Chavin Vav Osmanlı Tuğralı Kristal Taşlı Gümüş Erkek Yüzük 9ba771

Fiyat
:
82,97 TL+ KDV
KDV Dahil
: 97,90 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Yüzük Ölçüsü(Erkek):
Öneriyoruz
İçiniz de rahat etsin, cebiniz de!
Mapfre Genel Sigorta’nın CepKask Ürün Sigortası, cep telefonunuzu kırılma,
sıvı teması, yangın, gasp, hırsızlık ve kapkaça karşı sigortalar.

“Sigorta istiyorum” kutucuğunu işaretlediğinizde sigorta şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız
+ güvence Ürününüz için uzatılmış güvence planı burada! Bu planla, üretici garantisi bittikten sonra bile ürününüz güvence altında. Üstelik, çok daha geniş kapsamda! Detaylı bilgi almak için tıklayın
Hizmet Burada! Hepsiburada.com’dan, aşağıda listesi verilen ürünlerden herhangi birini alarak "Tam Yerinde" hizmetini tercih etmeniz durumunda ürün kurulumu ya da 1 yıl süresince ortaya çıkabilecek sorunlarda yetkili servislerimizden istediğiniz saatte destek hizmeti alabilirsiniz. Tam Yerinde ile ilgili detaylı bilgiye ve plan seçeneklerine ulaşmak için tıklayın
"Detaylar için tıklayın!
Chavin ,Vav Osmanlı Tuğralı ,Kristal taşlı , Gümüş Erkek Yüzük .Ağırlık 12,9gr. Ürün boyutları ;taş boyutu çap 1,7cm. Chavin kutu da gönderilmektedir.Ürün Özellikleri :
Yüzük Ölçüsü(Erkek):
19
Kullanıcı Cinsiyeti
Erkek
Maden
Gümüş
Taş - İnci Rengi
Beyaz
Maden Rengi
Çift Renk
Tema - Koleksiyonlar
Bay
Ürün - Model Tipi
Klasik
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
24
Yurtdışına Satış
Yok
Stok kodu
BA77-19
Mağazaya Eklenme
0
loader
Yeni Sayfa 1 -Tektaş  yüzük satın alırken tek taş pırlanta, vurgulu tek taş pırlanta ve üç taş pırlanta gibi üç farklı seçenek karşınıza çıkıyor.

-Yüzüğün pırlanta kesimi de seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken  bir diğer kriterdir. Keza yuvarlak, prenses, markiz, armut, kalp, zümrüt ve oval olarak tercih edilebiliyor.

-Pırlantanın hangi renk olacağına da karar vermek tabi ki size düşüyor. Sarı, mavi, siyah ve yeşil gibi renklere sahip pırlantalar bulunuyor.

-Tercih edeceğiniz Pırlantanın boyutları ve kalitesi de oldukça önemli. Yüzükte kullanılan Pırlantanın malzemesi sayesinde kalite anlaşılabiliyor.

-Dikkate alınması gereken diğer bir önemli konu ise Pırlantanın berraklığı. bir takım harfler sayesinde bu parlaklık seviyeleri anlaşılabiliyor.

- Berraklık derecesi belirli harflerle ifade edilir. FL: kusursuz, IF: içi temiz, VVS: çok iyi kalite, VS: çok hafif inklüzyonlu, Sı: hafif inklüzyonlu, I: Inklüzyonlu.
 

Yüzük ölçünüzü  öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

1- Birinci ölçüm yöntemi

- Satın alacağınız yüzüğü takmayı düşündüğünüz parmağa daha önceden takmış olduğunuz bir yüzük varsa onu elinize alın,

- Milimetre (mm ) ölçüsü olan bir cetvel bulun,

- Yüzüğü yatay olarak masaya koyup boydan boya yüzüğün çapını ölçün. Bu işlemi yaparken yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüze emin olun.

- Cetvelden milimetreyi okuyun.

- Bu değeri lütfen not alın ve kuyumcunuza verin.

2- İkinci ölçüm yöntemi

- Eğer takmayı düşündüğünüz parmağınıza göre yüzüğünüz yoksa, elinize bir parça tel veya şerit halinde bir parça kağıt alın,

- Kağıt şeridi parmağınıza sarın, iki ucun birleştiği yeri kalemle işaretleyin,

- Milimetre (mm ) ölçüsü olan bir cetvel bulun ve kağıdı işaretlediğiniz yere kadar olan kısmını ölçün.

- Bu değer parmağınızın çevresinin uzunluğunu verecektir.

- Bu değeri not alın ve kuyumcunuza verin.


İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
En Çok Satılan Taşlı Yüzük Listesi