Amd A8-6600K 3.9GHz Soket FM2 İşlemci

Fiyat
371,43 TL KDV DAHİL
İndirimli
Son Gün!
:
272,56 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%27
|
98,87 TL
24

SÜPER HIZLI GÖNDERİ

SİPARİŞİNİZ 24 SAATTE KARGODA

    

AMD A Serisi APU İşlemcilerGüzel ve güçlü PC'ler. Her açıdan en iyisi.

Çok çekirdekli CPU'ların gücü ile AMD Radeon™ grafiklerinin güzelliğini, enerji verimliliği sunan tek bir yongada birleştiren hızlandırılmış masaüstü işlemcilerinde devrim yaparak PC'de oyunun kurallarını değiştirdik.

  • AMD Turbo Core 3.0 ile uygulamalar arasında ışık hızıyla gezin
  • AMD HD3D oyun1 ile yeni gerçeklik seviyelerinin tadını çıkarın
  • AMD Eyefinity teknolojisi2 ile dörde kadar ekrana bağlanın


 


AMD A8 işlemcileri size aşağıdakileri yapma olanağı tanır:

  • Ultra canlı AMD HD3D oyun teknolojisi1 ile mücadeleye katılın1
  • DirectX® 11 uyumlu grafikler ile rakiplerinizi geride bırakın
  • AMD Radeon™ İkili Ekran Kartı Teknolojisi ile etkileyici ekran kartı performansına sahip olun8
AMD A8 APU ile üstün çoklu görev performansı


AMD Hızlandırılmış Video Dönüştürücü - Video ve müziğinizi yanınıza alın, dönüştürün, eşleştirin ve AMD Hızlandırılmış Video Dönüştürücü ile video ve müzik dosyalarınızın hızlı ve kolayca keyfini çıkarın.

AMD App Acceleration3 - Daha fazla ekran kartı çekirdeği ve AMD App Acceleration'ın gücü ile gündelik uygulamaları hızlandırın.


AMD Eyefinity Teknolojisi1 -AMD Eyefinity Teknolojisi sayesinde dört adete kadar monitörle panoramik oyun ve eğlenceye kendinizi kaptırın.

AMD HD Media Accelerator - AMD HD Media Accelerator'ın sağladığı hızlandırılmış dönüşüm ve kesintisiz oynatım özellikleri ile HD videoyu olması gerektiği gibi izleyin.

AMD İnternet Hızlandırma - AMD İnternet Hızlandırma sayesinde hızlı yüklenen web siteleri ile gezintinizi daha hızlı hale getirin.


AMD Perfect Picture HD6 - AMD Perfect Picture HD'nin gelişmiş çözünürlüğü ve kontrastı sayesinde resimler sayfadan çıkar ve canlı renklerle yaşamın içine dahil olur.

AMD Performans Avantajı2 - AMD Performans Avantajı sayesinde, sadece bir masaüstünün verebileceği güç ile dizüstünün ötesine geçin.


AMD Quick Stream Teknolojisi4 - Ara belleğin yanıt vermesini beklemeye son verin. AMD Quick Stream Teknolojisi ile güçlü APU grafiklerden yararlanarak hızlı ve sorunsuz internet'e kavuşun.

AMD Radeon™ Çift Ekran Kartları7 - Çift Ekran Kartının gücü sayesinde grafik ve oyun performansını en üst düzeye çıkarın - AMD Radeon™ Çift Ekran Kartları.AMD Radeon™ HD Ekran Kartları -AMD Radeon™ HD Ekran kartlarının olağanüstü bağımsız düzey performansıyla ekran kartlarınızdan beklediğiniz her şeyi elde edin: canlı ve net fotoğraflar, filmler ve oyunlar.

AMD Steady Video Technology 2.05 - Tatil videosu canınızı sıkmamalıdır. AMD Steady Video Technology 2.0 sayesinde tek tıklamayla aile videolarınızdaki titreşim ortadan kalkar. Gelişmiş ayarlar ve tek tıklama kontrolü sayesinde aile ve Web videolarını otomatik olarak stabilize edin.


AMD Turbo Core Teknolojisi 3.08 - Pil ömrünü uzatmak amacıyla günlük aktiviteler için azaltılmış güç tüketimi ve sisteminizin limitlerini zorladığınızda olağanüstü performans sağlar.

USB 3.0 - USB 3.0 ile fotoğraf ve videoları dijital fotoğraf makinenizden hızlıca aktarın.

Ürün Özellikleri :
Soket Yapısı
Soket FM2
İşlemci Teknolojisi
A Serisi
İşlemci Hızı
3.9 GHz
Veri Yolu Hızı
3900 MHz
Önbellek
4 MB cache
Overclock
Yok
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
36
Yurtdışına Satış
Yok
Stok kodu
BD304005
Mağazaya Eklenme
0
loader

-İşlemci üretimi yapan iki tane firma var; Intel ve AMD. Bu seçim ana kartınıza bağlı olarak iki tercih arasında değişecektir.

-Çalışma hızının (GHz) yüksek olduğu işlemciler sistem performansına doğrudan etki ediyor.

-Çift çekirdek ve dört çekirdek gibi işlemciler günümüzde oldukça yaygınlaştı. Dört çekirdekli modeller bilgisayarda işlemlerinizi daha hızlı yapabilmenizi sağlıyor.

-Çift çekirdek: Tek çekirdeğe oranla bilgisayarda yaptığınız işlemlerin iki kat daha hızlı yapılmasını sağlar.

-Dört çekirdek: Tek çekirdeğe göre dört, çift çekirdeğe göre iki kat daha hızlı işlem yapmanızı sağlar.

-Eğer bilgisayarınızda sıklıkla oyun oynayan biriyseniz bütçeniz doğrultusunda yüksek performanslı bir işlemci tercih etmelisiniz.

-Önbelleğin yüksek tutulduğu işlemcilerde hafızada daha fazla işlenecek veri aynı anda tutulabiliyor. Önbelleğin yüksek olması size sunacağı kullanım kolaylığı açısından önemlidir.

İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?