Mağazaya Eklenme
0
harika
nuriye yıldırım , ALANYA/Antalya/Türkiye
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Ebru Kış kitapları