Amd A6-6400K 3.9GHz Soket FM2 İşlemci

Bu ürünün ortalama teslimat süresi
loader

-İşlemci üretimi yapan iki tane firma var; Intel ve AMD. Bu seçim ana kartınıza bağlı olarak iki tercih arasında değişecektir.

-Çalışma hızının (GHz) yüksek olduğu işlemciler sistem performansına doğrudan etki ediyor.

-Çift çekirdek ve dört çekirdek gibi işlemciler günümüzde oldukça yaygınlaştı. Dört çekirdekli modeller bilgisayarda işlemlerinizi daha hızlı yapabilmenizi sağlıyor.

-Çift çekirdek: Tek çekirdeğe oranla bilgisayarda yaptığınız işlemlerin iki kat daha hızlı yapılmasını sağlar.

-Dört çekirdek: Tek çekirdeğe göre dört, çift çekirdeğe göre iki kat daha hızlı işlem yapmanızı sağlar.

-Eğer bilgisayarınızda sıklıkla oyun oynayan biriyseniz bütçeniz doğrultusunda yüksek performanslı bir işlemci tercih etmelisiniz.

-Önbelleğin yüksek tutulduğu işlemcilerde hafızada daha fazla işlenecek veri aynı anda tutulabiliyor. Önbelleğin yüksek olması size sunacağı kullanım kolaylığı açısından önemlidir.

İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?