Bana Bir Soygun Yaz (VCD)

Etiket Fiyatı
: 10,99
 TL KDV Dahil
Fiyat
:
10,15 TL KDV DAHİL
Önemli !
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
Ürün Rezervasyonu
Onur Ankara’ya bir işini çözmek için yola çıkarken, arkadaşı Hacamat Hüso ona, Ankara''''da bir tanıdığı teslim edilmek üzere bir kutu şekerleme teslim eder.

Onur''''un uzatmalı sevgilisi olan Leyla, aldatıldığı kanısına varır ve çıkan tartışma sonucu Onur''''un bütün eşyalarını, şekerleme kutusu da dahil olmak üzere yakar.

Onur, sokakta peş parasız kalınca çocukları arkadaşları soluğu Fiko ile Süleyman evinde alır. Fakat 2 gün sonra Hacamat Hüso’nun adamları, üçünü de yaka paça evden çıkartarak bir depoya getirir ve güzelce döverler. Zira başlarına büyük bela sarmışlardır. Hüso''''nun Onur''''a emanet ettiği ve Leyla''''nın yaktığı şekerleme kutusunda şeker değil, teslim edilmesi gereken 50 bin euro vardır!

Yönetmenliğini Biray Dalkıran''''ın senaristliğini ise İnci Uluçay''''ın üstlendiği komedi filminin kadrosunda ise televizyon ve tiyatro dünyasından aşinası olduğumuz Hakan Yılmaz, Sera Tokdemir, Mehmet Özgür, Hazel Çamlıdere, Mehmet Usta, Çetin Altay, Umut Oğuz gibi isimler yer alıyor.


Ürün Özellikleri :
Disk Seçenekleri
VCD
Format
VCD
Ses
Türkçe
Video
4:3 Full Screen
Yapım Yılı, Üretici
2012
Süre
104 Dk.
İzleme Grubu
NR, Sınıflandırılmamış
Diğer:
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
VCDDPRO1025-VCD
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Biray Dalkıran filmleri
En Çok Satılan Komedi Listesi
KDV Dahil