Tüm Markalar

Castrol EDGE 5W30 4 Litre 85c057 Motor Yağı

Fiyat
205,14 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
99,90 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%51
|
105,24 TL
Öneriyoruz
alınması gereken ürün
FAYDALI BİLGİLER İÇİN YORUMU OKUYUN.
mustafa güzey (53), /Burdur/Türkiye
Sağolsun hepsiburada göndereceği yağın önemli özelliklerini açıklamadığı için alırken biraz tereddütte kaldım,ama yinede olmassa geri gönderirim diyerek aldım benim gibi tereddütte kalanlar için yağın specleri şu şekilde; Üretim tarihi;26.12.2014 bu arada yağın raf ömrünü her ne kadar 5 yıl deseler de 2 yıldan fazla beklemiş yağları almanızı tavsiye etmiyorum.Gelen yağda bu konuda sıkıntı yok.Ambalaj üretimi ise;2014ün 11.ayı. Marka onayları olarak;Volkswagen araçlar için 504 00 yani tsi gibi benzinli motorlar için olan onay kodu ve porche araçlar için c30 onay koduna sahip ve dizel partikül filtreli araçlar için uygun. ACEA:(Avrupa Otomobil İmalatçıları Birliği) performans seviyesi acea c3,yani; Kasım 2004 tarihinde yayınlanan, ACEA B4 şartnamesini sağlayan,orta derece sülfatlanmış kül,fosfor (0,07%-0,09%),kükürt özellikli ve 3,5 HT/HS şartlarını karşılayan,MB 229,31 şartnamesi ile uyumlu motor yağı. Çift şarj turbo+supercharged BLG VE BMY tsi motorlar için uygun bir yağ sizde aracınızın kitapçığındaki yazan onay koduna ve viskozite değerine bakın,yağınızı ona göre alın. Ayrıca 3 kuruş kar etmek için uygun viskozite ve onay koduna sahip olmayan şinanay marka yağlardan uzak durun aracın yağı vücudunuzun kanı gibidir bu hasepten en iyi ve uygun yağı kullanın,ayrıca yağınızı her yıl km olarak ömrünü doldurmasa dahi değiştirin ve her değişimde orijinal oem yağ filtrenizi mutlaka oem olacak şekilde değiştirin,motordan çıkan atık yağları kesinlikle kanalizasyona yahut toprağa gelişi güzel dökmeyin. Yağ toplama merkezlerine teslime edin.
teşekkürler
Ahmet UCA (32), /Elazığ/Türkiye
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?