Canon image Formula DR-C120 Yüksek Hızlı Döküman Tarayıcı

loader

-Tarayıcı seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli kriterlerden biri çözünürlük. Tarama çözünürlüğü doğrudan kaliteyi etkileyen önemli bir unsur. İşte bu yüzden yüksek çözünürlükte tarama yapabilen ürünlere yönelmekte yarar var.

-Tarama hızı gün içerisinde ürünü oldukça fazla kullanacaklar için göz önünde bulundurulması gereken diğer bir kriter.

-HepsiBurada.com´da yer alan birçok tarayıcıda dik tarama özelliği bulunuyor. Seçim sırasında buna da dikkat etmek gerek.

-Renk derinliğinin yüksek olması yine tarama kalitesini ortaya çıkaran özellikler arasında yer alıyor.

-İhtiyacınıza bağlı olarak taranabilecek maksimum kağıt boyutuna da tercihinizde dikkat etmelisiniz.

İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?