Denizler Altında 20.000 Fersah + Afacan Dennis: Gemide (2 Çizgi Film + 2 Vcd)

Fiyat
:
4,99 TL KDV DAHİL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Denizler Altında 20.000 Fersah
Jules Verne’in unutulmaz eserinden uyarlanan bu çizgi filmde Kaptan Nemo ve muhteşem denizaltısı Nautilus, bir grup maceracı ile birlikte tehlikeli bir seyahate çıkar. Bu maceracılardan biri erkek kılığına girmiş genç bir kadındır.

Cruise Control: Afacan Dennis: Gemide
Mr. Wilson Dennis’ten kaçmak için bir gemi seyahatine çıkar fakat Dennis, arkadaşları ve ailesi ile birlikte aynı gemi seyahatine katılır. Gemide, Dennis 7 yaşında bir prenses ile arkadaş olur. Fakat prenses amacı prensesin ülkesini ele geçirmek olan bir büyücünün tehditi altındadır. Dennis ve kafadarları, prensesi kurtarmaya çalışırken, bir yandan da Mr. Wilson’un tatilini mahvederler.,


Ürün Özellikleri :
Format
VCD
Ses
Türkçe
Video
4:3 Full Screen
İzleme Grubu
PG, Değerlendirilmiş ve Sakıncalı Bulunmamış
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
1
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
VCDRTV01
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?