Ateş Parçası

Fiyat
:
8,19 TL KDV DAHİL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Disk Seçenekleri Fiyat
Oyuncular : Türkan Şoray , Kartal Tibet
Yönetmen :
Bir sirkte palyaçoluk yapan Azize (Türkan Şoray)’nin Tek isteği, çalıştığı sirkteki küçük kızın sağlığına kavuşması için gereken parayı toplamaktır. Birgün rastlantı sonucu çok zengin ve sosyetenin en ünlü isimlerinden biri polan Tarık (Kartal Tibet) ile tanışır ve o andan itibaren Azize, Tarık’ın başına olmadık işler açar. Bu durumdan sıkılan Tarık ne yapsada Azize’yi kendinden bir türlü uzaklaştırmamaktadır. Bir müddet sonra Azize’nin, açık sözlülüğü, çocuksu tavırları ve saflığı Tarık’ın ona karşı birşeyler hissetmesine neden olur ve aralarında büyük bir aşk başlar. Azizenin bütün hayatı bir masal gibi değişir. Bu durumu, kabullenemeyen Tarık’ın eski nişanlısı bu hayalin önündeki tek engeldir...


Ürün Özellikleri :
Disk Seçenekleri
DVD
Format
DVD
Ses
Türkçe
Video
4:3 Full Screen
Bölge
2
İzleme Grubu
PG-13, 13 Yaşından Küçükler İçin Zararlı
Diğer
İnteraktif Menü
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
1
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
DVDALPA11
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Türkan Şoray filmleri
En Çok Satılan TÜRKAN ŞORAY FİLMLERİ Listesi
KDV Dahil